Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Mladej Geralt vypadá creepy as hell, nedík.
  • Reklamní produkt vyhypovaný k dokonalosti. Jako dělat si reklamu na modech už je dosti laciné i na CDP, neumím si představit, kdyby Bethesda doporučovala funkční inventář do Skyrimu.

    O Zaklínači bych si rád přečetl až před vydáním Cyberpunku, nebo tu firmu fakt začnu nesnášet.
    • Blue.Shark
      Laciné? Vysvětli, prosím, jak to myslíš.
    • Zase dalsi co absolutne nevi co mluvi. Takovy mam vzdycky nejradsi :)
  • hele Raiden z MGS
  • wenceslaus
    Tenhle Geralt je z Roklinky.
  • Já se zase obávám, že mě bude strašit ještě dlouho samotná hra...
    • Alex81
      Jsem rád, že žiju v zemi, kde největši problém je hra.
    • Já na Zaklínače 3 taky nemůžu zapomenout. Snažím se hrát jiné věci, ale nemůžu se soustředit, protože v podstatě pořád čekám na krev a víno... *3*
      • Zase to tak nepřeháněj, zas taková bomba to nebyla. Dobře zpracovaná mainstremovka, takových je tu každý rok pár...
    • Co jsem slyšel tak to není špatná hra... Proč máš takový názor?
      • po dohrátí té hry mám pocit, že mi ukradla 100+ hodin života, aniž by mi něco extra dala. Fádní svět, fádní příběh, fádní hratelnost. Nezažil jsem v té hře ani jediný "wow" moment. Nejlepší část hry byla Bělosad (White Orchard), pak už to šlo jen velmi pozvolna, ale vytrvale, z kopce
        • a nezabudni to zmienit v kazdej diskusii o W3...
        • Já se teda bavil skoro u každýho questu, četl jsi je nebo jen jezdil kam ukazovala mapa?
        • Robotron3
          To zní, jako že by sis měl dát s hrama přestávku...
          • já nějak moc nehraju. Tak 3 hry za rok. Loni jsem hrál pouze PoE (to mě bavilo) a Witchera
            • Robotron3
              Aha, tak to pak pardon. Mě to z toho dojmu znělo, žes toho nahrál hodně, a pak už je těžký najít něco, co by tě překvapilo, bavilo. Beru zpět *4*
        • Morraw
          Zajímavý názor hrát tak dlouho hru která ti přijde defacto průměrná. To bych doklepal hlavní příběh a na ten fádní zbytek se vykašlal.
          Já mám něco přes 80h. Velen mám hotový tak ze 70%, Skellige jsem si teprve otevřel. A plním všechno.
          • Sr_Lobo
            Tak ja taky dohraval DA:I prakticky jenom ze setrvacnosti, ale mas pravdu ze se clovek pak vyprdne na vedlejsaky a jede to nejkratsi moznou cestou. Takovejch lidi je vsak na steamu ranec - na zaznamu 250h a hru silne nedoporucujou :)
          • tak mně taky trvalo tak 60 hodin než jsem zjistil, že ta hra zas tak moc nemá co nabídnout. Grafika byla hezká, ale jaksi nevýrazná, všude stejná, souboje nudné a lehké, málo potvor a všude stejné (po celém světě pořád ti stejní utopenci), vedlejší questy hrozné (pokecej, sleduj fleku, zabij, ober chudáka o odměnu handrkováním o drobné), loot o ničem, crafting o ničem.

            Ne že by mě to vysloveně nebavilo. Asi mně to svým způsobem bavilo. Jen to nepočítám k vrcholům svých herních zážitků. A to že jsem to dohrál bude nejspíš díky svému OCD. Když nějakou hru rozehraju, tak ji málokdy nedokončím. Proto si pečlivě vybírám, co vlastně budu hrát. A předchozí díly Zaklínače byly super, takže to byla jasná volba.
            • "hraju to potreti," To máš můj obdiv, já jsem to zkusil podruhé a po krátké době jsem zjistil, že znovu-hratelnost je nulová na rozdíl od dvojky.
            • Tak Drizzt to bere za špatný konec, kdybych měl balancovat Zaklínače 3, tak taky řeknu, že mi nic nedal. Vše milionkrát viděné, ale hraní hry je poměrně uspokojivé, což je úspěch, ne? Ale osobně vím asi o desítkách věci, které mě ve hře vadí, ale neřeším, dá se to ignorovat...
            • Krescz
              znám 3 druhy utopenců, 4 druhy nekkerů....pokud si nejel otazníky tak ses ochudil o 1/3 hry, teprve pak poznáš tu různorodost potvor,
              ...vedlejší questy jsou na té hře nejlepší, rozhodně je to přijatelnější než Lazy peons a zabij 10 prasátek
              ...všude stejná grafika....co to je dop*dele za argument? :D
              ...souboje jsou na druhe nejtezsi obtiznosti tak akorat
              ...hraju to potreti, pokazde na jinou obtiznost, rozhodnuti, gear, build pořád je to zábava, která hra ti tohle nabídne?
              ...Kdo hraje hru 100 hodin když ho nebaví a nic mu to nedá?
              A jestli ti trvalo 60 hodin než si zjistil, že tě to nebaví tak sis minimálně těch 30 hodin užil ne?
            • @Kallesin,
              hrál jsem to a dohrál na nejtěžší obtížnost. Cca do 15-tého levelu to bylo těžké (asi na urovni Dark Souls), pak to začalo být jednoduché, zejména znamení byly těžce OP (igni na nejvyšší urovni spálilo cokoliv). Nakonec jsem si udělal respec a dohráč čistě melee build na nejvyšší uroveň. Ze znamení jsem používal pouze quen, abych se mohl léčit. Hra byla jednoduchá. Trochu problém jsem měl s bossy ke konci (Divokým honem), zvlášť ten náhodně se teleportující byl těžší, opět tak na urovni Dark Souls bossů.

              A i na tuto nejvyšší obtížnost ty souboje prostě jsou nudné, nemají variabilitu, prostě pořád jen čaruješ igni, piješ lektvary, nebo švíháš mečem a kotouluješ, popř zapínáš quen. Dark Souls má ty souboje lepší, protože tam máš 20 zbraní, každá má jiné pohyby, jinou rychlost, jinou techniku boje atd.
            • Morraw
              Mě u Zaklínače rozhodně drží samotný design světa a množství obsahu. Questy se mi líbí. Všechny hry mají questy založené na stejných principech zabij-prines-ochraň. Ale Zaklínač těm questům často dal malý plot twist.
              Navíc když mě hodně baví hratelnost, tak rád dělám ty stejné věci dokola (např. i stále stejné side ops v MGS).
              Každopádně taky vybírám hry, které chci dohrát. Ale vezmu nedávný příklad Dragon's Dogma. Dojel jsem hlavní dějovou linku a pak už jsem neměl pocit, že by mi ta hra mohla něco zajímavého nabídnout, tak jsem přestal.
            • Sám hru nevlastním, ale co jem viděl ve videích, tak nejvyšší obtížnost zas tak lehká nebyla...
        • Ja teda hraju hry kvuli zabave a nenapada me nic moc dalsiho, co by ti to melo dat *4* Jestli si to hral 100+ hodin a nebavilo te to, tak ses dobrej masochista *3*
          • Spíš kkt.
        • ta hra mě 180 hodin bavila jako už dlouho žádná ne... časem si ji dam znovu...
      • Hra to špatná není...řekl bych, že je lehce nadprůměrná. Jen jí bylo všude až moc.
        • Není lehce nadprůměrná, je nadprůměrná. Je pravda, že z toho udělali takové halo, že člověk čekal hru století, což se nestalo, ale pořád je to zábavná hra.
          • To už je věc názoru.
            • To neni vec nazoru, to je fakt. Ale moc rad ti na kickstarteru ohodnotim tvoji snahu o nadprumernou hru a s tisici divaky se zasmejeme nad videem co tam budes mit a ve kterym budes poustet radoby rozumy jak je tohle a tohle dulezita soucast a ze combat is very special apd., a budes mit vybrano 5 dolaru.
  • To je ale gáj, klobouk dolů!
  • Gayralt *8*
  • alea206
    "Mladého Geralta" zjevně dělal někdo kdo o Zaklínačském světě nemá ani tušení
    • Sr_Lobo
      Mam pocit, ze mladej geralt je akorat trochu ohnuta textura Ciri. Prijde mi to spis uchylnejsi, nez ze by to melo nejakej prinos.
      • Nejaka holka vam hned dala minus :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit