Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli chtějí urvat nějaké další preorder tak by měli u všech zbraní zvýšit damage o 30% nebo aspoň vypustit šedé a zelené a nechat hráče rovnou naskočit do modrých. The Division je případ kdy i do přestřelky má smysl jít s nožem (v tomto případě s baseballkou). *6*
    • Kvuli přsně tomuhle nemám rád MMORPG a nikdo nepřišel s ničím lepším. AK47 pro postavu LVL8 = dmg 50. AK47 propostavu lvl20= dmg 250, AK47 pro postavu lvl50 = dmg 15000. A model se vesele recykluje, jenom se mění barvičky (nebo jenom barva nápisu). Mám rád hry kde je to spíš o skillu hráče samotného než o equipu, případně o týmové spolupráci. Prostě hry které stojí na tom jak hru umíš a né jak dlouho jí hraješ.
      • K tomu dodám jen Praise the sun :-)
      • Pekný příspěvěk, ale mluvíš o skillu a chceš aby měli zbraně větší dmg...pak tedy bude v Dark Zone stačit najít si někde roch a AKčkem kropit ostatní agenty a kempovat....

        Betu jsem hrál a pokud člověk dobře odešel protivníka, tak na jeden zásobník šlo ubrat klidně 3/4 života a zbytek dodělat granátem...Věř nebo ne, bylo vidět, kdo hru hraje 2h a kdo druhý den....Já osobně The Division koupím...hra o lootu s fajn prostředím a herními mechanismy....ale je to jen můj názor :)
        • "Pekný příspěvěk, ale mluvíš o skillu a chceš aby měli zbraně větší dmg."

          To je na mě? Protože přesně tohle nechci. Je pro mě elementární blbost mít AK které má měnší DMG než baseballová pálka a na vyšším lvl mít to samé AK které je 10x lepší než to první, ale ze záhadného důvodu jsem ho mohl až do teď nosit jen v baťohu a najednou DING, jé už si ho můžu vzít do ruky. Tahle magořina je alfa a omega většiny MMORPG a proto je nemůžu hrát.
          • Jj s tímhle souhlasím, myslím, že by to šlo řešit postupným levelováním zbraní (čím víc používáš, tím je lepší). Mě se to líbilo, v betě málo obsahu ale v kompletní hře by to mohlo být super...MMORPG hrát už nechci, tohle je něco mezi...s přáteli jako co-op víc v tom nehledám :)
        • Já taky hrál betu a musel sem v DZ couvat před NPC která se oháněla baseballkou abych si stihnul ve zdraví přebít nebo vyměnit zbraň protože nepadla na hubu, přes to že sem do ní při CQB ze tří metrů nasypal celý zásobník. V tu chvíli sem na kempení a kropení ostatních agentů někde za rohem ani nepomyslel. Tolik k tvojí teorii.
      • Chces take nieco? tak si zahraj WoT to je cisto o skille o nicom inom, tam sa grinduju skilly posadky cisto na ziskanych exp z bitvy cize exp zo zabitych hracov
        • Ty voe WoT o skillu?! ROFL
        • WoT je čistě o skillu? :D Nenech se vysmát.
      • Mužu tě ubezpečit že já bych se k AK-47 lvl 50 nikdy nedopracoval protože by mezitím šla hra s disku. Na podobné disciplíny nehodlám plýtvat svým volným časem.
        • To je dobre. S tvou psanou cestinou viz "s disku" jsem rad, ze svuj volny cas venujes necemu jinemu (doufam ze to je prave skole).
          • Koukám že spolu budeme sedět v jedné lavici, ty si zase chyběl když se probíralo psaní háčků a čárek. *3*
    • Jack1947
      Bacha není to střílečka ani tps hra ale MMMORPG, tam se to běžně pižlá např pěsti vs pistole/samopal a pěsti vyhrávají skoro vždy *2* *7*
      • To nic nemění na faktu že dost lidí to s.re a zvažují zda to hry vůbec jít. Tím spíš že nezabíjíme emzáky ani žádnou jinou fantazy havět ale lidi s masa a kostí.
        • kdybychom stříleli lidi z masa a kostí tak padnou na jednu ránu glockem, takže buď jsme všichni X-meni anebo máme zbraně z Číny
  • Předpokládám, že místní komunita je už asi obeznámena kauzou co teď lítá na netu proč vypadá The Division jak vypadá. To víte jeden z vývojářů se na TSku rozpovídal při hraní bety: "PC verze ale musí být podobná jako na konzolích, nebylo by fér pokud by vypadala výrazně lépe." Toto je opravdu zm*dismus první třídy a nikdo mi tentokrát nemůže argumentovat tím, že konzole je lepší než PC. Ty "magické krabičky" pohřbějí všechno co můžou -> Ovládání, Grafiku, Koncepčnost...
    • A kterou vyvojove drahou hru to nepostihlo? Jakmile je Sony a Microsoft partnerem neni jina cesta. Jejich diktat schvalovaciho procesu s pevnyma milestonama nejaky hw dimenze PC verzi nezajimaji. Navic za PC nikdo nelobuje a PC hraci ti projektovy investice nevrati, protoze je Steam vychovava k "nakupovani" za pakatel.

      Ze je nefer vnadit vizualne opuletnim trailerem, jehoz graficky nastaveni parametru ve finalni PC verzi nenajdes je jasny. Pro podprahovy sdeleni—"tohle tvuj soucasnej HW neutahne, aby sis hru uzil v prezentovany kvalite, budes muset zainvestovat" neni ospravelneni. Kdo ale umi do tri napocitat a jeho pocitacove nejnarocnejsi aktivitou je hrani her, ten si prece nikdy nekoupi HW daleko nad soucasnou konzolovou generaci. Radove drazsi zarizeni ti v tomhle smeru navic nenabidne nic nez 4K, 250FPS a hyper–super–surreal–hair. A to snad nikomu, kdo svede do tech tri napocitat, nemuze pripadat adekvatni.

      Dalsi vec je herni novinarina, ktera je porad vic herni nez novinarina. Cist o konkretni hre clanky mesice a mesice po vydani, kde v jejich zahlavi rotujou stale ty stejny oficialni a ve photoshopu malovany "screenshoty" misto datu adekvatnich, tudiz jiz dostupnych, ze hry vytipanych screenshotu, je veci co by mohla v diskuzich hernich webu zaznivat casteji. Nebo alespon obcas ☻
    • Pokud to zase není odněkud cucané z prstu nějakými amatérskými populisty, dotyčný "vývojář" musí být spíše tak trochu deb*0, který by měl jít od her jít pryč. Že by se The division měl na konzolích vyjímat tak, jak bylo ukázáno na E3, opravdu nikdo neočekával a že se velmi ne překvapivě (viz dobře vystihnuto mijuniorem) nebudou dočkávat něčeho tak mimořádného jako na E3 i jednotliví uživatelé PC verzí se svými nemašinami z neNasa bylo snad logickým vyústěním. Že se však opětovně přehazuje vývojářská imbecilita a neschopnost, tykající si s ještě imbecilnějšími požadavkami a uvažováním vedení, na další platformy tak směšným argumentem o "férovosti" je už trochu moc. Třebaže na něco podobného určitě rádi uslyší takoví "odborníci" jako tady kolega Dex.

      Pravdou spíše bude, že si ušetřili práci a ušetřili práci i lidem, kteří si na hru nebudou muset schánět nový stroj jen proto, že se tam nelesknou tak úplně realisticky a nematně silnice.
      • Jack1947
        Psali o tom na Bonuswebu - u té věty " Aby pc neomezovalo graficky konzole nebo jak" jsem se málem zakuckal. *1*
    • To nelítá na netu teď. Ubi je tím známé už od WatchDogs. Mimochodem myslím že minule jsem to tu připomínal i já.
    • Ubisoftu se stačí podívat na statistiky Steamu jaký HW je mezi hráči a podle toho upečou hru. Close beta mi běžela na Ultra a vypadala pěkně, mnohem víc mě trápila pitomá AI než vizuál.
      Žádný vydavatel nepotřebuje další Crysis aby čekal než si hráči časem pořídí patřičný HW a hru si pak koupí za třetinu. Kvůli těm 5% uživatelů kteří mají highend se fakt nikdo vzrušovat nebude.
      Prodeje Fallout 4 jsou jasným důkazem že dobrá grafika hru nedělá. *6*
      • Fallout 4 jako "Dobrá hra" made my day thx
        • Jack1947
          Fallout je tak škaredá hra až je dobrá *12*
          • Fallout 4 tak hodně není Fallout až je mi z něho zle *6*
            • nevím proč tomu všichni říkají Fallout, když je to Bethesda FPS 2.0
            • fallout 4 to je ten preskynovanej scifi apocalypse skyrim co?
            • Jack1947
              Moje řeč, naposled sem si nutil do FC4 a to jsem ani nedohrál F4 zase bude hra ještě na dýl a nevím jestli jí vůbec dopařím možná z nudy.
    • pojď do mé náruče, maminka tě obejme a všechno bude dobré *4*
    • Tak to se prece vedelo, PR borci muzou vykladat co chteji, ale lidi maji oci. Tim je neomlouvam, tez se mi to nelibi, ale konzole vzdycky drzely graficke moznosti o 5 - 10 let v minulosti. Na PC mas aspon zajistene lepsi rozliseni a normalni pocet FPS, neboli z toho oci jako z konzoli. A moje PC upgradovane na zaklinace 2 mi jeste par let vydrzi bez nutnosti upgradu :)
      • prave proto kupuju kazdy rok nekolik konzoli, abych zvedal prodeje. Ty konzole hned vyhazuju, ale Ubisoft pak vidi lepsi prodeje konzoli a orezava PC verzi, aby to mohli vydat i na konzole. Pak se tu na diskuzi smeju PCckarum, kteri breci kvuli tomu, ze konzole brzdi rozvoj her.
        • a co ti PCčkáři provedli krom klasického ale podmíněného mrmlání o tom jak konzole kradou PC hry a jejich kvalitu?
  • Jack1947
    I když mně spíše tohle pižlání většího levelu- flintou když vám dá jen třeba 2 rány pěstí/bejsbolkou odrazuje Clsdbetu jsem akorát prošvihl tak zkusím aspon tu open... aspon vím co za hru si nepořídím.

    Navíc už ted mají nachystaná DLC ugh... *12*
    • DLC: stejně jako každá AAA hra co vyšla za posledních šest let
      • Jack1947
        Jako každá hra asi ne no... Ne tedy každá MMo hra ovšem.
        • Každá AAA ano tedy pokud to není takoví propadák že to nikdo nehraje ani v den vydání
          • Jack1947
            Division je propadák ? nebo kam tím míříš...
            • No naštěstí občas vyjde i takováto hra. Doufám že mi vydrží alespoň do DS3 protože noví Xcom jsem sjel za 3 dny
            • Jack1947
              Tak pak je to ok ne ? máš partu podobně bláznivejch kámošů a můžete jít grindit do aleluja.
            • No bavilo mě to u Destiny i Borderlands tak mě to bude bavit nejspíš i tady *15*
            • Jack1947
              Jen to řekni naplnou hubu, je to grind... *7*
            • No mě se spis nelibý že je nezničitelné a do klasického MMO to má taky sakra daleko je to coop a žánr nevím jak nazvat snad Hunter gear hra
            • No mě se spis nelibý že je nezničitelné
            • Jack1947
              Oni to prezentovali od začátku jako spíše klasické MMO jen postapokalyptickém NYC... takže výhrady k (ne)krytí nejsou nasnadě...
            • Ne jen říkám že je dnes DLC systém naprostý standard. Na Division se samozřejmě těším ale mam pár výhrad například ke krytí.
  • Je dobry ze ze stedryho marketingovyho snazeni, jednomu brzo dojde, ze se ani v tomhle pripade nepujde proti tradici her tri–ackovyho rybniku. Forma opet zvitezi nad obsahem a co bylo Destiny pro rok 2015, bude Division roku 2016. Jen mam tuseni ze mechanika akce bude u Division o moc vic kulhat. Kdyz bude cas, tak se i pres to do bety podivam—na to sladky vizualno a UI design (mapa me bavi moc). Krome toho uz ani nevim, kdy jsem si naposledy mohl nakonfigurovat vlastni postavu. Na mysl mi neodbytne prichazi jen Mass Effecti "Laura Shepard" a muj hernim svetem krasne konfrontovanej Kahjiit z Elder Scrolls. Mnau.
    • K tomu konci mě z nových her napadá Elite (přidajíto tenhle rok), Star Citizen (nevím kdy). Z těch co vyšly tak třeba takový EVE mělo už před 10ti lety hodně detailní konfiguraci obličeje a nezapomenu na RainbowSix:Vegas (1,2?), kde si mohl člověk přidat celkem jednoduše na paňáca dokonce svůj gezicht (přes webkameru).
      • ja myslím, že dobrej příklad toho jak si můžeš vytvořit vlastní postavu včetně jejích paramatrů (které ve hře potom opravdu využiješ a podle toho hraješ určitým stylem) je celá série Fallout
      • Kopec titulu te necha piplat se s postavickou, jenze je to pak ve hre dost jedno. Moje stejskani miri spis k tomu (ne)reflektovani hracem vypimpeny postavicky, nemoznosti hrat ji urcitym zpusobem/profilem chovani. A to pak exponovat do deje. Pribehove Shepard i Khajiit jsou myslim dobrym prikladem toho, ze to jde.

        Hadam, ze stary hry v tom byly mockrat obratnejsi (?) Nehral jsem, byt nekdy se chystam napr. na KOTOR a Vampire The Masquerade Bloodlines. Cely tema mi vlastne pripomnel cerstve dohranej prvni Fallout.

        Elite i Star Citizen mam v hledacku, jenze muj HW rika ne. I EVE mam v hledacku (v nem jsem dokonce stravil nekolik hodin), jenze tam je proti zase kalendar.
  • Lukyz
    Budu se opakovat, ale pokud někdo stejně jako já nemáte kamarády (na Uplay nebo Steamu *1* ) a chcete vyzkoušet i co-op tak si mě klidně přidejte *4*

    EDIT: Mám to v popisu profilu, ale jinak je to:
    Steam: Lukyz, Uplay: Lukyz-CZ, Origin: Lukyz88
    • Přidávám se:
      STEAM: defkorek a Uplay: jukyn20
    • nick?
  • walltar
    Super, takže Přesně ve stejnej datum jako closed beta pro BDO. *9*
    • Ne, to neni closed beta.
    • Co je BDO?
      • Black Desert Online
        • aha, díky. Znám to, ale ta zkratka mně nic neříkala...
  • Moze mi niekto bez ironie vysvetlit preco je polovica internetu z tej hry tak paf? Ja som zatial nevidel nic originalne, ani special... Aky typ hry to bude?
    • Protoze na konzole takoveto hry vicemene nejsou. A ubisoft oc ma horsi hry o to ma vetsi hype ;)
    • TPS Destiny s více RPG prvky...
  • Pamatuju si ty chvile kdy jsem se na The Division tesil... to byly casy...
    • neni duvod se netesit nadale
  • Ale ty děsivé oči nadále zůstávají *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit