Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim jedna z nejlepsich EA her co jsem hral. Celej vikend jsem stravil tim ze jsem se snazil zautomatizovat vyroby modrych lahvy pro vyzkum a kdyz se to nakonec poradilo tak to byl opravdu skvely pocit. Abolustni must have pro vsechny vitrualni stavitele tam venku!!!!
  • Demo otestováno, zakoupeny 2 licence, hraju lan-coop se synem, rád jsem autory podpořil. Konečně navíc taky něco co je na nejtěžší obtížnost nějaká výzva (i když na Dwarf Fortress to v obtížnosti sýle nemá :) ). Replayabilita daleko vyšší než u řady AAA her typu oslavovaného X-COM2 atd.
  • Ilusiveman
    Mužu potvrdit, že je to super pecka pro lidi, co rádi staví vše automatizovaně, nicméně za 20 éček to nestojí. Porovnám li to s tím, co vidívám ve slevách na svém topinkovači.
  • mne industrializace neni sympaticka, mam radeji zelenou energii a prirodu. proto v hrach jako simcity jsem stavel spíš farmy než industrialni "pekelne diry". proto mne tato hra moc nelaka. si myslim že človek by mel respektovat faunu a floru cizi planety a ne to tam zaneradit jako na zemi
    • Takze kdyz mam rad valecne hry/filmy tak to znamena, ze schvaluju valku a strileni do lidi? o_0
    • Děkuji, že jsi mi otevřel oči. Už už jsem to kupoval a jen díky tobě jsem si uvědomil, že to není jen hra a že bych trávením volného času u Factoria ve skutečnosti znečišťoval cizí planety.
      Stojím za tebou a trvám na tom, aby se všichni, kdo si tuhle hru koupili a hlavně její autoři okamžitě omluvili všem extraterrestriálním bytostem za způsobenou újmu.
      • klidne si hraj hru o znečistovani zivotniho prostredí, ja jen rikam ze se mi to nelibi
        • Ok, nelíbí, nehrej. Právo volby. Já jen, že ten tvůj příspěvek naznačoval, že nedokážeš rozlišit fikci od reality a to považuju za dost nebezpečné.
  • Jasná páka český pixel odpad v early accessu to je jasná volba které se vyhnout. Už jsem so od čeckých vývojářů koupil v early access Take on Marsmám to zhruba dva roky a je to pořád v betě a bagy zmemožňují hrát, patche přišli za tu dobu asi tři a nic se na hře nezměnilo. Na Sapce engeners jsem čekal ještě déle, mezi tím vydali a udělali jinou hru v tomhle žádnru co Space engeners předběhla o "roky" vývoje za jeden rok. Jo a jak dlouho už tohle "vyvíjejí a dolaďují"? Rok, dva, tří......? A ta cena, ta mě rozesmála. ZA 20Euro se teď na steamu dá koupit třeba Arma III nebo chceteli komplexnější strategii Ashes of Sigularity. Pixel art is not art!!!
    • No jasně, to je tedy "velmi" pádný důvod vyhnout se druhé nejlépe hodnocené hře na steamu...
      http://store.steampowered.com/search/?filter=topsellers&os=win#sort_by=Reviews_DESC&os=win&filter=topsellers&page=1
      • Jooo jasně tahle hra je lepší než Poratal a Portal 2, to je určitě věrohodná tabulka. To je jak srovnávat Minicooper s Hummerem. To jsou naprosto různé kategorie. Hloupější příklad by nebyl?
        • To hodnocení se mě zdá pochybný protože je recenzí jednak poměrně málo a druhak jsou podezřelý ty odehraný hodiny.
          Jinak hra je to fakt dobrá ale 20€ je přepálený.
          A máš pravdu s tím že vývoj je někde na bodu mrazu a označení verze 0.12 na optimismu nepřidá.
          • Napsal člověk co o hře zjevně nic neví, protože by jinak nenapsal takové blbosti...
      • Hmm a první je Keep Talking and Nobody Explodes, simulátor likvidace bomby, to víš reklama je raklama. Na Stenly parable jsem take hodil kadné hlasování jelikož jsem se u toho pobavil a zabralo mi to cca 1 hod. Ale u her kde mám nahráno přes sto hodin jsem obvykle nenapsal ani čárku jelkož jsem se od nich nemohl odtrhnout. Když se volila historicky nej hra lidi zvolili Tetris a souhlasil jsem, ale určitě za ni dnes nebudu dávat 20 euro. Tahle hra by byla super před rokem 2000. A Já tu hlavně kritizoval přístup českých vávojřu a jejich diskreditování Early access, mám s nimi své zkušenosti. TO že to lidi pochválili ve steamu WOW. Tohle je jen vánibčka na naivky a zjevně to funguje, telátka jdou davem a penízky se jen hrnou. Víš je rok 2016 a tahle je přes rok v early, tahle doba obvykle vyvojářům indie hry staří na celý vývoj natož na vývoj pixel nesmyslu, stačí si projít co za hry je v tom žebčíčku
        • 20 Euro je jeden obed. Nevidim duvod proc to nedat za hru ktera me opravdu bavi. Navic je k dispozici demo kde si vsechno muzes vyzkouset takze to neni zadny zajic v pytli.

          Ja jsem opravdu velmi spokojeny s tim co hra nabizi uz v tehle fazi vyvoje a moc zvedavy jestli tvurci pridaji kolonizaci novych svetu jak pisou v planovanych featurach.
  • "Nicméně, dle tvůrců jim tyto zmínky zase tolik zákazníků nepřivedly a mnohem lépe funguje propagace skrze Youtubery. Vzhledem k počtu prodaných alfa verzí hry i zájmu na Steamu je vidět, že tento systém funguje."

    Číst články od Aleše Smutného je za trest.
  • dejte vědět až to vyjde, zahraju si hru až to dodělají :) Co máte furt s youtuberákama? Máte čas čumět na někoho jak hraje když můžete hrát sami? :D
    • eStar
      Ano, často to ušetří dost peněz.
      • A sežere hodně času
  • filias
    Hraji to již přes rok. Samozřejmě s přestávkami. A pořád mě to hodně baví. Ale za poslední dobu tam maximálně tak trochu vylepšují grafiku a opravují bugy. Pro začátečníka doporučuji nějakého youtubera. Osobně jsem si oblíbil MangledPork. Např. na jeho rok a půl starém Railword: https://www.youtube.com/watch?v=aw9zgzrF2DY zjistíte, že těch změn tam fakt moc není.
    Zkuste demo a tutoriál v něm. Pokud vás to nezačne bavit do hodiny, hra už o ničem jiném moc není.
    • Hodně změn bude v nadcházející verzi 0.13.xx, na tu se hodně těším, podle nich to bude do 1 až 3 měsíců.
      • Takže do pěti let možná vyjde plná verze a pak se bude dalších pět let čekat na opravné patche
        • Ne, plná verze bude do konce roku 2016 a hra je defakto bug free už teď, protože se pracuje na obojím zároveň.
  • Já po přečtení článku zakoupil a nelituji nelituji koruny. Hned jsem u toho ztvrdnul 4hodiny. Parádní hra...
    • Tak mám odehráno asi 15 hodin *1*
      Jak zde někteří píší tak:
      1. zatím žádný bug
      2. vše funguje dle mě jak má => nenarazil jsem na neřešitelný problém
      3. Podlě me tohle není pixelart, jen grafika stylizovaná pro přehlednost (rozhodně to nevypadá hnusně)
      4. Už té koruny lituju, ale jen v tom smyslu, že mě v mé "továrničce" čekají ještě stovky hodin *7* *1*
      5. Howgh
      • Na to pozor, je to hodně návykové :) Dával jsem si od hry pauzu, ale teď když to vyšlo na steamu jsem to znovu zapnul a už mi steam ukazuje 13 hodin...
  • Toto je jedna z nejlepsich indie her ever.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit