Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný kdo napoprvé přečetl Men of War?
  • Je to hrozná škoda, proč někdo (Obsidian, BioWare, Bethesda, Piranha, kdokoliv z těch zavedených) neudělá velké RPG ze světa Warhammeru, kde by byla města, lesy, questy... klidně ať je to herně další Gothic, Dragon Age nebo Skyrim - ten svět už je hotový, lore není třeba vymýšlet... proč máme pořád nesmysly jako je kooperativní střílečka nebo real-time strategie?

    Hanba!
    • TheGGG
      protože tento svět je peklo a my jsme mučení přívalem brakových her z waru a w40k...
    • To by byla hra, kde by si koupil i sběratelku! Ale nezdá se mi to moc nadějné, vzhledem k tomu jak čoromoro teďka z WH:TFB dělají...
    • MikRyder
      Protože by to po*rali.
  • Veskoslav
    Potkat parolodě trpaslíků Chaosu nebo bretoňskou galéru, tak se potopím sám a dobrovolně *1* A to nemluvit o tom nejhorším v podobě Temných elfů a jejich vodních dracích *1*
    • TheGGG
      by tě unesl nějakej sexy Druchii saďour do Naggarothu, kde by jsi se stal jeho BDSM d*vkou... O tom se mi občas zdá... *14* *14* *14*
  • Morraw
    Ten potenciál tam opravdu je. Brázdit moře Starého Světa. Začínám se opravdu těšit. Ale svoji natěšenost hned ukládám k ledu, kde si i samotná hra poleží tak 2-3 roky v early access, než bude hotová.
  • slavek.skara
    Grafika strašná Ale potenciál obrovský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit