Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka

    Obrazem: Možnosti grafického nastavení a ovládání ve Forza Motorsport 6: Apex.

    tolik Bluru nema snad ani Oder 88
  • Lukass
    Do Rise of The Tomb Raider pribyla moznost DirectX 12, ale podminka ja asi mit Windows 10. DirectX 12 nebude slapat pod sedmickama? podminka sou desitky?
    • Spades
      Škoda, že na Windows Store ten update ještě nevyšel. Bych tak trochu čekal, že to MS dá primárně na tore, ale co už. Možná jsou tam větší delaye, než na Steamu?
      • Draken69CZ
        Win 10 Store je tragédie a nechápu jak s tím MS vůbec vylezla na světlo.
        • Spades
          Ono to svůj smysl má, ale chce to vychytat pár much.
          Jako ty AAA hry se tam asi moc neuchytí, ale když si chceš stáhnout appku na trackování seriálů, nebo FB, tak je to ideální. Hlavně proto, že ty aplikace jsou stejné na mobily, tablety a PC, takže se to nejen dobře programuje, ale navíc potom nemáš problém pracovat s Continuum.
    • Draken69CZ
      Jj pouze na Win 10
      • Lukass
        No tak pockam na benchmarky a uvidim. Vykon je podle prvnivh ohlasu asi o odst vetsi.
        • Každej rozumnej hráč už má Win 10, protože ví, že v budoucnu si bez nich neškrtne. Navíc i stávající hry jedou díky lepší správě paměti líp. A ti co tu nejvíc křičí, že si je nikdy nenainstalují, tak učiní nejpozději v létě, až bude končit akce na upgrade zdarma, protože si uvědomí, že jsou ve slepé uličce. A pak zbývají piráti, ti je budou pomlouvat furt. *1*
  • Enderal Release

    Enderal German Release 1.-3. July 2016 English Release: TBA
    Trailer www.youtube.com/watch?v=Ry7EZ29K5po
  • jindra.veliky

    Square enix bundke

    SE nabizi svuj nejakej bundle, nezkousel jste tu nekdo co tam je?

    https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Easter-Surprise-Box-2016.php
    • ringmancz
      stejně zjistíš až 21. co tam je za hry. a tipuju klasiku jako vždy - Last Remnant, nějaká ta top-down Lara, Murdered, Thief a první epizoda Life is Strange
      • ucho
        to by bylo trapný, kdyby se tak moc opakovali. ten Life is Strange by mohli dát teoreticky už komplet.
        • Mart9
          Takový skvost si nějaký levný bundle nezaslouží.
      • Mart9
        Zapomněl si na Hitman Absolution
    • Veskoslav
      Tak už tam nemají co dát do toho balíčku kromě nové Lary.
      • jindra.veliky
        ja myslel, ze pri koupi se mi to hned ukaze :D
  • ringmancz

    March Madness připravuje basketbalový mód pro Rocket League.

    March Madness je basketbalovej turnaj univerzit, a proto bude (asi) v Rocket League basket. Vývojáři jsou Psyonix.
  • Veskoslav

    Last Stand Necron Overlord - Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution

    Od 10. do 15. března je možné si zdarma stáhnout DLC v podobě Necrona do posledního dílu ze série DoW II. Po tomto datu už bude placený. Takže kdo ještě nehrál, je teď v akci na Steamu celá herní série a rozhodně doporučuji.

    https://www.youtube.com/watch?v=o5jUX28SBnQ
  • FansLunacy

    The Division aneb jedno velké překvapení

    Ano, patřil jsem mezi ty, co na to nadávaly a nyní se bičuju obzvláště velkým a ostnatým bičem ... dneska kupuju Season Pass a jdu do veškeré podpory výrobců ... nejlepší onlinovka co jsem hrál, je to zábava, miluju tam snad všechno (Až na ten bug, kdy jsem se v jedný lokaci propadal do textury a musel jsem se namáčknout ke zdi abych mě hra přes tu propast teleportovala do oblasti).

    Jde vidět, že Ubisoft na to moc nemakal a jen na to dohlížel. Gratulace, miluju postapo a tady to jde z toho vyloženě cítit :) Jen ty ženský vypadaj ve hře hrozně, chtělo by to víc vlasů ... i když, vlastně proč? ... jsou tam čepice :)) ... A hraju mise zatím single player. Ty lidi, co mě s nima hra spojuje, mě akorát vytáčej. Ale to neni problém hry.

    Za mě 10/10 ... Hra co vám nabídne všechno :)
    • Ubisoft se nenamakal. Massive Entertainment se namakal.
    • Morraw
      Proč si na to nadával. Hrál jsi open betu ? Co tě donutilo změnit názor? :)
      • FansLunacy
        Open betu jsem nehrál, ale viděl jsem spousty gameplay videí. To mě přesvědčilo, že na gameplay videa nemám dávat a spíš se zaměřit na výrobce, recenze (předevšim hráčské) a udělat si svůj vlastní úsudek podle žánru, který se mi líbí a hraju nejvíc.

        Na youtube to vypadalo hrozně jednolitě a nudně, ale když se člověk dostane do děje a ozkouší si herní mechanizmy, děj atd ... zjisťuješ, že Tě to vlastně baví :)
  • iSpirit
    Má tu někdo platinu z MGSV? Teď jsem se po pár týdnech vrátil do hry a chtěl jsem vylepšit trofeje, ale je to docela boj, nakonec jsem skončil kolem 75% všech trofejí a jen s jednou zlatou...
  • Battlefleet Gothic: Armada

    Tak je venku MP beta pro ty, co si to předobjednali. Zatim hlásím několik technických problémů (blikajicí textury a občas podivný hitboxy lodí), nicméně hra to bude opravdu slušná, i když neobsahuje moje oblíbený rasy.
  • MickeyMutant

    Shuhei Yoshida byl překvapen vyšší cenou Oculusu Rift.

    Šuhej Jošida je překvapen cenou Oculu, já zase jeho skloňováním*3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit