Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a jako další bude oznámeno rozdělení NFS na dvě samostatné hry, jedna bude s autama a druhá úplně stejná ale bez aut :D na trhu je tři triliardy stříleček a oni musí cpát tento stupidní herní režim do všeho, ale pořádnou kooperativní hru člověk nenajde ani náhodou *11*
  • SirArag
    The Culling mi teda zatím přijde zajímavější.
  • Mě ta hra baví a nelituju koupě.
  • Takže MOSA jo?:D Dyť je to battle royale. Už to předtím udělal i H1Z1. Hunger Games (film) atd. atd. A oni se vytahujou s pojmem MOSA:)
  • Kravicka
    Docela hnus, alespon ta f2p cast.
  • až na to že většina hráčů v tehle hře jen zkouší jak ta hra funguje jestli má smysl si koupit Ark /který mimochodem je nyní na steamu s 40 % slevou/
    • Morraw
      Což jsem právě udělal a přiznám se, že první dojem je celkem hrozný a hra se hodně seká. Takže nic pro mě.
      • Janun
        Měl sem podobný první dojem a to bylo v době kdy hra byla ještě hůře optimalizovaná. Hraju sice na low, ale i tak hra vypadá slušně. Když sem přežil nic moc první dojem, tak mě pak hra chytla a nepustila a mám nahráno 450h.
  • kubi-wan
    Ať někdo udělá pořádnou singleplayerovku s dinosaurama a bez survival nesmyslů, třeba novýho Turoka, a dám mu svoje peníze.
    • Tak já ti jí udělám kolik mi za ni zaplatis ?
      • Krescz
        jestli bude opravdu promakaná s dobrým příběhem tak klidně 1500,- :D
        • A jakej pribeh si jako predstavuejs naky mluvici dinosaury s nelienarnima questama ?
          • Krescz
            něco jako witcher 3 + assassins creed dohromady akorát, že hlavní hrdina bude dinosaurus, kterému zabili rodinu, jo a ten dinosaurus je taky napůl robot *7*
        • 59€ *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit