Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru mám na PS4 A teda žádnej zázrak to není. Obyč COOP cover to cover střílečka. Nevím co z toho každej děla. Dal bych tomu tak 7/10. Je to hrozně moc osekaná hra. A že to má obří New York? yep, ma atmošku a je hezkej ale není v něm žádnej život a všechny místa mají většinou pouze jednu cestu. Působí to přímočaře. Mohlo to bejt mnohem lepší ale tak chápu že hra má obří reklamu, tak velkou že zlákala i mě jen fakt netuším co na tom každej vidí. Je to dobrá hra ale nejlepší fakt ne. To mě víc bavilo coop borderlands 2.
  • kennyB
    Angry Joe je trapák a je to vidět hned na začátku jeho review na The Division. Určitě byl jeden z těch, co dali 30 level hned v den vydání hry...
    • Angry Joe jen říká co si myslí a většina jeho názorů na velké firmy jsou bohužel pravda. Velcí vývojáři a jim na ruku přispívající recenzenti si akorát z nás dělají srandu. Dnešní doba je jen grafika a herní mechaniky nebo náplň většinou stranou.
      Těším se, až Division zkusí testnout BirgirPall -- ty jejich videa We Broke: *** jsou úplně super. *4*
      • Jack1947
        To si nemyslím, jestli má valnou většinu hjeho recenzí v negativním duchu - tak je to až přehnaně moc negativní člověk ten se v úvahu taky nedá brát protože recenze by neměli ovlivnovat nějaké autorovy myšlenkové pochody a pocity... nebo nějaké jiné nesouvisející věci. Měli by podat fakta, negativní/pozitivní. Nic by nemělo převažovat co se týče těhlech tak ted jsem mrkl na jejich kanál hmm... to jsou nějací komedianti takže to dělají spíše pro zábavu no...
    • Jack1947
      Jestli on to nedostal ještě před vydáním... kdoví odněkud.
      • eStar
        Hrál to už v lednu. Dostal press verzi přímo od vývojářů.
        • Jack1947
          Tak to se divím že za tu kritiku, jestli dostane další hru... nebo mu to dávají s tím aby jim to zkritizoval protože to patří k jeho Mottu -. *7*
          • Presne kvuli logice vymastenych pak jako ty, vypadaji ty hodnoceni her tak jak vypadaji
          • eStar
            I špatná reklama je reklama, přeci jen Joe má dva a půl milionu odběratelů. navíc jak už jsem psal na stránce předtím, zdaleka ne všechna jeho videa jsou negativní.
            • Jacku ja podle 85% tvych prispevku taky muzu rict ze ses uplnej debi|, ale skutecnost muze byt jina

              Ve skutecnosti muzes byt debi| na 100%
            • Jack1947
              Ne všechna ale už od toho nicku -AngryJoe (pak ten obrázek kde je vyobrazenej jako né moc pozitivní člověk) potom tak nevím 80% videíí? ... hlavně to tam má vždycky hezky barevně a všelijak dané na jevo jak moc to stojí za prd. Tedy co jsem viděl, neřikám aby byl pozitivní ale tahle negativita je už přehnaná. Takový TB je o třídu někde víš (to nesleduji) ale aspon tam rozebírá všechny aspekty hry... Joe hraje hlavně na všem TB ne...

              Špatná reklama je sice reklama ale vyvojáři nechtějí zrovna úplně strhanou hru, teda pokud si dobrovolně nepodřezávají větve. což pochybuji. Navíc Division si kritiku tolik nezaslouží, to tu hru nijak extra nehájím. Aspon doufám.
  • The Division Angry Review na youtube hned v prvních minutách krásně ukazuje, kolik toho mělo ve hře být a najednou "záhadně není". Myslím, že by si měli vydavatelé rozmyslet, jak stavět své reklamy/upoutávky na hry a přestat lhát o obsahu ve hře, když ještě vlastně neví, kolik toho obsahu je. Ovšem četl jsem, že ve hře lze běžným gameplayem strávit přes 30 hodin, což je podle mě dostatek. Obsahu je tam tedy z tohoto úhlu pohledu dost, ale není tam zdaleka tolik, kolik mělo být.

    Já jsem rád, že vychází takové hry. 90 % her není prostě pro mě a jsem tomu rád, protože mám čas na hry, co mě zajímají. Myslím, že i tohle stejně jako Destiny prostě není pro každého. Není to must have hra. Není to něco, co by člověk nutně musel zahrát, pokud je hráčem.
    • Angry Joe dal 5/10.

      Zajímavý, jak moc se můžou názory hráčů lišit.
  • Cim clovek napise vetsi pic....nu, tak tim ma vetsi sanci, ze jeho prispevek redakce vybere pod clanek. Tohle je best troll web ever *1* *1*
    • Tohle podle me nikdo nevybira, proste se tam hodi příspěvek co ma hodne plusu, a jelikož tam pode mnou diskutoval veska, tak dorazil klikac a napalil mu minusy a me plusy, jak uz to byva když nekde tenhle clovek zacne diskutovat, ma holt hodne zarputilých nepriznivicu, ja za to fakt nemuzu:)
  • Zasa tu vypisuju lamy dookola prazdne keci *14*
    Hra je to na pána v podstate diablovka krizena so stylom gears of war
    za 2 mesiace pridem prvy update sa tesim
    • Kozy
      Něco má být už příští týden, a první větší update, kterej přinese pravděpodobně něco jako raidy bude už příští měsíc.
      • Jack1947
        Takže klasické MMO... což je supr každej měsíc update. DKo chce koupí DLC kdo nechce nekoupí nic.
  • superhot trvá hodinu a na MT to má vyšší hodnocení než Division. Fakt dnešní doba je divná...
    • IMHO herní doba je jen jedním z kritérií, podle kterých by se hry měly hodnotit, a pokud jde o mě, rozhodně není na prvním místě. Superhot je možná krátká, ale zase nabízí poměrně unikátní pohled na střílečku z pohledu první osoby.
    • Draken69CZ
      to teda je, lidi porovnávají neporovnatelné *7* *15*
      • a ti sami si pak stěžují na nedostatek obsahu v Division. Jinak cena Superhot je taky dost přestřelená.
  • za tu cenu je to celkem ok hra.. bavi me to a vydrzi to dyl nez prumerna pribehovka za stejny penize. jedu to na ps4 a krome horsi grafiky nez pc k tomu nemam vyhrady, pokud to jedu s kamosema. z hate na firmy jsem uz vyrostl a tohle se jim celkem povedlo. takze doporucuju. :)
  • Replay ted byla recenze.Hra dostala 8/10 hned na to superhot taky 8/10 :-D :-D :-D :-D
  • tady je zase natroleno od lidí, co to ani nevidělo. Hlavně že je to od UBI, takže hate na vše. Samozřejmě jenom svatý CDP může lhát o všem a nikomu to nevadí...
  • Hra je pro mě zklamáním . čekal jsem od ní daleko víc .. Beta mě přesvědčila o tom že si hru nekoupím .. I když se často dívám na gameplaye vždy když přemýšlím o koupi , ale nakonec když to vidím tak mě to přejde :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší