Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment

    Quantum Break

    Proč není recenze na Quantum Break přišpendlená na hlavní straně? Jedna z velmi očekávaných her a zmizela někde v propadlišti dějin. Kdejaká kostičkovaná blbost roluje na hlavní straně klidně měsíc. Proti recenzi nic nemám, hru jsem nehrál a ani nebudu (nemám xbox a ani win10), jen mi to vrtá hlavou
  • jindra.veliky

    Far Cry 2

    Neni nahodou nejakej patch nebo neco proti neustalemu respawnu nepratel? Myslim, ze jsem o necem takovym cetl v dobe vydani a chtel bych si ted hru znovu zopakovat, ale jakmie si vzpomenu na ty respawny, tak me hned prejde chut *1*
    • Mart9
      Byl nějaký cheat na nesmrtelnost, že si při spuštění něco napsal do příkazového řádku
    • Nedávno jsem hrál a imho nepřišlo mi to tak hrozný..
    • Lukyz
      Taky jsem to tak nějak půl roku zpětně sháněl, taky nenašel a nakonec odinstaloval.
  • Morraw

    Grim Dawn - nízké FPS VYŘEŠENO

    Tak mi pomohlo "odparkování" procesorových jader a hra běž nad 90fps. Snad to někomu taky pomůže.
    • Johnny
      Pokud potřebuješ manuálně odparkovávat jádra, máš někde problém....
    • Draken69CZ
      Mohl by jsi být trochu konkrétní? Na kolik jader ti to jelo před tím?
      • Morraw
        V registrech jsem měl hodnotu 100, takže parkovány byly všechny. V registrech doporučovali poměnit maxResourceThreads, ale to mi nepomohlo.
        Možná taky tím, že mám nejnovější generaci a asi to není ještě optimalizované, kdoví. I na jednom jádru by to mělo svištět.
        • Lukass
          Ja pouzivam program Unpark CPU
          • Draken69CZ
            To slyším prvně to se ti jako jádra podtaktujou a už se nevrátí na původní frekvence?
            • Ano, to je opravdu slovo do pranice, obzvlast kdyz prvni odkaz na googlu na frazi "skylake core parking" vede na forum kde borec pise:
              Windows 7 Ultimate. Can't speak for other OS but during gaming it kept parking different cores and it coincided with the stutters.
              Takze zase mimo soudruhu, jestli jsi to stale nepochopil tak core parking nema nic spolecnyho ani s cpu samotnym, je to chovani OS K CPU.
            • Draken69CZ
              Tak Skylake si už řeší řízení spotřeby sám a nějaký OS mu je u tvého xichtu, víš trdlo? *15*
            • Core parking nema nic spolecnyho s frekvencema jadra, ale s chovanim OS k jadrum a tomu, ze je parkuje. Draken zase perli nad necim cemu nerozumi. *15*
            • Morraw
              Tak fail. Během hry mi zase spadly fps a už tak zůstaly. Přitom jádra jsou pořád odparkované. Škoda *13* Už to budu řešit na ofiko foru ať tu zbytečně nespamuju.
            • Lukass
              nevim jak to presne funguje ale 3 jadra sem mel zaparkovany, sem to nasel v navodu jak zvysit FPS v Arme tak sem to udelal a pomohlo to
  • WCCFtech Home News Hardware Gaming Mobile Deals Reviews Interviews Nvidia Users Beware, Latest Driver May Harm Your PC – Allegedly Killing GPUs, Is Plagued With Issues

    http://wccftech.com/nvidias-latest-game-ready-driver-allegedly-killing-gpus-plagued-issues/
    pozor ludia, horia karty po novych driveroch
    (...zase) *13*
    • MickeyMutant
      To musí bejt nějaká fáma. Kde je LV, když ho člověk nejvíc potřebuje?

      EDIT: Už je tady online. Doufám, že se bez meškání ponoří do problému a vyloví nějakou ztracenou perlu.
      • Draken69CZ
        No co asi, hasí *15*
    • Draken69CZ
      Jj není nad to si připlatit za kvalitní drivery *15*
      • LV462
        Nvidia - The Way It's Meant to be Burned.
        • Draken69CZ
          Koukám že s angličtinou děláš velké pokroky.
  • Lukass

    DOOM4

    Co rikate na vizual, za me docela zklamani.
    • Za mě přesně to, co očekávám. Pokud mluvíme o celkovém vizuálu, tak level design je tak doomovský, jak jen může být, stylizace též a graficky jde o v dnešní době standard. Hratelnost bude určitě zábavná, já věřím, že id vědí, co dělají a jen tak to nenechají posrat.

      Když už se na nějakou akční, drsnou, bezhlavou střílečku těšít, tak právě na nový DooM. Naposledy mě v tomhle směru bavil Wolfenstein NO (NB jsem ještě nehrál) a to už je delší doba. A jelikož mě DooM 3 BFG bavilo hodně, tak vím, že čtyřka mě bude bavit úplně stejně, navíc s MP, který slibuje dobrou odreagovací zábavu.

      Hned mám chuť nainstalovat znovu trojku.
      • Lukass
        Ja sem ted na Steamu vzal Shadow Warrior za necely 4 eura a sakra to je oldschool hratelnost.
        Snad Doom nezklame hlavne v multaku.
        • Shadow Warrior je taky dobrej, i přestože mi tématika moc neříkala, tak jsem se u toho dost vyblbnul. Jakože na dvojku jsem taky zvědavej, ale to budu muset mít už lepší dělo. Ale čistokrevná akční střílečka bez nějaký komplexnější hratelnosti tu od Wolfa už dlouho nebyla, takže proto je DooM momentálně horký kandidát na to, aby byl další v řadě.
  • Draken69CZ

    New Overwatch Character

    http://cheezburger.com/8763545344/new-overwatch-character-unveiled-video-game-coverage?ref=whatspopularvotes
  • OPenetrator
    Zdravím. Mam na steamu v inventari M&B: Napoleonic Wars. Mel by někdo zájem nabídnout neco podobne hodnotneho na vymenu? :)
  • Vogon

    Leaknuté video z Mass Effect Andromeda

    https://vid.me/p41b
    Prostě current-gen Mass Effect s...JETPACKEM!
    • Lukyz
      Tohle video je prý nějaké tech demo z roku 2014, takže o samotné hře to může vypovídat nula nula nic. *4*
  • Social Club

    Pěkné, bratránek si pořídil GTA V a jelikož máme sdílené knihovny na Steamu, tak jsem si řekl, že to zkusím - když už mi na Win10 nejede čtyřka (díky za podporu Rockstare!). Takže tejden stahuju přes 60 GB, abych se nakonec dozvěděl, že tam mají vlastní DRM a mám po srandě. Taky to mohli někde napsat.
    • GTA IV jede pod Win10 úplně v klidu.
      • No, ono možná jede úplně v klidu, ale díky nepodpoře GfWL nejde ukládat pozice. Zkoušel jsem rady z fóra MS i Rockstaru a bezvýsledně. Je to normální Steamová verze. Možná, že warezová jede OK.
        • Inquisitor
          Save jde normálně. Musíš si nainstalovat GfWL, vytvořit účet a všechno jede v pohodě. Důležitý je před novou instalací opravdu pořádně odstranit všechny složky a soubory předchozí instalace GfWL. I ten Marketplace, prostě všechno co má co dočinění s GfWL.
          • To je divný, protože jsem GfWL instaloval ze zdroje, který všude doporučují a do čistého systému.
    • Kazdy kdo si od nekoho pujci steam acc je vlastne zlodej, protoze to Gabenburger rekl v eule. *3*
      • Evidentně nevíš o čem je řeč. http://store.steampowered.com/promotion/familysharing
    • residentevilfans
      *1* *2* *15*
    • cool story bro
    • No, na obchodu na Steamu tuhle informaci mají - "Vyžaduje účet třetí strany: Rockstar Games Social Club".
      • Jo, to naprosto vylučuje možnost aby si ten, co má hru nasdílenou vytvořil účet a hrál. Naprosto jednoznačný.
  • Urug

    Perturbator - Sentient

    https://www.youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit