Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eldari do gothic armada jsou venku
  • OPenetrator

    Dark Souls 3

    Tak mě zajímá, jak vám to běží? DS2 mi běželo na max 50-60fps, trojka je i s nejnižším nastavením hned od začátku absolutně nehratelná. Patch 1.03 samozřejmě mám. Docela mě to zklamalo.
    • oktavius66
      Tak mě to běží krásně na 60 FPS. Snad ani jednou jsem nezaznamenal propad. Asi mám štěstí, protože si na to stěžuje hodně lidí.

      BTW: Neví někdo jak porazit Abyss Watchers?
      • Vogon
        V první fázi je nech bojovat proti sobě, proti druhé fázi bojuj jako proti Lady Marii z BB. U mě nejvíc fungoval roll směrem k němu, spíše než od něho.
        • oktavius66
          Díky za radu. Zkusil jsem použít summona jako návnadu a šlo to jako po másle :).
          • Vogon
            Taky možnost. *1*
            Jinak až proti nim půjdeš někdy sám, tak si vem rychlou zbraň, Abyss Watchers mají nulové poise, takže je zastunuješ jednoduše, doporučuji Irythyll Straight Sword.
      • OPenetrator
        Mimo uvodni oblast uz je to docela v pohode, ale nad 30 to fakt nejde.
  • ringmancz

    Everybody's Gone to the Rapture na PC už zítra

    http://www.thechineseroom.co.uk/blog/rapture-steam-thursday

    to teda rychlovka
    • Jack1947
      Aby ne když jen vezmou port a nalepěj tam nálepku Win *7*
  • LV462
    Další test DX12 hry. AMD zase vede (např. 380X rychlejší než 970GTX). Třeba na tom DX12 rychlejším na AMD kartách nakonec něco bude.
    http://gamegpu.com/images/stories/Test_GPU/Action/Killer_Instinct/test/ki_2560.jpg
    • Spades
      Ale to se vědělo už hodně dávno, že AMD grafiky budou rychlejší.
      nVidia nepředpokládala, že se Async Compute bude využívat i ve hrách, takže má sice rychlejší Compute Shadery, ale Asynchroní Shadery (přepínání mezi shadery za běhu, místo lineárním průchodu přes shader pipeline) jsou výrazně pomalejší, protože tam nedochází k paralelismu, a je rychlejší vykreslovat starým způsobem.

      Jednodušeji řečeno, AMD si udělalo Mantle pro sebe, takže logicky je to stavěné na AMD hardware, a Vulkan i DX12 z Mantle vychází. nVidia právě pracuje na driver řešení, aby to alespoň trošku fuyngovalo, a od Pascal nahoru změnili architekturu, aby to už nebyl problém.
      • LV462
        Pascal je téměř shodná architektura jako Maxwell, jen na lepším výrobním procesu. AS nebude umět, stejně jako Maxwell.
    • AMD zaplatilo, aby to na nvidii jelo hur
      • Jack1947
        Tentokráte vás vytrollil falešný Lv *7*
        • slovaci nepisu hur, ale horsie
    • solomon.short
      koukam ze je to i brutalne optimalizovane pro SLI ;)
  • Spades
    Steam klíče zdarma:
    AJCP2-CXANR-MEQCW
    48GG2-235EK-VDKXG
    3Z7QB-MM3XY-627MI
    4D8LC-5WMWB-4CYLJ
    NTR07-X382B-KNDZY
    Jedná se o hry od telltale *5*
    • Nebylo by od věci napsat co to je za hry. Takhle si to tam někdo nasázel všechno, páč nevěděl co co je.
  • Jack1947

    Hardcore Henry

    Prostě pecka! kterou jinak možná trochu kazil levitující hlavní padouch! Dalo by se říci pocta všem akčním hrám Must see 80%.
    • kostejnesmrtelny
      Nejdřív jsem se zaradoval, že to asi bude fakt dobrý. Pak jsem si přečet, kdo to napsal... *13*
      • Jack1947
        Doufám že víš že se jedná o film ne o hru. Proto jsem psal pocta akčním hrám (nerbo spíše FPS.)
  • MikeR

    Jakou ligu by chtěli hráči FIFA 17? Izraelskou, tureckou PTT a třetí německou.

    Tak to spíš vidím na internetovou bitvu mezi Izraelcema a Turkama (rozhodně by nebyla první), do který se nechali pro vyšší princip strhnout i nehráči. Jako že by v osmimilionový zemi hrálo víc než 433 000 lidí FIFu je trochu dost přes čáru - a kdo jinej by měl zájem hlasovat pro vcelku neznámou a nudnou ligu, kde se vítěz dvacet let rekrutuje ze čtyř možností. *1*
  • jindra.veliky

    prašule

    Jak se vydelavaji penize v Cities in Skyline? Popr. jak lze efektivne usetrit. *9*
    • PreidaQ
      Yep, stačí být trochu v plusu a nechat běžet čas. Nic se nemůže pokazit.
    • Prilis jednoduse... kdyz mesto funguje tak se ti sypou skoro neomezene.
  • Lukyz

    Humble Bundle - update

    Tak do HB z minulého týdne nově přibyl remaster Farenheita a hříčka Knight Squad

    Zároveň nahodili nový HB s hrami od Telltale Games.
    • raisen
      Back to the Future: The Game

      8E5H2-YVZAL-A6HHL

      Sam & Max: Devil's Playhouse

      25WEY-Z6GRB-W0TJL
      • alladjex
        Chtěl jsem ti poděkovat za Back to the Future, ale nějakej ichtil to zase redeemnul a ani nic nenapsal ...
    • ringmancz
      má někdo navíc Wolf Among Us a chtěl by ho vyměnit za nějaký Star Wars hry?
    • The Walking Dead Season 1
      YLZ73-3YFF4-FM5N4

      The Walking Dead: 400 Days
      NHKIP-6260N-JYF5B

      Back to the Future: The Game
      23HPI-3D6KA-WGNKH
      • Duuku
        Moc diky za Back to the Future
        • Nemáš zač. Z toho druhýho bundlu tady mám volný Chivalry: Medieval Warfare, Brothers - A Tale of Two Sons, Ultimate General Gettysburg, Tropico 5, GRAV (Early Access). Chtěl bys něco z toho?
          • Lukass
            Nemas jeste to Tropico 5? aaa tak uz asi nic, smula *1*
            • Kdo dřív přijde, ten dřív hraje. *4*
          • alladjex
            Ahoj. Kdybys měl ještě tropico, tak ti budu vděčný. Dík @.
            • Vyřízeno.
          • Je mi to takové blbé =D , ale nemáš ještě volné Chivalry ? Kdybys ho měl a neměl komu dát, mohl bych poprosit na email alexp@volny.cz , jestli ne tak chápu.
            • Děkuji moc Dworkine, to víš, tuhle hru jsem si chtěl několikrát koupit kvůli kamarádům a nikdy jsem nestihl slevu, tak když někdo má jednu přebytkem, zkusil jsem šanci a nechtěl jsem o ni přijít =D . Ještě jednou děkuji moc =)
            • Tyjo na mail. Seš náročnej! Ale poslal jsem ti to. Enjoy *4*
          • Fremencz
            Díky moc.Nevím proč ,ale nemůžu reagovat na tvůj poslední příspěvek.
            • Rádo se stalo, užij si hru.

              To je "feature" zdejšího diskusního systému. Jde to nějakým hackem obejít, ale už jsem zapomněl, jak se to dělá.
          • Fremencz
            hele já bych bral ty Brothers - A Tale of Two Sons pokud je ještě máš ?
            • Brothers - A Tale of Two Sons:
              0BJA6-EHDIZ-JZJTB
          • Duuku
            Diky :) ale to co by me zajimalo uz mam
            • OK *4*
      • Jack1947
        Špatně...
        • To je dobře.
  • WhySoSad

    DS3

    Tak jako pokaždé znovu načínám DS3, co je tristní tak je nepodpora 21:9 rozlišení, takže doufám, že se to vyřeší v co nejbližší době...

    https://youtu.be/rwkmYBJMLTo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit