Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aký typ hráča si?

    Ahojte,

    chcel by som Vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka k mojej bakalárskej práci. Je zameraný na nás hráčov a budem vďačný za každú pomoc. =)

    Link:
    https://www.survio.com/survey/d/X2K5R1J4J6W6M6W1K

    Ďakujem, GL HF

    P.S. Dotazník má v sebe zabudovanú logickú maticu, teda za náklade vašich odpovedí pre Vás vyberaj aj vhodné otázky =), preto sa nezľaknite skokov v počítadle =)
  • MickeyMutant

    Společnost Take-Two si zaregistrovala ochrannou známku "Judas".

    Vidím to buď na Red Dead Crucifixion, nebo Grand Theft Donkey: Golgotha.
  • Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.

    Jak tam ti zoufalci brečí že nepodváděli a mají ban neprávem :-) To já si hezky hraji CODEX verzi offline a s trainerem. Chci se kochat hrou a ne opakovat jeden úsek stokrát a běham kilometr k bosovi.
    • Femto
      Warezit částečně multiplayorovou hru. Nechápu.
      • 20 fps. Nechapu.
        • Draken69CZ
          "20" číslovka složená ze dvou číslic 2 (dvě) 0 (nula), "fps" zkratka frames per second - snímková frekvence (počet snímků za vteřinu). Nevíš zeptej se jsme tu od toho.
  • solomon.short

    Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.

    no, zrovna toto vlakno je s prispevky hracu co se banu dostalo ani nevi za co... :)
    • Jack1947
      Ted aby ty necheatery odbanovali , nebo budou mít smůlu že se s tím svým programem zapsali omylem na blacklist? ... to by bylo celkem nespravedlivé. *7*
    • Vogon
      Bere to soubory pro nejrůznější programy na užívání nepodporovaných gamepadů jako hacky.
      • solomon.short
        jiste, ale to nepopiram. kdezto tady je to prezentovano, ze ban postihnul pouze cheatery
        • Vogon
          Však jo, a proto jsem tě doplnil o to, koho mimo cheatery to postihlo.
  • solomon.short
    mam vlci mlhu nebo na eurogaymeru zase perli? Shadow complex remastered se mi na disku vali uz asi tri mesice, tak jakepak ze se mozna v kvetnu dostane na PC?
    • ringmancz
      v květnu to akorát vyjde na steamu
      • solomon.short
        diky :) tato informace tam chybela :)
    • Jack1947
      Spíš PS4 ne ? jak moc jsou rozhořčený mít vše co nejdřív tak v afektu udělali chybu *7*
      • solomon.short
        o nic vcelku nejde, ale ted koukam ze je na ten nesmysl uz taky nekdo upozornil a porad to visi beze zmeny :)
        • Jack1947
          Ted at si stěžují na bleskaře tady Pak zajdolu na gayjm jakej bordel maj tam.
      • solomon.short
        X360 exkluzivita Shadow Complex Remastered se objevila včera na Xbox One a jak se zdá, exkluzivní okénko skončilo a bude k dispozici také na PC a PS4. Třetího května na PS4 a někdy v květnu také na PC.
  • ringmancz

    Nepotvrzeno: Sony pracuje na doposud neoznámené Spiderman hře pro PS4.

    https://s3-us-west-2.amazonaws.com/newscasticassets/images/dfe09618-526b-4df0-935c-2053dd0e6db0-spiderhyphenman.jpg

    A nějak mi tam chybí Activision, takže fakt jen nepotvrzeno.
    • SalemCZ
      Já právě že nevim kdo je vlastně teď vydavatel her od Marvelu předtím by Activision, pak jim skončila smlouva tak stáhly hry ze Steamu, hry tam už jsou, ale od té doby nic nevydali pokud mě paměť neklame.
      • ringmancz
        do příštího roku má Acti práva na Spider-Mana a X-Meny, příští rok má vyjít Telltale hra a pak si ještě dělají vlastní Disney hry a licencují Lego a mobilní hry. letos mají ohlásit velký konzolový hry, tak uvidíme

        a od TASM2 nic nevyšlo, protože se hra nepovedla a Beenox chtěli dělat něco jinýho. Deadpool zase stál spoustu peněz (licence), takže na sebe těžko vůbec vydělal
        • SalemCZ
          tak ono může být něco pro PS VR a pak se už může brát v úvahu že to bude dělat Sony
  • Veskoslav

    Battlefleet Gothic

    Kampaň je venku:) Takže hurá za slávu mrtvého Císaře:)
  • Rocket League Hoops Update

    https://www.youtube.com/watch?v=GcT706B4eZI
  • Lukyz

    Vyšla nová betaverze patche (v1.5) pro PC verzi Fallout 4, která kromě oprav a vylepšení stability i výkonu přidává novou "survival" obtížnost.

    "betaverze patche" kterou testují hráči, to už je fakt absurdní *1*
  • alladjex

    Valkyria Chronicles 2 PSP - dotaz

    Rozehrál jsem na PSP Valkyria Chronicles a nemůžu nikde přijít na to, co znamenají malé ikonky, které se objevují vpravo dole nad statusem postavy, když jsem v Akčním módu. Například na tomhle obrázku:
    http://www.rpgland.com/content/media/2009/12/valkyria2newclasses09.jpg

    V manuálu to není a na netu jsem to nenašel, protože netuším jak se tomu říká. Neví někdo?
    • Fremencz
      Řekli bych že je to právě nějaký buff nebo aspoň mi to tak připadá.
      • alladjex
        To určitě je. Jenže já nemůžu nikde najít přehled, co která ikonka znamená. Některé tuším. Ale u některých naprosto nevím.
        • solomon.short
          muze to byt tohle?: http://www.gamefaqs.com/boards/961429-valkyria-chronicles-ii/53569497
          • alladjex
            Koukal jsem, že v japonsku vyšel offitial strategy guide. Možná si ho zkusím sehnat. Líbí se mi jak mají ty guidy dělaný. Škoda, že anglicky jich moc nevychází.
            • solomon.short
              rado se stalo :) ja dvojku nehraju protoze uz nemam psp, ale jednicka se mi vali na steamu :)
          • alladjex
            Děkuju mockrát. To je přesně co jsem hledal ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit