Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SkillJam

    Mafia III

    Oficiální FB stránka Mafie postnula před chvílí tuhle fotku a za pár minut to zase smazali http://i.imgur.com/kBx0nlI.jpg
    Že by nějaké pomrknutí na české hráče? Ale font zvolily hezký *15*
    • Jack1947
      Neboj dabing nebude takže klíd *4*
  • Lukyz

    Call of Duty 4: Modern Warfare remaster

    Tak to vypadá, že se na populární vlně remasterů sveze i CoD4.
    • jindra.veliky
      to jsem na ten remaster zvedavej, kdyz grafika novych CoD vypadata vicemene stejne... *12*

      ale CoD 4 bych si dal rad znova v MP
    • Jack1947
      V lepší grafice si to dám rád ( njn, snad jediné COD co jsem nedohrál tedy když nepočítám COD1).

      I když o té grafice by se dalo celkem dost polemizovat nooo *7*
      • Jediné COD co jsi nikdy neukradl?
        • Jack1947
          Chyba jedno z pvních COD které jsem "ukradl" nebo spíše měl od bratrance ... když už musíme být přesní *7*
  • V Anglii bylo z dodávky ukradeno několik kopií hry Uncharted 4.

    Zlodej ukradl hru s podtitulem Thief's End, pobavilo *15* *1* *15*
    • Eso_Rimmer
      Ukradne hru, na které je napsáno zlodějův konec. Mě by asi taky zamrazilo *1*
  • Jack1947

    Neoficiálně: 3. května bude odhaleno nové Call of Duty, pravděpodobně dostane podtitul Infinite Warfare.

    Tak to je pecka, začalo to Modern warfare, potom pokračovalo Advanced Warfare a ted už dokonce Infinite snad to bude aspon v tom vesmíru nebo někde kolem něj a budou se střílet emzáci ( jinak to bude zas naspeedovaná nuda nooo). *7* Ne fakt musí to bejt ve vesmíru vždyt Infinite na to nepřímo naráží infinite =nekonečný *5*
    • Chim
      V jaké vzdálenosti od vesmíru by sis to tak představoval?
      • Jack1947
        Já nevím třeba by to mohlo být okolo stratosféry (přinejhorším) *3*
      • drasta
        No asi ne moc daleko... pise nekde kolem nej takze bych to videl tak maximalne do dvou nebo tri kilometru.
    • N0isy
      Ať to bude kdekoliv, bude to sra*ka jako vždy. *15* Už by s tím dojením mohli přestat.
      • SkillJam
        Proč by to dělali, když jim to vydělává tuny prachů a další díl si zase koupí horda hráčů. Dojit by přestal jen blb.
    • MickeyMutant
      Jestli se nové CoD bude odehrávat někde kolem vesmíru, tak na něj budu strašně zvědavej.
      • Jack1947
        Tak už GHOStT to téma trochu nakousl, já pevně věřím že to bude ve vesmíru to by byla paráda nahánět Rusáky nebo čínani či jiné na oběžné dráze *14* *5*
  • MickeyMutant

    Abdeslam je náš člověk

    "Abdeslam má inteligenci prázdného popelníku. Je dokonalým příkladem generace GTA, který si myslí, že žije ve videohře." - bývalý advokát o pařížském teroristovi

    GTA se opět postupně dostává do špičky světových problémů. Zatím někam za IS, vir Zika a uprchlickou vlnu, ale není všem dnům konec, jestli za ní stojí celá generace tupců, jak praví advokát. Držím palce.
    • Lukass
      A ty si myslis ze muze rict pravdu, ze ten clovek vi co dela, bojuje za svy presvedceni, a je ochotne povrazdit vsechny bezverce ve jmenu svyho nabozenstvi.
      Misto toho z neho udelaji debila co se inspiroval v GTA, sebedestrkutivni politika papalasu EU, a multikulti fanatiku v praxi. A dalsi priklady budou pokracovat, priste to nebude GTA ale jina hra, pak si najdou neco jinyho, ale nikdy nepriznaji ze islam je destruktivni nabozenstvi a ze islam je puvodcem toho vseho zla ,misto toho z toho budou vinit hry. *16* *16* *16*
      • MickeyMutant
        Mám spíš dojem, že advokát se chtěl jen svěřit, že ten ubožák je prostě blb. Bohužel pro něj ne "úředně uznaný blb", takže se do cvokhausu určitě neprotlačí. To GTA si tam pak přimotal, protože mu děti nechtějí na práva, ale radši paří GTA, což ho neskutečně krká. Nebo tak něco.

        EDIT: A ohledně Abdeslamova náboženskýho fanatismu to asi taky nebude tak horký. Korán prý nečetl, jeho interpretaci si našel na internetu, což je typické, a jinak je k víře celkem chladný až lhostejný. Prostě jen další pologramotnej pičus, co hledal záminku zchladit si žáhu za svou ubohou tupost na nevinnejch lidech.
        • Lukass
          No ja si spis myslim ze z neho chteji udelat nesvepravnyho tzn. s islamem to nema nic spolecnyho a pachatel je blb co se zhlidl ve videohre.
      • Jack1947
        Jo ale aby jim šli hlavně do Bruselu takto nechtěj no. Žabaři ( myslel jsem tam kde má sídlo celá úžasná Éůůů roupa *6*

        Sluníčkový až to bolí a všechny státy v evropě nutěj aby byli sluníčkový a s růžovejma brejlema taky. ( Když už jsme u té politiky noo).

        Nejjednodušší a nejlevnější možná i nejatraktivnější a nejeefektivnější je mít obětního beránka u chudáků her Uch oh *11* *7*
        • MickeyMutant
          Jacku, víš, že jsi nejjednodušší, nejlevnější, nejatraktivnější i nejeefektivnější napsal suverénně bez chyby. To mě zaujalo víc než ten Brusel.
          • Hanzales
            Tady se spíše jenom provalilo, že to na nás celou dobu hraje a ty věty takto včetně chyb formuluje schválně, jen tady u těchto docela komplikovanějších slov zapomněl :)
          • Jack1947
            Díky *3* Nicméně se zshodnem ne? *5*
            • Jack1947
              Tak vidíš ( když se GTa dostane do křížku s idioty z bruselu je o "zábavu" postaráno) Nikdo není perfektní ani nejsem neomylný nicméně to souvisí i s tím že se budu přepisovat a nechám to tam viset!( jak již sem dříve psal).
            • MickeyMutant
              Teď sis to trochu pokazil. Ale jinak se určitě shodnem, hlavně co se GTA týče.
    • Jack1947
      Jeje GTA v hledáčku terorismu, co dál... *7* COD bude časem simulátorem války, no a FS X 2, je vlastně ( tedy bylo cvičení teroristůů.. uch oh hráči jsou tak hrozní násilníci.
    • ZvacA
      Odkud si to vzal? :D
      • MickeyMutant
        Třeba tady.
        • ZvacA
          jj, díky. Ale generace GTA pobavila. Zdá se, že všichni v souvislosti s útoky brzo půjdem za katr. :D
  • MickeyMutant

    Sony si zaregistrovala ochrannou známku "The Sentinel".

    O Sony jsem se toho z odkazu moc nedověděl, zato jsem zjistil, že bleskař sleduje twitter Larryho Hřyba.

    #guiltypleasure
    • Tilwaen
      Třeba ten náš Bleskař občas úmyslně dává do Bleskovek špatný link, aby si ověřil, zda na to vůbec ještě někdo kliká. Já se rovnou přiznám, že neklikám. Zrovna Larry Hřyb je sice nuda, ale kdyby tam dával víc soutěží s koupelovými povídkami, tak bych klikat začala, ty byly dobré.
      • MickeyMutant
        Češi jsou smějící se bestie, musí si zřejmě bleskař často připomínat památná slova Reinharda Heydricha. Snad z těch bleskovejch reakcí nezhyne na celkovou otravu organizmu.
        • Tilwaen
          Je pravda, že se nám chudák asi nikdy ničím nezavděčí, ale zrovna s těmi koupelemi jsem to ironicky nemyslela. Ty mě opravdu pobavily mnohem víc, než cokoliv v tom linku mělo být původně.
  • Kozy
    Tak co, hrajete ještě někdo Division?
    Pro mě je ta hra v současnym stavu mrtvá, snad se vydaj cestou Diabla a udělaj z toho časem dobrou produkt ale momentálně je tam tolik chyb, že chybí jakákoliv motivace pokračovat dál.
    • Jack1947
      To píšeš jako by už ta hra neměla co nabídnout, ale jo někdy si to zase zapařím ( jakmile v zoně nebudou jen kontaminované věci, více PVE obsahu a ne jen nějaká Inkurze kterou jsem ai nehrál - hrát 2 hodiny a pak zjistit že to je jen nudný stereotyp navíc nezapadající do takové hry.. Hmm...
    • Ronox
      Čekám do DLC. I na první Incursion jsme se vybodli a pak se tam vrátíme až tam bude víc PvE obsahu zase. Ale těch prvních 90 hodin bylo fajn :)
      • Kravicka
        20k hracu online na steamu na 15. miste prave ted
  • Lukyz

    Fallout 4 Creation Kit Beta

    Bethesda dnes spustila beta verzi Creation Kitu pro čtvrtý Fallout.
    Novinkou je, že módy se budou nahrávat přímo na servery Bethesdy, takže je můžete vybírat jak na webu tak přímo ve hře, ale hlavně budou k dispozici pro všechny platformy - PC / PS4 / XO.

    Já osobně jsem zvědavej, jak to bude s cenzurou ze strany Bethesdy a tím nemyslím jen mody 18+ ale spíš licencovaný obsah (sázím na Nexus) popř. jak zabrání, aby si někdo na XO nestáhl 8k textury *1*

    Ačkoli má hra jako taková pozitivní hodnocení, na mě stále působí dost nemastně neslaně, což by se mohlo s nadcházejícím Survival updatem a komunitou s profi nástroji možná dost brzy změnit. *4*
  • Veskoslav

    Pro všech 20 majitelů WiiU v Čr zajímavý Bundle

    https://www.humblebundle.com/friends-of-nintendo-3ds-wiiu
  • Veskoslav

    Hitman

    Dle recenzí na Steamu je 2. epizoda nehratelná. No spíše si ji nezahrajete, protože nejde nainstalovat a to i když máte zakoupenou "celou" hru v rámci SP či co to je. Hra Vám bude hlásit: Stáhnutelný obsah není dostupný. Skvělý důvod naprosto vynechat tuhle pochybnou obchodní sra*ku tedy taktiku...
    • ringmancz
      buď to spravili nebo se stala chyba jinde, protože mi to jede v pohodě
      • Fremencz
        po hodině od vydání už to opravily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit