Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Tahle ještě neexistující hra tady má neskutečné promo - jenom letos šest článků. Na Kickstarteru jsou podruhé se stejnou hrou během dvou měsíců a ani teď to nevypadá na úspěch, pokud se na poslední chvíli neobjeví nějaký supermecenáš.
    • Chim
      Je smutné, že skutečně kvalitním hrám se tu nedostává prostoru. Schválně jsem si dělal letos i loni čárky, kdykoliv jsem zde narazil na článek o jedné z nejlepších her tohoto století, která se jmenuje Rimworld. Schválně, víš kolik čárek ve svém zápisníku mám? Ani jednu. Ani jednu!!!
      • Rimworld vypadá jako by se na tu hru někdo vysral, to je schválně?
        • Chim
          Ne každý dokáže ocenit skutečnou kvalitu. Jinak ta hra samozřejmě i po grafické stránce vypadá skvěle.
      • MickeyMutant
        Buď rád, ještě by napsali, že je to izometrická hra a to bys zas nerozdejchal.
        • Chim
          Je pravda, že jsem nedávno přemýšlel, že zajedeme s partou černochů k Alešovi na návštěvu aby se trochu pobavili s "panem domácím"... *1*
    • Hru hrát nebudu, ale jsem rád, že se tu snaží podporovat českou hru. A věřím, že tato není jediná. Ano, pokud se nevybrala většina peněz během pár dnů, tak už se to nevybere. Ale tak jak je časté, je pravděpodobné, že chybějících pár tisíc poté přihodí oni sami. Aby byl projekt brán jako úspěšný. Každopádně autorům přeji, ať to dopadne co nejlépe. Je fajn, že nejsou líní něco vytvořit.
      • MickeyMutant
        "...je pravděpodobné, že chybějících pár tisíc poté přihodí oni sami. Aby byl projekt brán jako úspěšný."

        Myslím, že to je proti pravidlům Kickstarteru, zrovna jako je proti pravidlům nechat si přispívat na stejnou věc dvakrát po sobě, navíc po pár nedělích od zrušení prvního projektu.
        • a ja jednou presel na cervenou.... a co ted... :/
        • děláš jako by někoho zajímalo co je proti pravidlům. Hlavně studio operující tady v banánistánu..
          • MickeyMutant
            To je další zajímavá věc. Kickstarter byl vytvořený pro britské, americké a kanadské projekty. Ostatní to musí obcházet přes někoho z těchhle zemí. Ale to mají v Dreadlocks určitě nějak vyřešené, když jim to Kickstarter požehnal.
            • Jo, už několikrát se to tu řešilo, oni jsou UK firma.
      • záleží, kolik vlastně bude chybět. Ta iniciativa 5 on 5 by mohla posunout projekt třeba k hranici 45, pak už by možná někde z rozpočtu mohli zbytek zamáznout. Přece nepřijdou o prachy :))
        • tady nejde jen o prachy, ale taky o to, ze uspeji v kamapni, coz pak propagacne prodaji dale... Treba prave u nejakeho distributora..
  • Já tedy nevím jak jste na tom se základní matematikou, ale možná by se do titulku hodilo přízvisko "téměř"
  • dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit