Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samariel
    No, nevím, mně už přijde, že těch Battlebornů/Overwatchů/Team Fortressů je sdostatek.
  • Přesně jak už tu někdo psal - ne za rok, ale už za půl roku si nikdo nevzpomene, že to vůbec vyšlo. Příšernej chaos, miliarda zbytečných efektů, miliarda talentů, itemů a customizací, který během hraní ani nevyužijete, divná pravidla a hnusné podivné mapy. Stačí se podívat na video od TotalBiscuita. Jestli takhle bude vypadat Borderlands 3, tak potěš koště. *16* *10*
  • Pro LOLkaře dobrý.
  • Jack1947
    Nebyla tady ještě 3tí hra, nebo si tu s něčím pletu ? nějak mi vypadlo jméno taky to bylo myslím na B ale asi ne... myslím že tam byl zřetel hodně brán na boje s mečem ( byla to tps) a slehla se po ní zem. Žádné info.

    http://games.tiscali.cz/battlecry-16510 Jasný tohle. Žádný info poměrně dlouhou dobu a to má ta hra jen 5 článků tak snad to neodpískali.
  • TheGGG
    no tak toto je teda hnus i na poměry blizzardu... vážně nechápu jak se může tak ohavná stylizace někomu líbit... to snad i blizzardí ofce musej uznat, že to vypadá otřesně...
    • Však tohle není od blizzardu..ale od gearboxu :)
      • Jack1947
        Povídej to někomu komu Blizzard ošáhával.. něco... to je pak těžké každá kreslená hra pak pro něj vypadá jak od blizzardu.
    • Jack1947
      Záasadnější otázka je jestli se ti líbilo Borderlands, pokud jo tak bys neměl mít problém ani s tímhle.
      • TheGGG
        nelíbilo, ale ve srovnání s timto je bord naprostá paráda...
  • Když se bojuje je to neskutečný bordel efektů a zbytečných sraček kde se za chvíli neví kdo je vlastně kdo. Neuvěřitelný mrďas. Po chvíli je to neskutečná nuda. Nepřítel si klidně může nakráčet až do základny a tam vás pak dvojice a trojice gangují do aleluja. Za mě: NE! *6*
  • Vsázím se, že v konkurenčním boji vyhraje Overwatch a to i kdyby byl Battleborn lepší.
    • jindra.veliky
      normalni hrac si nenainstaluje ani jednu :D spatny a detinsky kopie spatneho a detisnkeho TF2 *1* s radoby cool stylizaci *7* *12*
      • Teď nevím jestli se ti smát, nebo tě litovat
    • Co jsem tak koukal na předběžné recenze Bety obou her, tak to vypadá, že každá bude pro trochu jiný "trh". Overwatch se zatím tváří jako pure pvp (ala Team Fortress) a BB jako takový mišmaš všeho dohromady (Dota, Borderlands, team fortress, etc).
  • Na jednom nejmonovaném webu s klíčema jsem to viděl za polovic normální ceny. Si říkám, proč to nezkusit? ;)
    • Hral sem betu a krom psychedelickeho mnozstvi efektu a castic to bylo super :)
  • Dragonborn of ratata
  • FattyPillowFan
    pecka wypada to zě se s kwalitnima střelečkhama roztrhl bag w poslední dobje!
    • Tebe měli zbanovat po prvním příspěvku. Jasnej trolling. *1* *2* *3*
      • FattyPillowFan
        A protch mame swobodu slowa ať si každej peeshe jag chce kdyš něgdo nedává muj stajl flou nebo wocabulary je to jeho fail swoboda slowA je snad i v ustawě ne??
        • Mám hrozně rád, když se někdo ohání "svobodou slova" (I když je to trolling :D). Svoboda slova znamená, že tě za tvůj "výplod" nemůžou zavřít. Nicméně to neznamená, že tě za něj někdo nepošle dop****e :D
        • Ty si myslíš, že seš normální a jen se tady neškodně bavíš. Já si myslím, že kdybys našel odvahu a podstoupil klinické psychotesty, tak by ses hodně divil. Protože to, co tady dlouhodobě předvádíš pod různými přezdívkami není normální a není neškodné. A až se ti to přelije do reálu tak budeš v pěknejch sra*kách.
          • widish a přitom ty se tady nawžish agsesivně do ostatnich mimo topic zatimco já jen napsal že se těšhim na hru ktery se pishe, lechit by ses mněl spish ty chlaptche!!
          • Solidní uzemnění. *1*
          • Jack1947
            Víceméně no proto to radši ventiluje tady než aby tím prudil naveřejnosti. Díky za diskuze tedy. Kde se každej může vyřvat a nebo vyprskat.
        • Novej troll? Pěkná nuda,inovace šla do kytek jak koukám dneska snad ve všem *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit