Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Paladins

    https://www.paladins.com/

    Supr hra a berte dokud dávají klíče zdarma... ted to pařím, docela příhodná doba - ( když mám ve SMITE ban na 6dní prý za meatch griefing *7* )

    Je to taková zadarmo Overwatch. Zábava supr škoda že tam je jen pár modů... tedy jen 3.
  • Draken69CZ

    Dark Souls™ - The Board Game

    Pledge £200 or more [RETAIL STORES ONLY] Retailer Pledge. 6

    Je tam poznámka: Proof of business authenticity will be required after the campaign ends.

    Nevíte někdo co konkrétně budou chtít zas bych nerad někam posílal osobní záležitosti.

    Jinak předpokládám že je to jen základní hra bez těch dalších Stretch Goals nebo se mýlím?
    • Morraw
      Obchodnící mají vlastní stretch goals, které ale pouze odemknou exkluzivní modely formou "Add-ons"
    • Je to nabídka pro maloobchody a budou po tobě chtít prokázat, že seš maloobchod.
      • Draken69CZ
        Jo to jsem si přeložil jen mi jde o to jestli budou chtít poslat živnosťák + nějaký ověřený překlad nebo podle čeho to budou ověřovat, zas abych nedal 7 za hry pak další 3 za clo/DPH + nějaký kokontinky (překlad notář atd.) tak se mi do toho moc nechce.
  • karlman.hajsky

    Zaměstnanci DICE se opřeli do Activisionu kvůli grafice traileru ke hře Call of Duty: Infinite Warfare, který navíc neukázal ani záběry ze hry.

    Neříkám že CoD mají překrásnou grafiku ani že jsem zastáncem série, ale grafika není všechno.
    • Není no... u her, který jsou od nezávislých vývojářů / studií, ale ne u hry od velkýho vydavatele, známých vývojářů a navíc s tak obrovským rozpočtem. *7*
      • JJ tam už i mimo COD jde přeci všem hlavně o scripty ;)
  • Veskoslav

    Den Star Wars na GoGu:)

    https://www.gog.com/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=game_subject&utm_campaign=MayFourth_EN
    • Qwer

      Den Star Wars na GoGu:)

      Happy Star Wars™ Week!

      Den ty angličtináři? Ty by jsi asi taky bleskovky dělat nemohl.
      • PreidaQ
        Naopak - k bleskovkám by s tímhle měl naprosto ideální kvalifikaci.
      • Veskoslav
        4. května je den Star Wars. Nic nemění na tom, že nabídka je na týden, ale byla představena ke dni Star Wars a to je pouze dneska. Takže sbohem a šáteček. Já jsem nepsal o názvu akce či délce trvání, ale to by jsi musel použít mozek.
  • Morraw

    Video: Prvních 10 minut v psychologickém hororu Neverending Nightmares.

    Parádní hra, jak vizuálem, tak atmosférou. Doporučuji, ikdyž to je jen taková jednohubka.
  • ringmancz

    May the 4th be with you

    slevy na steamu a GOGu na SW hry, na GOGu navíc vyšlo Shadows of the Empire a od 8 večer bude na Originu 4hodinový trial Battlefrontu
    • SalemCZ
      na Steamu zas zrušily kupování jenom části bundlu? když zbytek už máš
      • Kozy
        To záleží na prodejci, ne na steamu.
        • SalemCZ
          tak Disney to asi nechce
          • jakubc
            Sorry, vyjadřoval jsem se ke GoGu, ten Steam jsem přehlédnul:
            Já jsem teda neodolal a chtěl jsem 3 hry z toho bundlu KOTORy + Empire at War, ale Empire byl za 17, když jsem oddělal ostatní hry. Stačilo ale přidat další, aby byly dohromady aspoň 4 hry a už cena Empiru klesla na 4 Ečka, tak jsem nakonec vzal ještě Jedi Knighty a měl 5 her za 13E...
  • Veskoslav

    Overwatch

    Kdo zapomněl a má přeobjednané, tak již dneska je funkční beta. Hra jede naprosto plynule v 60 fps a je jedno, co se ve hře děje při maximálním nastavení EPIC a se vším zapnuté. Jak jsem svištěl Battleborn a ten mě přestal po dvou hodinách bavit (nevím proč, přitom ten humor, co tam je, tak se mi líbí, systém hrdinů je taktéž zajímavý a docela dobře udělaný), tak tady jsem to po 4 hodinách vypnul a 100% zítra zase zapnu.
  • DoW3

    beriem spat, uz je to na hlavnej stranke
  • jindra.veliky
    Jak v Cities Skylines zvysim spokojenost lidi v komercnich zonach? *4*
    • Dostatek všech úrovní vzdělání, dobrý zásobování a dostatek zákazníků
    • rekl bych že asi tak že uspokojis jejich potreby. mne ta hra prestala bavit po chvilce, ale klidne sem pak hod nejake screeny toho co jsi postavil *3*
  • Podle Facebooku Relic Entertainment se na zítra chystá oznámení související se sérií Dawn of War z universa Warhammer 40,000. Že by třetí díl?

    Relic chce oznámit, že brzy zkur*í další sérii, jak to provedl s Company of Heroes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit