Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Jack Twitter

    Jack1947: Podívej, ten twitterový účet je dobrý nápad. Mohl bys psát o tom, co zrovna hraješ, jak to na tebe působí, v krátkých větách stírat různé nepravosti herních firem, podělit se o trable s hardwarem a softwarem, co tě zrovna neposlouchá, sem tam utrousit třeba i malou glosu z politiky, když tě něco naštve a koneckonců možná i poodhalit něco ze svého každodenního života. Měl bys to přehledně seřazené podle data a nezapadlo by to nenávratně v čase jako v místních diskuzích.

    Sem bys mohl v případě, že se to týká tématu konkrétní diskuze a článku (není podmínkou) odkazovat svoje názory, postřehy a myšlenky. Nemusí to být nic světoborného, stačí každý den něco drobného utrousit, ono se to časem vytříbí a ty nejzajímavější kousky si cestu ke čtenáři nakonec najdou.

    Vytvořit účet na Twitteru je jednoduché, to zvládne i malé dítě. Tady vyplníš jméno, mail nebo telefon a vymyslíš nějaké heslo. Odklikneš "Sign up" a pak už jen počkáš, až ti přijde mailem nebo na mobil (podle zvolené možnosti) kód, který opíšeš do nového chlívečku. Zbývá vyplnit přezdívku (Jack1947 nebo třeba nějakou od Tilwaen), zkontrolovat pro jistotu všechny údaje a potvrdit "Create my account". A je to. Když narazíš na nějaký problém, tak ti tady v diskuzi určitě někdo rád pomůže, neboj.

    Twitter je, Jacku, supr. Už i politici si přes něj nadávaj, tak proč by měl zůstávat stranou ostřílený hráč jako ty, no ne?
    • kennyB
      Pravda, tohle není vtipný. Už jsem pomalu zapomínal, proč už sem nechodím tak často a ty jsi mi to zase připomenul...
      • MickeyMutant
        Důvod, že sem nechodíš tak často, je ten, že Dark Souls hry vychází jen zhruba jednou za dva roky. Nechápu, proč tuhle frekvenci spojuješ s vtipností diskuze.
        • kennyB
          Sakra, další uber vtip. Ty jedeš, Mickey...
        • Femto
          Mně to vtipné tedy taky nepřijde. Spíše je to trapné, ale třeba prostě nechápu tvůj geniální smysl pro vtip. Stejně si ale myslím, že si jenom zvyšuješ ego na Jackovi, což mi přijde takové laciné...
    • Chim
      Jacku, ten člověk má pravdu.
    • Tilwaen
      No pozor, Jack už profil má, jen pod takovým nickem, kde by ho málokdo hledal. Asi proto ho sleduje zatím tak málo lidí. Teď máte příležitost to napravit, je to pro dobrou věc. (Edit: zato ti, co ho sledují, občas stojí za to. Kdo by to byl do našeho Jacka řekl?)

      On tvrdí, že neví, co má psát, ale přitom jakoukoliv větu by napsal, hned by s ní slavil úspěch. Tohle médium prostě na Jacka trpělivě čeká.
      • MidnighT91
        The Heirs - Alright Goodnight Jacku to je jedna z nejteplejších věcí co jsem kdy viděl...
      • Lukyz
        Mě tahle vaše akce #JackNaTwitter přijde jako když dáte děcku krabičku zápalek a vyšlete ho hrát si do stohu, na druhou stranu, pokud bude miň oxidovat tady, tak ať klidně Twitter lehne popelem *1*
        • C-BEAM
          to o co se ohledne Jacka snažíte je příliš potupné, kruté a bezcitné ... takový strašlivý konec si Twitter nezaslouží.
        • Veskoslav
          Krabičku? Já mu klidně dám na cestu cisternu a zapálenou louč.
  • Obrazem: Takhle by mohlo vypadat Alien Isolation v Unreal Engine 4.

    Alien Isolation vypadá už v základu skvěle, to nemá moc význam. Kdyby to nebylo v tom článku, řekl bych, že jsou to screeny z původní hry.
    • C-BEAM
      Isolation je na úplně jiné úrovni co se týče kvality designu i celkového technického provedení, sladění modelů, shaderů, textur.
  • Vogon

    Další hra od Fromsoftware vyjde pro PSVR,PS4, XONE a PC nejdříve v roce 2017

    https://www.youtube.com/watch?v=BIi-zuwP9ms
  • Veskoslav

    Viking: Battle for Asgard

    Jsem "objevil" ve Steam knihovně tuhle hru a docela dost milé překvapení. Hlavně ty masivní bitvy cca 2000 NPC jsou docela sranda. Krvavý a efektivní bojový systém je paráda. Open world je ale docela dost chudý, opakující se úkoly. Ale ksakru, mám svého draka, tak co řešit. Rozhodně doporučuji vyzkoušet. Ale bez ovladače, nejlépe Xbox ovladače nedoporučuji. Ovládání sice na K+M dělal někdo, kdo si dal záležet a dá se to hrát, ale jelikož je to port z Xboxu, tak je mnohem lepší ovládat postavu přes něj

    P.S: Magie na oheň a minimálně 10 lahviček na zdraví před bitvou:)
    • Hral jsem to kdyz to vyslo, kvuli tematice, ale je to nic moc. Staricky Rune je stokrat lepsi.
      • Veskoslav
        Ten se mi nepodařilo rozjet...Nevím proč, když už to nehodí hlášku, tak naběhne úvodní obrazovka a pak to spadne.
        • Naposledy jsem to hral uz docela davno, ale rozhodne to na win7 chodilo bez nejakych uprav. Pripadne zkus aspon ten rezim kompatibility.
    • Lukass
      Strasna konzolova blbost. Taky se me to nejak vyskytlo v knihovne, ale je to blbost na entou.
  • Bohdan
    nevíte někdo náhodou proč mi v PES 2016 nefunguje logitech ovladač, popřípadně jak to udělat aby fungoval??
    • Draken69CZ
      V nastavení ovládání změnit XInput za DirectInput.
  • Mart9

    Pokud si předobjednáte hru Mafia 3, získáte DLC Family Kick-Back obsahující tři bonusová vozidla a zbraně.

    Už to začíná. Čekejme osekaný příběh, polovinu funkcí a DLC s plešounem, kde budete nacházet až nápadně podobné lokace těm, které jste viděli v trailerech.
    • victor

      Graficky pěkné ,obsahově bohaté .... teď to jen nepodělat gameplayem

      To snad byla ta poslední oficiálně česká tragédie jménem MafiaII ne ? Hra posedlá DLC ... ani pořádný jízdní model to nemělo , jen to každý vzal na milost kvůli retronádechu a dobré jedničce :/
      Doufám , že se tyhle kruciální neduhy amíci pod dozorem anglánů už nenaučili kopírovat stejně dobře jako styl grafiky ... *5*
      Ale jinak fajná , na 70 se těším a minimálně trailer vypadá docela k světu
    • PanS
      Lidé (zákazníci) mají krátkou paměť, a jak je vidět z některých komentářů na Games, MII jim nestačila. Ještě jim ten osekaný nedodělek vyrvou z ruky. Smutné.
  • jindra.veliky

    tlusty prase opet v akci

    lol, tak ted prijedu domu a zjistim, ze mi smazali ze Steamu Cities Skylines + DLC za to, ze jsem si to koupil na g2a od nekoho. Pekne to vede ten hnusnej burt. Co jejim potom od koho si hru clovek koupi? Chodi snad manazeri mattonky po panelacich a berou lidem jejich vyrobky za to, ze si je nekoupili z puvodni distribuce pro Albert, ale od tamanu ze sidliste? *12* *12* *12* steam = nejhorsi moznej digitalni obchod, kterej ma bohuzel stejne zaslepeny ovce mezi fanouskama jako Apple *10* *10*
    • oktavius66
      A při placení sis zaplatil i G2A Shield? Pokud ano, tak by si měl napsat na podporu ať ti vrátí peníze. Mě taky smazali ze STEAMu Call of Juarez: Gunslinger. Jednalo se, ale o položku v hodnotě 40 Kč, tak jsem to nechal plavat. Na G2A jsou prostě občas podvodníci, kteří z kradených karet nakoupí klíče a pak je prodají. Stalo se mi to ale jenom jednou a to už tam nakupuji fakt dlouho. Pokud kupuješ od lidí, tak jenom od těch, kteří mají nad 90% hodnocení.
      • jindra.veliky
        uz jsem kontaktoval prodavajiciho a posila zpatky penize, ten druhej i DLC Snowfall uz se tolik nezene :D

        taky jsem tam jinak nekupoval nekolik dalsich her a vse v poho
      • Jack1947
        To je docela s podivem, já slyšel na G2A samou chválu víceméně *7*
    • Meow
      Dobře ti tak, gratuluju :-D
    • Veskoslav
      I na G2A nemůžeš nakupovat cokoliv a od kohokoliv.....Evidentně jedeš přes nejlevnější nabídku a to je cesta do pekel. Mám 8 klíčů z G2A a všechny v pořádku. Takže je to opět tvoje blbost. A u tebe nic překvapivého.
      • jindra.veliky
        aha, to maji lidi predem vedet jakej klic je mozna kradeenej a jakej ne? :D gj *12*
        • victor
          Stačí když nebudeš kupovat ruské klíče a klíče s region lockem ;)
          • jindra.veliky
            kupuju vzdycky global na ang strankach *3* *3* *3* *3* *3*
    • Lukass
      Dobre ti tak,mas nakupovat poctive.
      • jindra.veliky
        nakupuju poctive

        jinak se nakupovat neda
    • ucho
      tak když to koupíš od někoho, kdo to třeba někde ukradl nebo to platil kradenou kreditkou, tak se nediv. někdo takhle pere peníze a vydělává na hlupácích...
      kdyby šlo o legitimní přeprodej, tak samozřejmě Steam nemá šanci zjistit, kde jsi ten klíč získal (a dle pravidel Steamu je to mimochodem povolená věc, takže tu jen šíříš bludy).
  • MickeyMutant

    Alicia Vikander je Lara Croft

    Alicia Vikander vybraná jako nová Lara Croft. Na první pohled je jasné, že tomu filmu bude něco chybět.
    • Inquisitor
      Trikaři jí trochu přifouknou. A nebo jí produkce zaplatí operaci :)
    • Jack1947
      Less boobies *8* ?
      • Vyborne Sherlocku
  • Jack1947

    Pokud si předobjednáte hru Mafia 3, získáte DLC Family Kick-Back obsahující tři bonusová vozidla a zbraně.

    Achjo achjo... *7*
    • MickeyMutant
      Neboj, v cracku to bude spolu se všema ostatníma bonusama, co si do vydání vymyslí*3*
      • Jack1947
        To možná jo ale tady jde o to, že si o to víc lidí předobjedná aby jsme tu za pár let měli Mafia4 která bude ještě tupější jak 3jka.Aneb jak pohřbíitou značku - ještě roztkopat a víc zneuctít *7* *11* *12*
  • MickeyMutant

    Tales of Berseria bude zřejmě posledním dílem série, který vyjde na PS3. Příběh vystačí na 50 až 80+ hodin. Hlavní protagonistka neprojde cenzurou a v západní verzi si ponechá svůj původní outfit.

    "Hlavní protagonistka" - po kolikáté už a kolikrát ještě na českých herních a filmových serverech?
    • N0isy
      Protagonista = hlavní představitel, vedoucí osobnost

      Pochopils? Nebo jak mám tvůj komentář jinak chápat? Je to úplně normální slovo, které se používá běžně. Jak to, že ti nevadí i název webu "Games.cz" teda?
      • V tom bude asi to jádro pudla - protagonista už sám o sobě znamená hlavního představitele, dávat tedy před něj samostatné slovo "hlavní" je pleonasmus....

        Edit: ucho byl rychlejší :)
      • ucho
        tak význam slova protagonista znáš. tak teď co ti vznikne, když před něj dáš ještě slovíčko "hlavní" ;)
      • Draken69CZ
        Asi mu vadí ten ženský tvar slova, což je hloupost.
        • ucho
          ne. jde mu o pleonasmus...
          • Draken69CZ
            ou pravda, čas jít spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit