Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkousel jsem to u kamose...a odkojen Zeldou, jsem se jen pousmal.
    • tvůj kámoš jepíča a zelda je jeho máma tybuzerante *11*
    • Trapné...
    • A co ta Zelda brala, kdyz te kojila? Ze se furt usmivas...to bude zrejme nejake postizeni.
  • Poláček se nakonec na loajálnost vůči konkurenci vysral! Palec nahoru.
    • poláček ječurak *16*
    • Slovní spojení loajálnost vůči konkurenci trošku zavání oxymorónem. Každopádně za recenzi chválím, lepší než na eurogejmru nepřiznaně obšlehnutej překlad jeho britský verze
  • ucho
    tak objednáno. natěšenost veliká.
    • to jsi frajer ty zrzavýbuzerante *12*
      • ucho
        Yeeeeaaaaaaahhhh!
  • 9/10, takže stejně dobbrý jako Chameleon run
  • Uncharted 1-3 me zklamalo. Jak bylo psano vyse, je to tunylek a navic nic moc hratelny. Je to hra pro nehrace. Sedet, cucet a hlavne nepremyslet. A to me fakt netahne...
    • Hanzales
      Nekdy si rikam ze jste to fakt nehrali, i kdyz chapu ze kazdeho bavi neco jineho, nekoho vsechno a jineho jen neco malo. Nicmene pote co jsem si poridil tehdy PS3, se mi herni obzor jen rozsiril a Uncharted Serie je jedna z mala nejmilejsich hernich poteseni co me potkala.
      Ale je to jen muj osobni dojem. To ze jsem (spise byval) i narocny hrac a casto take vzpominam na dobu, kdy hry byly tezke, propracovane jinym smerem a poradny challenge v tom ale take hraje svou roli. Dnes si dokazu uzit jak vyzvy (je pravda ze tady se nakrmi dneska colvek vic mimo mainstream AAA produkci), tak si dokazu uzit i hry, ktere maji poentru trosku jinde, jen ji nekdo nevidi, nechce videt, nebo proste je sam sebou a ma pravo aby se mu hry tohoto typu klidne i pricily. Jen si myslim ze hromada tech anonymu se stejnym/podobnym nazorem to hrala maximalne na tom Youtube a deli se o sve zazitky jako by to fakt osobne dohrali.
      No nedavno jsem si dal dvojku trojku znovu a zase jsem se dost bavil, tak nevim, ale mozna jsem jen divny :)
      • Femto
        "Jen si myslim ze hromada tech anonymu se stejnym/podobnym nazorem to hrala maximalne na tom Youtube a deli se o sve zazitky jako by to fakt osobne dohrali. "

        Spíše bych to viděl na jednu nemocnou osobu, která ráda mění nicky.
    • ucho
      jak tě to mohlo zklamat, když jsi zjevně zkoušel všechny tři díly? když mě něco nebaví, tak to nehraju, ne? nebo stále čekáš, že se z té série vyklube jiný žánr? a hra pro nehráče je trochu oxymoron ;)
      • Jak se to vezme. Tyhle filmohry právě dokážou zaujmout i někoho, kdo hry nehraje. Tj. možná pointa jejich úspěchu.
        • To bych teda neřekl, mně se Uncharted taky moc nelíbí, ale některý ty přestřelky jsou podle mě dost těžký (např. final boss ve dvojce) a nehráč si podle mě dost rychle vyláme zuby.
          • tobě je vylámal velký oslíčurák *11*
  • Uz se nemuzu dockat. Kupuju v den vydani a dokud to nedohraju, asi me od televize neodtrhnou :)
  • Ten gameplay je tak prumernej az to boli.
    Zacnete cist a nebudete muset hrat podprumerne hry kvuli pribehu.
    • horší než hledaní červených stop to ale nebude.
      • I když možná, že bude, teď sem to chvíli hrál...
        • Filmovost v Zaklínač 3 je velká. Jeden nudný styl hratelnosti taky. Uncharted nabízí aspoň stealth možnost na rozdíl od Zaklínače...
          • I když ty přestřelky v Uncharted jsou taky celkem nuda. Ona vůbec hratelnost je dost plytká a omezená. Je to holt podřízeno té filmovosti.
            • nechej si ty kecy tyzmrde *6*
            • V Zaklínači je ovšem hratelnost, příběh, bojový systém, i herní možnosti na špičkové úrovni
            • stejně tak v Zaklínači no...
  • Ja sem si chtel koupit ps4 nebo xOne hned pri vydani ale proste tohle neni muj salek kavy, navic 30 fps je proste malo.
  • Jejda, jak já vám tu PS4 závidím (myšleno pouze v pozitivním smyslu slova!) ale čekám na novou PS4+ kde přeci jen bude výkon HW o značný chlup lepší.
    A pak si konečně budu moci vychutnat dedikované pecky jako Last of Us, Uncharted 1-4, NHL 17, Drive Club, BloodBorne, Gran Turismo Sport/7, apod.
    • to si počkáš se divím že těmpičovinam věříš tydebile *11*
    • A v tý době už ty hry budou za hubičku :)
  • Jinak recenze pekna,ale jak rikam,me bavi typ tehlech her,fps typu doom a btf4,nakej pribeh,aby se clovek naucil prizpusobovat bojisti,tunit zbrane a hura na multak a sporty,jako dirt rally,GT sport,golf,hry typu aliennatiion,dam si prda a pohoda,jsou to supr hry.Rozsahle svety fakt nesnasim,nebo takhle,zadna me nepresvedcila ,malo akce,nudne akce,rozhovory.Jak to neni rezba typu bloodborn,nehraju.Tisic lidi,tisic chuti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit