Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gtx1080 - co nebolo zatial povedane

    http://www.overclock-and-game.com/news/pc-gaming/46-gtx-1080-what-s-not-being-discussed
    • Nevěřím tomu, že nVidia žádá nebo dokonce uplácí weby, aby něco psaly nebo nepsaly. To je kravina. Jen existence takové praktiky by byla taková novinářská bomba, že by to zákonitě uniklo a kdekdo by se na tom přiživil. Bavíme se o herních novinářích, ne o agentech CIA, kteří mají bezpečnostní prověrky.

      Že nVidia dělá nepoctivou reklamu, tomu věřím. Ale zas kdo dělá poctivou, že... Kdyby to bylo AMD, kterému ujel vlak s async compute, tak by mlžili úplně stejně. Nebo si myslíš, že by vydali tiskové prohlášení, že tohle teda fakt podělali a že se všem poníženě omlouvají? To by byli sebevrazi.
      • Tak ten clanek je samozrejme kravina a jde vpodstate o clickbait, co se jen pozastavuje nad marketingem. Naprosto kazdemu racionalnimu cloveku musi byt jasne, ze si ma pockat na nejake skutecne tesny a ne na prezentaci pri odhaleni.

        Samozrejme vzdycky se najde spousta lidi, co to pobezi hned kupovat, ale je to stejna skupina lidi co po cinematic traileru predobedna hru i se season passem.
  • alladjex

    Video: Záběry ze zrušené PSP verze hry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

    Hmm tak to je docela škoda. To bych si na své loni zakoupené PSP určitě zahrál. To už asi nevyjde, co? *1*
    • ringmancz
      na EG píšou, že to demo by se mělo objevit na internetu
  • Kozy

    Darks Souls VR mod

    https://www.youtube.com/watch?v=yUGZW2x-hhw&feature=youtu.be
  • MickeyMutant
    Spekulace / nepotvrzeno: Vzhledem k tomu, že od úterý 14:00 nepřibyla žádná bleskovka, má asi bleskař prázdniny.
    • braveman
      Jo, měl jsem od pondělí dovolenou a ve středu vyrážel autem zpět 700km do ČR - pro bleskovky v ten den bohužel nezbyl prostor. Neznamená to však, že byste v konečném důsledku o některou ze zpráv přišli ;)
      • MickeyMutant
        Mám tomu rozumět tak, že množství bleskovek a počet dnů tvé dovolené spolu nijak nekorelují? Dream job!
    • Lukyz
      Bleskař tuším pro Level nic nedělá.
      • Summary na LinkedIn stojí za to. *4*
    • MikeR
      Zhruba ve zmíněnou dobu jsme si pojistili vítězství v základní skupině. Třeba bleskař ještě slaví.
    • frag.ment
      Neblíží se náhodou uzávěrka Levelu? To by celkem dost věcí vysvětlovalo :-(
      • MickeyMutant
        Bleskař dělá Level?
        • frag.ment
          Jo dělá..
  • frag.ment
    Nechci být trapnej, ale co ten DOOM? Nikdo z redakce mi neodpověděl a mám takového tucha, že si to nechávají do nového Levelu. Hlavně že je tu recenze na nějaký Subterrain..
    • Jack1947
      Dej už pokoj holá hlavo s hřebíkama *16* *10*
    • MickeyMutant
      Nejspíš dostali kopii až v pondělí a nejspíš chtějí recenzovat i multiplayer.
      • frag.ment
        A nebo na to je*ou
  • Draken69CZ

    Escape from Tarkov

    Livestream

    https://www.youtube.com/watch?v=qxitZI9JfIo
  • Lukyz

    Batman: Return to Arkham

    Tak dnes WB spustili webovky pro HD remaster Arkham Asylum a City pro PS4 / XO

    + Announce trailer

    www.batmanreturntoarkham.com
    • Jack1947
      Holdjaí to na pc vydat stejně rozbité jako Arkham knight? *12*
      • ringmancz
        na PC to vyšlo už dávno a jmenuje se to GOTY edice
        • Jack1947
          Dobře ale na pc nebyl remástr, sice nevidím důvod proč by měl bejt, nicméně rejžovat se má ještě za tepla.
      • Nikde tam o PC neni zminka
  • Tilwaen

    Filmy podle her

    Warcraft, Assassin's Creed... Tyhle snímky nebudou filmu o Tetrisu sahat ani po kotníky.
    Přesto mi do sebe námět a filmové zpracování úplně nezapadají.
    • MikeR
      No... zajímavý. Ale možná still better story than Sokoban. *1*

      Já chci Lemmings, proč nikdo neudělá film s lumíkama? Dyť by to byl rodinnej trhák, rozhodně lepší než šmoulové. *13*
      • Jack1947
        Ses zbláznil ? vždyt by jim za to utrhnuli hlavu *11*
        • MikeR
          Kdepak hlavy, Jacku, lemmingové vybuchujou celý. Já mám scénář v hlavě: lumík, kterýmu vymyli hlavu teroristi, si to napochoduje do školního autobusu plnýho dětí a hodlá se tam odpálit, no a jeho kamarádi najdou dopis na rozloučenou a podniknou dlouhou dobrodružnou cestu plnou překážek, aby mu ten čin vymluvili. Bude to osvětový a taky dojemný a taky každej z tý party umí nějakou činnost, na který závisí úspěch celý mise. Takže se dozvíme i něco o tom, že bez kamarádů to v životě nejde, ale hlavně to bude legrace nebo též hlína. Pracovní titul Hledá se lumík, čekuj kickstarter.
          • Tilwaen
            Dala jsem si hledat "Hledá se lumík" a kickstarter mi to sice zatím nenašlo, ale to, co to našlo, je taky slušný matroš. Takový melancholický.

            "V devatenáctém století zase tvrdil uznávaný zoolog Crotch, že lumíci vždy pochodují na západ, neboť hledají Atlantidu, svou dávnou vlast pohlcenou mořem."
            • Jack1947
              Dokonce udělali i fake reklamu Disney že lumíci schválně páchají sebevraždy skokem ze skály... nicméně to nebyla pravda. vyjootubujte si ji ted jí nemůžu najít.Od toho právě vznilkl ten nápad že lumíci budou se chtít zabíjet i ve hře.
            • MikeR
              To je krásný. *4*

              Nebo hele tohle:
              "Vyhrabou si hnízda v mechových polštářcích a hledají vhodnou partnerku. Sbíhají se pak ze všech směrů a hlučně o ni bojují. Vítěz má právo na krátký milostný akt a potom ho samička rychle vypudí ze svého obydlí." Z toho melancholie přímo sálá.
  • Qwer

    Úklid

    Redakci: Nebylo by možné udělat TAG, který by viděli jen registrovaní uživatelé?

    Steam
    Grow Home - TW55Z-4CRIM-70J44
    Sacred 3 Gold - 462Y3-2ZBL7-Y53FN
    Retro City Rampage DX - NKQDN-EY08B-IBKL3

    Uplay
    Rayman® Origins - TRF9-XRE8-RDV8-3MN6
    • 0011
      Žádný z těch klíčů jsem nepoužil, ale sorry, pokud to chceš dám jenom registrovaným uživatelům, tak nemáš házet rovnou klíče do diskuse jen tak, i když s tagem spoiler, to je tzv tvoje blbost, pro příště požádej ať ti pošlou mail, z toho se hnedka dovíš, jestli je registrovaný tady na tiscali nebo ne a nemusíš potom brečet, že ti je nějaký anonym vysockoval *7* s pozdravem "anonym" 11 *5*
      • Qwer
        Proc to tak hned prekrucujes? Nikde jsem tady nebrecel, ze si to vzal nejaky anonym. Jsem naopak rad jestli si to vzal nekdo komu to udelalo radost. Byl bych vsak radeji kdyby si to vzal nekdo kdo to opravdu vyuzije a ne sberac, ktery si jen rozsiruje knihovnicku. Kdyz by se musel predtim zaregistrovat tak by byla vetsi pravdepodobnost, ze si to rozmysli nez klic vezme...
        • Jack1947
          Moje řeč, anonymové zde nemůžou psát tak proč by sem měli chodit ne? *7* Je třeba vymýtit anonymy z diskuzí jednou provždy!
          • alladjex
            co vlastne znamena, ze je nekdo inkognito? nejak jsem nikdy neprisel na rozdil mezi registrovanym a inkognito... teda nejak intenzivne jsem po tom nepratral
            • Jack1947
              Můžeš na něj kliknout? podívat se do profilu? ne mně iknognito nevadí ale vadí mi že jsou tu pak inkognitové bez obrázku a dělaj většinou neplechu. Oni si asi myslí že bůhví jak není zajímavý nebýt možnost se kouknout co mají v profilu nebo se za něco stydí kdoví.
    • Jack1947
      Čemu by to pomohlo? když registrovaní (zejména inkognito ) by začli krást bez bů taky *7*
    • Já za Grow Home! :)
    • Fremencz
      Díky za Raymana
  • Vogon

    Právě vyšla PC verze Salt and Sanctuary, 10% sleva

    http://store.steampowered.com/app/283640/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit