Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Czech_NoOb

    Deus Ex

    Join us for our pre-E3 Showcase! New projects and a 18-minute gameplay demo for Deus Ex: Mankind Divided coming!

    Watch on Twitch: www.twitch.tv/deusex
  • Veskoslav

    GoG letní slevy

    Už to začalo:)

    A kdo ještě nemá GoG Galaxy, tak získá System Shock 2 (platí i pro stávající):)
    • diki!
      dalsich 15€ padlo za vlast :D
    • ringmancz
      se trochu inspirovali u steamu
  • Veskoslav

    Massive Darkness (deskovka)

    https://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/massive-darkness

    Pokud někdo minul Dark Soul deskovku, tak je tady další, která si zaslouží pozornost. A tady očekávám, že vyberou ještě více než u DS.
    • Morraw
      Vůbec nic mi ten setting neříká, ale figurky vypadají fajn :)
  • Mart9

    PS Plus

    NBA 2K16 a akce 15 měsíců za cenu 12 mě konečně přimnělo předplatit PS Plus. Tak doufám, že tam odteď zase nebudou samé srágory.
    • ringmancz
      no to bych se bál. už dlouho tam nebylo nic fakt zajímavýho
  • Draken69CZ

    HOMEWORLD® REMASTERED COLLECTION

    https://www.gog.com/game/homeworld_remastered_collection
  • Jack1947

    Call of Duty Infinite Warfare nepoběží na novém engine.

    Překvapení by bylo kdyby běžel *5*
  • Veskoslav

    Frontwire Studios | Galaxy in Turmoil Teaser Trailer (neoficilání Battlefront 3)

    https://www.youtube.com/watch?v=8L6HdX74-mA
  • ucho

    Resident Evil 5

    Steam: 2V5K0-JCWHP-2QQBI
    • Veskoslav
      Děkuji. Vzal jsem si jej.
      • Draken69CZ
        Ale ale mi pak něco říkej *15*
        • Veskoslav
          Jo jednou za rok, si vezmu kód a dalších deset rozdám. Ty si vezmeš deset, které v životě hrát nebudeš a dáš sem "kód", který je použití i když je u příspěvku napsané "před chvílí":) To je rozdíl mezi námi dvěma. Socka styl a vyžírání si už neodpářeš.
          • Tilwaen
            Mně přijde, že posledního půl roku už Draken pouze trolloval, kódy si nebral a jen se bavil nad reakcemi, které jeho "díky" vyvolá. Máš ale pravdu, že tu nálepku už si asi neodpáře, ať udělá cokoliv.
            • Jack1947
              Každej chce na Games nějak zapadnout Draken si vysloužil právem tohle přirovnání *3*
            • Veskoslav
              Tvůj problém byl, že jsi to psal u všech kódů, co se tady objevili....Co jsi proboha čekal?
            • Draken69CZ
              Ano slušné poděkovaní za klíč/hru mi vysloužilo (ne)právem tuto nálepku, jo kdybych byl hůře vychován a neděkoval a jen bral to bych mohl nadávat na ostatní *9*
          • Jack1947
            Právě proto by někteří zkušení a chytří lidé co to sem hází, měli sem hodit že jedině přes mail. Pak by se ukázalo kdo má zájem a kdo jen žere *4*
          • Draken69CZ
            Pokrytče...
  • Lukyz

    Homeworld Remastered Collection Update 2.0

    Konečně vyšel dlouho očekávány update pro HW remastered!

    Změn a oprav je opravdu spousta, kompletní changelog najdete zde.
  • Jack1947

    Troll rozházel přes Twitch 50000 dolarů, žádost o vrácení peněz mu následně PayPal zavrhl. (+ video)

    Dobře mu tak blbečkovy, za takovéhle trollení by se mělo hezky platit he! *12*

    Tím nechci číct že jiní, Twitcheři by si to zasloužily to vůbec ale nicméně... aspon se může sám užírat jak se vypekl vlastním prankem^^ ( To jsou fakt někteří trollové tak blbý že, si myslej že ostatní jsou taky tak blbý nebo coo...)
    • Inquisitor
      Aspoň se ten týpek s Twitche, může odstěhovat z garáže :D
      • Jack1947
        Tjn, na zbytek našetří zas od nějakého trolla... třeba *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit