Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi takhle, kolik je filmů podle her co se podařily?
    Když nepočítám že RE byl dobrej jen kvůli zadku Milly Jovovich tak naprosto žádnej.
    Jestli je Warcraft obyčejnej nadprůměr a není to mega super velkofilm co tutově vyhraje Oskara, tak je to pořád dost velký úspěch.
    Mohlo to dopadnout jako třeba Far Cry *16*
    • Za mě ještě první Mortal Kombat, to sem jako malej žral *14*
      • Tak se na to podívej jako velkej... *13*
    • Tilwaen
      Nový Tron nebyl špatný.
      • Spades
        To ale není podle hry
    • Jeden. Prvni Silent Hill :-)
      • Minimálně dva, postal je taky super, i když se hrou toho moc společného nemá, jediný film, který se Uwemu povedl
        • Jo budou to dva, jenže kolik jich bylo špatných? To budou desítky.
          Dosud se mi chce zvracet ze Super Mario Bros a to jsem to viděl před dávnou dobou v předaleké galaxii.
          • špatný nepočítám, když ohlásí film podle hry tak můžeš s téměř stoprocentní jistotou dopředu předpokládat, že to bude odpad, to samé platí o hře podle filmu, pokud se nejedná o lego adaptaci, které jsou sice na jedno brdo, ale mají jisté kvality. Jakožto fandu maria mě film neurazil, to je tak ulítlá ptákovina, že jsem se u ní docela bavil i když je to podle předlohy úplně mimo mísu, nechtěl bych se dívat na film o týpkovi, který by celou dobu lezl trubkama a skákal na želvy, leda by z toho udělali splatter jako dorkly:
            https://www.youtube.com/watch?v=QgACcUDttQ0
      • rohlos
        Zrovna jsem to chtěl říct. Nezatracoval bych ani herní téma, ani snahu něco natočit. Vždycky může bejt něco, co se prostě povede... *3*
  • Pozeram, že tu sa zase hodnoti podla traileru, GGG si tu otvara svoju špinavu hubu, a mne sa otvara nožik vo vrecku...hatujem takychto haterov, čo zistili, že maju ochlpenie v rozkroku, hned sa považuju za dospelych a idu všetko kritizovať...hlavne že ma Bíbera ako avatara, myslim že Kačer Donald by bol vhodnejši...navyše konzolista...ťažky pacient...
    BTW film bol drahy, tzn určeny na komerčne učely, umenie hladajte niekde inde.
    Ja som už sice na taketo kusy pristary, ale decka si pridu na svoje...chystame sa do kina...som na to zvedavy.
    Hobit...tak ten sa mi VELMI pačil, pretože to bol Tolkien, velmi dobre spracovany Tolkien, a deti by som na to rozhodne NEZOBRAL !!
    • To je hodně smutný jestli to, že nějaký film nestojí ani za 150 korun za lístek, omlouvá fakt, že se do něj vrazili majlant.

      A to, že si myslíš, že Hobit film má cokoliv společného s původním dílem... Kdyby byl J.R.R.Tolkien naživu, ten kýč by nikdy nevyšel. V podstatě vzali Hobita, ořezali jakoukoliv duchaplnost a narvali to Holywoodským klišé. Takže z unikátního románu udělali podprůměrný film, když nebudeš brát v potaz předlohu a původní myšlenku knihy.
      • Rozpravaj mi, či ma, alebo nema film niečo spoločne s predlohou, ktoru som min 5x čital...
        proste niektorym luďom nevyhovieš a hate je v mode, ty by si to natočil asi ako argentinsku telenovelu OMG.
        Čo sa tyka tych 150kč za listok, u teba su to určite vyhodene peniaze...
        • Opravdu 5x? Tý jo. To mě určitě můžeš odkázat, kde přesně najdu tu nekonečnou řežbu tam a zase zpátky a mezidruhovou romanci. Já to četl jen dvakrát, takže mi to asi mohlo nějak uniknout.

          Docela zásadní rozdíl bych osobě vyděl už jenom v tom, že Hobit byl psaný jako dílo, co se zapíše do dějin fantasy literatury a natočený stím aby jenom vydělal hromadu prachů a pak se propadl do zapomění jako Béčková fantasy mlátička.
          • Ja mam Tolkiena velmi rad, ale že ho ty považuješ za Ješiša Krista, je čisto tvoj mentalny problem.
            Kniha bola krasna, filmova trilogia vinikajuca, hodna literarnej predlohy...mne osobne tam nič nechybalo ...viac nemam k tomu čo dodať. Čus
            • Smutný
      • blbost, Hobit - kniha je pohadka pro deti, tak ji Tolkien psal a je zbytecne v tom hledat nejakou extra hloubku. A co se tyka Tolkiena samotneho, tak ten doufal, ze se jeho knihy a svet stanou predlohou pro dalsi spisovatele, kteri budou prispivat svymi pribehy. Takze silne pochybuju, ze by byl nejak nestastny z filmu, spis by byl rad.
        • Pohádka to určitě byla, přesto bych to neházel do stejného pytle s ostatními dětskou literaturou. V Tolkienově podání to bylo minimálně tak 15+ a navíc to bylo napsané tak, že to mohl hezky navázat Pán Prstenu.

          A je sice pravda, že chtěl aby na to spisovatelé navazovali, ale zároveň byl velice kritický a víceméně si představoval, že to převezme někdo C.S.Lewisova kalibru. A absolutně nesnášel, když mu někdo sahal na jeho vlastní dílo. V herním pravěku někdo vydal textové RPG podle Hobita (nebo Pána prstenů, už si nejsem jistý) a Tolkien tu hru zavrhl s tím že i těch pár možností voleb co jsi tam měl narušoval "perfektně vytvořený svět" co on stvořil. Jinak sama hra nebyla na dobové standardy vůbec špatná.
  • MrSanta
    Přežil jsem dvojku želv, takže se Warcraftu nebojím. 2D verze s titulkama snad bude v pohodě.
    • Originální znění je boží a užiješ si film o 180% víc než špatnej cze dub.
      Vážně tady český znění u orků je doopravdy smutný...
      • MalyZeli
        Jako chodit na filmy s dz dabingem je debilita nejvetsiho kalibru... takovy nechutnosti, to radsi trhat nehty klestema.
        • MrSanta
          Já jsem proti CZ dabingu. Ale moc vyskakovat si nemůžu. Ve městě nemáme žádný multikino a orignální znění s titulkama dávaj u nás akorát v úterky večer od 20:00. A i to je úspěch, zavedl to novej šéf kina. Vzhledem k tomu, že dělám v non-stop provozu 12hodinové šichty a startujeme v 8/20 hod, tak holt někdy musím jít i na 3D s dabingem. To je kolikrát solidní horror *9*
  • Jack1947
    Takže klasika pro fanboje Warcraftu špatné a pro ostatní stravitelnej film.
  • komentare typu kdo nestravil ve wow x hodin tak tomu nebude fandit co to ti lidi neustale melou ? tohle je film podle warcraftu na podle wow 1 si o tom neco zjistim pak melu hovadiny :) za me velmi dobry film !
  • Magister_Peditum
    No, už z trailerů bylo poznat, že kamenem úrazu budou lidé a nikoliv cgi postavy. Měli to udělat animované celé a bylo by to lepší.
    • Veskoslav
      Tak to by nestálo 100 mega:) Se podívej, kolik stálo FF a to v dnešní době není žádný zázrak jejich použitá technologie a film není kdo ví jak dlouhý a počet postav taky není zázračný:)
      • Magister_Peditum
        Však neříkám, že by to muselo být v této grafice. Osobně bych byl klidně pro animaci ala trailery k Overwatch. To by se, myslím, dalo zvládnout, aniž by to stálo půl miliardy. A lépe by se dalo strávit to komiksové a klišé chování postav.
        • Veskoslav
          Tam to by zase půlsobilo dost blbě. Kdyby to udělali v kvalitě, co má WoW/Starcraft/Diablo, tak se nedoplatí.
          • Magister_Peditum
            Tak třeba Legenda o sovích strážcích (nehodnotím teď děj, ale animaci) stál jen 80 milionů dolarů, a neřekl bych, že by animačky od Blizzardu byly nějak závratně lepší.
            • Magister_Peditum
              Motion Capture už dneska není žádnou superdrahou záležitostí... jinak to ohledně kvality je zase tvůj názor. Blizzard má kvalitní střih i stylistiku záběrů, ale samotná animace dnes už žádný div světa není. To má dnes kdekdo. Ale já od začátku nemluvil o tom, že se musí držet svého standartu. Co jim brání udělat jednodušší animaci, jako je právě v tom Overwatch?
            • Spades
              Ty bys to možná neřekl, ale je to tak.
              Na lidech poznáme, kdy je animace byť jen trochu špatná, kdežto na zvířatech nám to tolik nevadí.
              Hlavní kámen úrazu je pak mimika, na zvířata nemusíš mít motion capture, na takovou úroveň jako jsou postavy ve Warcraft už ano. Nebo zaplatíš majlant za minutové video, jako trailer.
            • Magister_Peditum
              Ani bych neřekl.
            • to se pletes no prave, to je uplne jina liga.
  • oin.odin
    osobne sa mi ten film moc nepáčil za mňa mal 5-5.5 z 10 ... ale zase som si po jeho zhliadnutí začal čítať históriu sveta warcraftu (myslím ako fiktívneho sveta Azaroth či ako sa to ta planéta / vesmír / whatever vola)
  • ucho
    Fuka tomu dal 70 % a líbilo se mu to víc než Hobit. Nejvíc kritizoval hudbu. Takže prostě klasika, někomu film sedne víc, někomu míň.
    • frantisek_nejezchleba
      Fuka je na filmy tohoto druhu od přírody stavěný. Bral bych to hodnocení s rezervou.
    • TheGGG
      a co, kolik tomu dal Fuka? To je jako nějaký ukazatel kvality?
      • ucho
        není, však jsem nic takového ani nepsal, tak tu ze sebe zase nedělej debila ;)
        • Asharak
          Pwneeeed!
  • ringmancz
    no nevím, přijde mi, že jste to zbytečně strhali. na moviezone se to klukům líbilo, i Hladovi trochu
  • Plytvanie potenciálom
    Škoda no...

    "Odpad"

    Blizzard is DEAD
    • Asharak
      Náklady < Výdělek => dead

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit