Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    Obávám se říct, že tohle je jedna z mála her, která z E3 zaujala. I když se střety takových stran zdají bizarní, jako malý Jardové si na řitíře s větví v ruce hrál snad každý. :D Tak snad to dobře dopadne.
    • Veskoslav
      Nechci být hnidopich: " řitíře"
      • Zir074
        Jen taková dětinská zkomolenina slova...
        • Veskoslav
          Aha:)
  • Veskoslav
    Podle mě tato hra bude jeden ze startovnách titulů na "Neo" a "Scorpio". Jedna z mála her, co mě na konferenci od Ubi zaujala a zájem neopadl od prvního představení na E3 loni. Potěšila mě naopak kampaň, která by mohla být zajímavá. Jenom škoda, že je to odloženo o cca 4 měsíce (listopad 2016 byl původní datum vydání). Uvidím, jak se hra dále bude vyvíjet, není to sice ten titul "MUST have", ale jeden z těch, kde bych uvažoval o koupi už během vydání:)
  • PvP a Ubisoft nejde dohromady.. žádný anti-cheat, díky čemuž si pohřbili snad každou hru. *16*
    • Zda se, ze s anticheatem maji tyto velke firmy dost problemy, viz Ubi, Rockstar, EA... pritom je to zaklad, neco co by melo fungovat skvele hned od vydani

      Nektere skoro uz 10 let stare onlinovky maji anticheat stokrat lepsi *10*
    • Veskoslav
      Tak v Division jsem moc na cheatery nenarazil a u posledního Raibow taky ne. Možná je to dáno menší základnou hráčů, ale takové CS snad každý 5. zápas má někdo hack.
  • Videl jsem na YT týpka, který je odborník na šerm a meče a ríkal že tohle s realitou moc společného nemá... *7*
    • VergiliusGrey
      To nemá, ale tady to zrovna nevadí.
    • TheGGG
      skallagrim nebo scholagladiatoria? Vím že jeden z nich to komentoval, ale už netuším kdo...
      • ano skallagrim
    • Zir074
      Tak u hry je stejně hlavní, aby to "šermování" byla zábava.
    • Veskoslav
      Tak dej odkaz, Maxíčku ne?
      • TheGGG
        https://www.youtube.com/watch?v=eToVS3ST4WU
        • Veskoslav
          Znám, odebírám:) Ale při pozorném sledování zjistíš, že ne vše je špatně v té hře, některé věci pro ni vychází dobře:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit