Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto se znásilňuje historie...
  • Pěkně se na to kouká.
  • Hra z prvni svetove valky se zamerenim na zapadni frontu.

    Kde nejsou obycejne pusky.

    A kde neni Francie.

    OK.
  • PreidaQ
    Druhá světová válka odehrávající se v kulisách první světové války. Tanky jezdící 50 km/h, letadla dělající vývrtky, každý kropící kulky. Něco jiného je mít hru zaměřenou arkádově, ale tohle už je fakt prznění.
    • To ze jsou tanky moc rychly o tom zadna ale proc to tak je u BF asi chapeme vsichni ne? Jet tankem 5 km/h by asi nebavilo nikoho.
      Ale co to porad mas s tema vyvrtkama? Kdo ti rekl nebo kde jsi cetl ze letadlo z prvni svetovy nedokaze udelat vyvrtku? Dik je to uplnej nesmysl.
    • Ne neni, BF neni a nema byt Verdun.
    • je to škoda že hry s velkym rozpočtem se dělaj už skoro jen pro debily, co bych dal za hru jako AC Black Flag s realistickejma námořníma bitvama
  • "Zakopy jizni Francie"?!

    V jizni Francii se nebojovalo.
    • prej bojovalo, a všichni tam měli automatický zbraně *2*
    • A co s tim?
      • Magister_Peditum
        Nic, jen že ten nick k tobě zjevně sedí. *15*
  • Magister_Peditum
    Ano, nemusí se bát...když z toho udělá úplně jinou válku... *15* Viděl jsem pár gameplay videí a jako vypadá to všechno krásně (až na ten otravný ženský hlas komentující dění na mapě, ale to přičítám na vrub rané verzi hry), ale bohužel to dopadlo tak, jak jsem se obával. Každý tam běhá jako mag*r se samopalem. Jedinou opakovačku, kterou jsem asi v 5 různých videích viděl, byla ostřelovačka. Vše ostatní byly buď samopaly, lehké kulomety, nebo v jednom případě alespoň poloautomatická puška z Itálie. Ano, tyhle zbraně existovaly už tehdy, ale rozhodně to nebyla standardní výbava tehdejších armád. Ostatně to nebyla ještě ani na začátku druhé světové války.
    .
    Je to podle mého mrhání potenciálem první světové. Prostě vzali koncept válečné hry z druhé světové, a jen tam dali ty nejpodobnější zbraně a techniku z první války. S takovým přístupem by mohli udělat i americkou válku Severu proti Jihu, kde by všichni měli spencerovky nebo henryovky nebo sharpovky, a na každém kroku by byl k mání nějaký gatling. A hrálo by se to prakticky stejně.
    • Bohužel je to tak. Ale dalo se to čekat. Z první světové je toho obsahu prostě příliš málo na to, aby z toho byli schopni udělat mainstreamovou, tříáčkovou hru bez toho, aby ji do určité míry nezprznili.
    • Jo, takže tobě vyhovovalo v BF4 FLIR, IRVN a DMR zbraň. Vše co zabilo MP u BF4. Nikdo nebral nic jiné, bo se nemusel moc snažit, aby něco trefil.
      • Jsem asi divnej, BF4 hraju už hoodně dlouho a jsem furt stále spokojenej :))
      • Magister_Peditum
        Ehm? O sniperkách píšu, že tam jsou...
    • Třeba to jen chtěli udělat akčnější...mě to teda přijde jako pomalejší BF4 z 1. světové *7* Ovšem neříkám že se mi to nelíbí, jsem zvědavej.
    • Verdun z toho nikdo nechce, proto jsou veci tak, jak jsou. Je to tak tezko pochopitelne?
      • TireFuri
        Za Verdunem bohužel nestojí AAA společnost.. Jméno a značka znamená dneska bohužel víc než všechno ostatní.. Stačí se podívat na to co dělá Kojima.. ukázal teaser o kterým nikdo nic neví a lidi už z toho mají hru roku, jen kvůli tomu, že je na tom jeho jméno.. Battlefront je ten samej příběh, jenom kvůli tomu, že na tom je napsáno Star wars..
    • Ktere Battlefieldy pouzivaji "bezne" zbrane? Mozna prvni 1942, ale uz ve dvojce byly zbrane trochu divoke (mezi unlocky L85, nebo dokonce Striker!), trojka a ctyrka uz je vylozene prehlidka zbrani, vcetne pomerne obskurnich kousku. Je nabiledni, ze BF1 na tom bude (je) stejne.
      Ocividne si tvurci nemysli, ze by vetsinu hracu bavilo hrat s 5-10ranou opakovackou. A uprimne se jim moc nedivim.
      Btw k te obcanske valce - vicemene takhle byla zobrazena treba v Call of Juarez a nikoho to nevzrusovalo.
  • Nechapu co za mongola psal tenhle clanek, to jsou vyrazy a slovosled.
  • Nečekám od Battlefieldu realismus, ale některý hrubý přešlapy by mohli tweaknout.

    1) Z gameplaye bylo vidět, že Němci mohli využívat britský tanky - a naopak
    2) Z prvního gameplaye bylo vidět černochy v německejch uniformách (na západní frontě!)
    3) Hlavní národ WW1 chybí - Francouzi při launchi nebudou součástí hry (DLC anyone?)
    4) Padáky - instantní padáky Battlefieldu. Padáky byly součástí války až v roce 1918, a ne vždycky.
    5) Němčouři tam pobíhali s Coltem 1911

    To, že WW1 tanky jezdí 50 km/h a lidi střílí od boku s původně lafetovanýma 50kg těžkýma kulometama opominu, to je otázka balancu. Ocenil bych taky, kdyby 80% hráčů neběhalo se samopalama, ale byl implementován např. systém Red Orchestry, kdy za určitý druh jednotky mohlo hrát pouze omezený množství hráčů.
    • Zbran (obzvlast zalozku) muzes mit vzdy "koristni", na tom neni nic az tak zvlastniho a Battlefieldy takhle proste funguji - pouzivas to, co se ti libi/vyhovuje a ne jen realisticky prideleny erar.
      Trochu me mrzi, ze primarni zbrane nejsou opakovacky, ale tak nejak jsem to cekal. Absence francouzu me ale stve hodne.
      Ad padaky - no jak rikas "instantni padaky Battlefieldu". Tady je myslim uplne jedno ze ktereho obdobi to je, Battlefieldovske padaky byly jsou a budou nesmysl vzdycky. Snad krom BF2142.

      Jo a nenabity Madsen vazi cca 9kg (v cemz na konci 19. stoleti musela mit prsty cerna magie nebo co..), to je mene nez napr. druhovalecny Bren. I trinactikilovy Lewis je porad jeste realisticky prenosny.
    • Co se mi líbí:
      1) Animace - naprostá paráda, nabíjení tažných polních děl nebo nástupy to vozidel, moc hezký
      2) Destrukce prostředí - tankem projedete skoro všechno, včetně baráků
      3) Grafika
      • Sečteno, podtrženo: na povrchu huj, uvnitř hnuj *7*
  • Erien
    Dost se mi to líbí. Po skvělé trojce, nemastné a neslané čtyřce a hardline, který moc nezaujal. To vypadá, že se do bf znova rád vrátím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit