Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Mario Cosplay

    https://www.youtube.com/watch?v=d63CSqjM44k
  • MickeyMutant

    Slevoléto

    Vy, kteří tvrdíte, že na Games ignorují Nintendo, nemáte pravdu. Přichází totiž Nintendo Slevoléto se speciální nabídkou žhavých letních cen, která se dokonce posunuje na první pozici pokaždé, když článek doputuje na konec stránky - tzv. Games supertopování.

    Aby zase někdo z Nintendo tábora příště nebrečel, že tady nemá co číst.
    • 0011
      My chceme recenze na hry, ne reklamu na něco, co už dávno máme doma, o co ti jde?
    • Nechcem slevu zadarmo ?

      Slevoléto s Nintendem ? ... Kouknu na Heuréku a hlavou kroutit nepřestávám .... sleva 2000 Kč už je o něčem jiném , než obligátních 4 990 Kč co vídám po celý rok .
    • N0isy
      Trapnější už to být nemohlo...
  • Veskoslav

    Reklama

    Vy jste se nepoučili, že? Prostě ten, co má v redakci Tiscali na starost reklamu je reta*d nad reta*dy...Ta neodstranitelná reklama na LEGO je jedna z "nejlepších", co jste tady měli. Hlavně že se ptáte, jaké reklamy nám Vadí..... *7*
    • ringmancz
      to mně se ukazuje jenom veselézvíře :(
    • Reklama na LEGO je nešťastná.. ptal jsem se na ní v Klubu Rváčů, kluci to prej přeposlali vejš.. no taky jsem na ní opět o víkendu narazil.. dal jsem refreš stránky.. škočil tam neškodný banner na Ghost Recona.. šlo to i bez nervů.. bez adblocku.. *6*
    • Mart9
      Tak to Lego jsem viděl jen někdy před měsícem, když se tu objevilo, zavřel jsem ho a od té doby mi nevyskočilo. Já jsem fakt asi premium uživatel, to je super.
      • Jack1947
        Nebo máš prostě jenom štěstí.
    • Draken69CZ
      Na tu jsem narazil max 3-4x ta se tu zobrazuje hodně výjimečně.
  • MickeyMutant

    Příběh z Mass Effect: Andromeda bude vyprávět několik románů, které hře časově předchází i na ni navazují.

    Vyjdou celkem tři - s červeným, modrým a zeleným přebalem. Obsah bude stejný.
  • SalemCZ
    Jak je to s tím Overwatch, je to jak další Rocket league kde po 20 hodinách to člověka už nebaví a jde hrát radši zpátky CS?
    • Johnny
      já spíš doufal, že tu nebude jako CS které po 5ti hodinách přestane člověka bavit a jde hrát radši Rocket League.... *8*
      • SalemCZ
        věc názoru většina známých to měla opačně
        • stratego
          Rozhodně je to věc názoru. Já mám zase zkušenosti, že to většinou přestane bavit ty, kteří si to představovali jako ježdění v autíčku za balónem tam a zpátky (ostatně ti jsou nejhorší, protože mají nesmyslnou potřebu hrát každý míč). A jak pak trefí na někoho, kdo tam lítá vzduchem tam a zpátky a ovládá aerials, tak si jednoduše nezahrajou -> přestává je to bavit.
          • Tos docela vystihnul. Ja jsem byl ten co si to predstavoval jako jezdeni v auticku :D
            • stratego
              Takový trošku rozdíl, když pak koukneš na hráče jako gambit, kronovi apod. jakoby hráli úplně jinou hru *1*
          • SalemCZ
            na Rocket league mám nahráno asi 80 hodin,ale po čase už je to tak repetivní že už mě to přestalo bavit tak to jednou za čas zapnu, ale už to nemám tolik v ruce tak mě to tolik nejde, tak to zas s frustrací vypnu
            • SalemCZ
              jo to jsem si vždycky říkal 5 minut zápas na zabití času, po 3 hodinách jsem to vypnul
            • stratego
              Tak to platí pro většinu sportovních her, ne? Mě se na tom naopak líbí, že je to rychlé a svižné. Pět minut na zápas je úplně ideální.
    • Jack1947
      Spíš si minul protože v CS není nic jako Payload a capture the points *3*
    • N0isy
      Teď jsi to trefil.
  • Thorleif_cz
    Kdyby byly reklamy na videohry upřímné:
    http://videacesky.cz/video/kdyby-byly-reklamy-na-videohry-uprimne
  • Draken69CZ

    SAMOROST 3 -25%

    samorost3.net
  • Mart9
    Bleskař umřel?
    • braveman
      Kdepak, jen nebyl výjimečně čas - během víkendu jsem se vydal na cesty po ČR (Praha / Bohdaneč / Hlučín / Ostrava / Brno / Telč / Červená Lhota / Litoměřice) a včera následovala moje promoce na kterou navazovala ještě jedna akce.
    • MrSanta

      Zaskočím :)

      System Shock Remastered se nově bude jmenovat pouze System Shock, v úterý startuje Kickstarter kampaň a při té příležitosti bude k dispozici i krátké hratelné demo (Steam, GOG, Humble).
      Zdroj: internet *1* . Odkaz: http://www.polygon.com/2016/6/24/12007602/system-shock-kickstarter-campaign-rewards-screens-demo
  • Chyba zápisu na disk

    Zdarec, setkal se z Vás někdo při stahování ze steamu s chybou "Chyba při zápisu na disk"? Dle steamu existujou dvě řešení (kontrola mezipaměti a zkontrolovat "funkčnost disku"), ale ani jedno není účinné a už mě nějak nebaví stahovat 20gb po 15., když se to třeba při 90% sekne a začne to zase od 0.
    • To spis vypada na RAMky, zkus memtest 88 a nech bezet aspon hodku. Pokud to vrati nejake chyby zkus v biosu nastavit ramky automaticky podle SPD a pokud to nepomuze, tak nastav spravne hodnoty podle svych pameti rucne.
      • Draken69CZ
        Ramky nevím nevím to bych čekal rovnou modrou smrt než nějakou hlášku a dělalo by to i při jiných příležitostech.
        • Jack1947
          Ramky by navíc spíš třeba byli zaplněné a vykazovali chyby nejeli by úplně nejlíp.
        • Ne projevi se to presne takhle, budou tam ruzne errory pri cteni nebo zapisu souboru, protoze se k tomu pristupuje stejne prez RAM. HDD sam o sobe je celkem spolehliva vec a pokud dojde k chybe pri cteni/zapisu sektoru, ten sektor to oznaci a pokusi se priste precist znova, pokud ani tehdy to nepujde nahradi ho jednim z volnych sektoru, ktere jsou navic, pripadne ho vyradi uplne. V pripade HDD je to navic vetsinou celkem rychla zalezitost ktera vede k chybam uplne vseho a celkem brzkemu poskozeni bootu.

          Modra smrt je chyba komunikace mezi ovladacem a systemem, ktera je tak zavazna ze se OS vypne aby nedoslo k poskozeni HW, pri spatnem cteni hodnot ovladace z RAM sice muze dojit k BSOD, ale nebude to tak case a vic se projevi prave dlouhe instalace nebo stahovani velkych baliku dat, ktere jsou nejdrive spracovany pameti a az pak ulozeny na disk.
    • Draken69CZ
      Nevím jak u steamu, ale tohle bývá většinou že máš málo místa na disku a tak už není kam zapisovat nebo nedostatečná práva uživatele, ale vzhledem k tomu že se to stane při 90% bych předpokládal to první.

      /kontrola disku proběhla jestli už nedodělává *8*
      • Kontrola disku byla právě v pohodě a nestává se to vždy u 90% (to je nejdál kam to došlo), jindy se to vypne třeba už u 1%, což mi je milejší než stahovat 5h a nic z toho :) A volné místo po tom, co si steam vyhradí sám prostor pro hru je 100 GB, což by mělo být ok, ne?
        • Draken69CZ
          A udělat si druhou složku pro steam hry na jiném disku a stáhnout to tam? Jinou hru se teď nezkoušel stáhnout? Steam forum projít jestli tam něco nepíšou popřípadě ho zkusit přeinstalovat.
  • Veskoslav

    Skyrim – Special Edition Remaster vs. Original on PC Trailer Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=3Zk1KJtG3dM

    Graf. porovnání. Jinak dle vyjádření by měla být většina stávajících módů zcela kompatibilní:)
    • Hm, teda cekal jsem malo, ale ze by na to jen placli zluty filtr a rekli hotovo, to teda ne.
      • Veskoslav
        Tak pro nás jako majitele Legendery je to zdarma:)
        • To zluty neco teda nechci ani zadarmo, ale je to samozrejme pouze muj nazor.
          • Z jednoho dvou screenu hodnotíš remaster? *1*
            A co se týče výše Boba jak háže na porovnání jeden z lepších namodovaných Skyrimů... Tak to ví každý že za 5 let a z výběru statisíc modů existují nádherně namodované Skyrimy. Ale tento oficiální remaster bude mít mraky výhod. Třeba tu, že namodovat si krásně Skyrim je záležitost 300+ modu, ne každý to umí, ne každému se to povede (byť s postupem), ne každému to nebude padat, ne každý tomu chce věnovat hodiny a hodiny modování... Hra si zase získá nové či staronové hráče. Modovat dál bude možno i tuto oficialní verzi. Atd. Jednoznačně to není šlápnutí vedle, ale správný krok. Ta hra si zaslouží remaster.
    • 1. hezky, ješte by mohli udelat porovnání s tímhle
      https://www.youtube.com/watch?v=CQC2WI55n60

      2. problemem skyrimu nebyla grafika

      3. není ti trapne si naklikávat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit