Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tak na PCTuningu RX480 nedopadla nejlip, pokud je pravda to se spotrebou a hlucnosti + teplota 84° v loadu tak to je teda neco. Klasicky topeni od AMD, vsechno tohle bych presel ale ta cena tu kartu uplne zabiji.
    • Draken69CZ
      Njn když to má TDP 150W a žere to 165 tak to ten malej pasiv s turbínkou nemůže uchladit, reference to bude jiná, jako u všeho.
    • Veskoslav
      Vždyť stojí 7000. Kolik by jsi proboha chtěl, aby stála? *7* Ty jsi další "LV" s 960.
      • Draken69CZ
        Tak momentálně nejlevnější stojí 8k a byli tací kteří tvrdili že cena 8GB verze bude nemálo pod 7k.
        • Veskoslav
          České eshopy, co by jsi chtěl. Dokud to nebude oficiálně v prodeji. Navíc budou muset s něčím dolů. R9 390 nebo Gtx 970 nebo R9 480. A co jsem se díval na Amazon, tak ten už šel dolů, takže třeba Sapphire Radeon NITRO R9 390X jde koupit za cca 7000 včetně poštovného. Záruka 1 rok navíc pak stojí 10 dollarů.
          • Draken69CZ
            Jak oficiálně v prodeji jak víc oficiální to má být?

            https://www.alza.cz/radeon-rx-480/18859406.htm

            https://www.czc.cz/herni-graficke-karty/produkty#q-c-1-f_2027483=sRadeon%20RX%20480&q-c-0-f_2027481=sAMD
            • Veskoslav
              Mě na Alze psali, že bohužel nemají vůbec na skladě, že karta je na objednání:) No prostě si brácha počká *1*
            • Draken69CZ
              Jak nejsou na skladě mi píšou že zítra v 9:00 si to mám vyzvednout? Nebo tam přijdu a oni mi řeknou "Chvilku počkejte hned vám to přineseme" a budu tam do úterka?
            • Veskoslav
              Ještě nejsou na skladě:) Takže možná zítra budou oficiálně na skladech. Ceny u nás jsou přepálené jako vždycky, to už nemá cenu řešit.
      • Lukass
        Promin s tebou ja se nehodlam zahazovat. nereaguj na me prosim, dik.
  • Morraw

    Steam Windows Phone autenticator

    Konečně!

    https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/steam/9nblggh4x7gm
    • Jack1947
      Steam v mobilu předtím nefungoval ? *7*
      • stratego
        pro windows vůbec nebyl :)
  • N0isy

    Obrazem: Velice povedený cosplay na motivy The Witcher 3 od fanynky s přezdívkou elenasamko.

    Cosplaye pěkný, ale, bleskaři, nemusíš nám ukazovat na co koukáš po večerech...
    • Obrazem: Velice povedený cosplay na motivy The Witcher 3 od fanynky s přezdívkou elenasamko.

      Mam pocit ze jediny v cem je podarenej tenhle cosplay jsou obnazena prsa...
      • Jack1947
        No boobs, no fun ? *7*
        • Spis je to takovej levnej zpusob jak nahnat plusiky, lajky a kliky u statisicu nevybitych panicu z celeho sveta. A ze takovych v hernich komunitach je...
          • Jack1947
            Tak forma clickbaitu jako když nějaká děva, láká na svůj Twítch kanál odhalenými tits . áá logicky protože takhle hrát nemůže, clickbait -clickbait... Ha navíc si na to taky kliknul (bohužel i já -) Imho k Zaklínači se ale Boobies a titties spíš hodí ne ? *4*
  • homeles8

    Baví/bavil tu vůbec někoho Fallout 4?

    mě baví :-)
    • Chim
      Neznám.
    • Czech_NoOb

      fallout

      Já hrál pár hodin po vydání (v NV mám 300 hodin) a poté to pustil k ledu. Aktuálně jsme se k tomu verátil, zatím sto hodin a baví mne čím dál více. Hlavní linku ignoruji.
    • Meow
      Ne
    • Já se u něj dobře bavil už něco málo přes 100 hodin a ještě to nějaký čas zabere, něž ho dohraju.
      • homeles8
        mě to chytlo až na druhý rozehrání. Ale je to paráda, baví mě hodně. Už se blížím k 70ti hodinám, co ž je u mě dost. Jediná hra kde jsem se dostal přes 100 hodin je GTA 5. A pak ještě starý hry bez počítadla hodin.
    • 0011
      Dle steamu mám 112 hodin, takže odpověď je zřejmá *3* a to jsem nehrál dlc ani žádný mod, oproti tomu MGS V 13 hodin a neplánuju se k tomu vrátit. Hejt na F4 nechápu, Fallouty jsem hrál všechny, nejlepší atmosféru měla sice jednička, ale boston je fakt zmáknutý na 1* a crafting se taky povedl
      • Veskoslav
        Jeden český hráč Zaklínače má 300 hodin, dle jeho slov koupené na všechny platformy a přesto mu dal nedoporučení ke koupi a nadává na něj:)
        • 0011
          no já co jsem tak koukal u zaklínače mám na gogu necelé 3 hodiny, kupováno cca 3 dny po vydání, kupoval jsem i první datadisk, mám v plánu koupit i ten druhý a třeba si to konečně zahraju *1*
          • stratego
            Tohle ti Jack nikdy neodpustí. Kupovat hry a nehrát je. Doufám, že se stydíš *1*
            • Veskoslav
              Krabičku můžeš registrovat na GoG, Steam a Origin:) Primárně je kód na GoG, ale lze jej "vyměnit" na jejich stránkách na ostatní platformy:)
            • 0011
              SalemCZ: mám krabicovku, datadisk jsem kupoval přes digitální distribuci, tak nevím, kolik mají z krabicovky, ale registrace byla na gog, nikoliv na steam
            • SalemCZ
              Tak doufám že sis to koupil na GOGu, aby z toho měli víc peněz
            • 0011
              Já jsem naopak pyšný, že jsem přispěl na financování projektu, který mě zajímá víc než zaklínač, tedy Cyberpunk 2077
          • homeles8
            na Zaklínače čekám na kompletní edici, ale taky si tu hru chci zahrát.
      • stratego
        To by ses divil. Na steamu najdeš lidi, kteří mají u nějaké hry i třeba 250 h a napíšou komentář, že je hra nebavila a že je to blbost.
    • Tilwaen
      Moc jsem od něj nečekala, ale překvapivě mě hodně bavil.
    • Jack1947
      Tak jasný páč sis ho koupil, ještě aby tě nebavil. Třeba se k tomu ještě vrátím ale moc šancí si nedávám.
      • homeles8
        dokonce jsou i hry co jsem si koupil a nebaví mě.
        • Jack1947
          Jo fakt ? to je smůla co třeba *7*
  • Lukyz

    SYSTEM SHOCK DEMO

    Nadpis hovoří za vše, demo remaku SS je už ke stažení.
    • ringmancz
      sice nemám nic proti starým hrám, ale konečně si budu moct zahrát System Shock. původní hra je na mě už moc
      • Jack1947
        Retro ? :D *1* *15*
  • Mart9

    Přehled zlevněných titulů, které aktuálně (27. 6. - 3. 7. 2016) naleznete v PS Store.

    Hrozný výběr...
    • Vogon
      To nejsou zlevněné hry, ale nově vydané hry, teda pokud správně vidím.
      Drawful je skvělá party hra. Odin Sphere je naprosto luxusní beat em' up s krásnou ručně kreslenou grafikou(Vanillaware a Geroge Kamitani jsou prostě borci). A nedokážu si představit jak by někdo pokazil Pac-mana.
      • Tilwaen
        • Vogon
          Jeden, by řekl, že po brexitu, už ho nemůže lidstvo nijak zklamat.
          • Tilwaen
            Tohle bylo ještě před brexitem.
            • Tilwaen
              Promiň mi to *9*
            • Vogon
              Jenže já jsem tuhle temnou událost úplně vypustil z mysli, a kvůli tobě teď trpím příznaky PTSD.
  • MickeyMutant

    Inside recenze

    Vypadá to, že Inside, pokračování slavného Limba, se mimořádně povedlo. Zatím 92 % na Metacritic.
    • Draken69CZ
      Tady není co řešit *14*
      • Jack1947
        Takže žebračina - a pak že žebrat se nevyplatí pchf *4*
        • Draken69CZ
          Njn někdo má někdo ne *3*
          • Jack1947
            Tak hlavně si to umíme přiznat vid *5*
  • Vogon

    Pracuje se na novém projektu spojeném s Ninja Gaiden

    https://twitter.com/MoreYamasan/status/747663551125426176
    Více informací v Červenci.
  • MrSanta

    System Shock (reboot)

    Tak už tu máme i videa z dema, co by mělo být dostupné někdy dnes.
    https://www.youtube.com/watch?v=v_uJ47oKHY0
    U mě víc než dobré. Akorát doufám, že se ještě změní hudba. Ta v demu mě moc nechytla.
    • solomon.short
      citlivy remix puvodniho OST by k tomu sednul jako pr*el na hrnec :)
    • Lukyz
      Už aby to bylo venku *14*
    • Fakt mám teď dilema.
      Nechci si kupovat hru, co může vyjít třeba za 3-5 let a nebo nemusí vůbec. Ale tohle vypadá sakra dobře.
  • VaZqeZ_EU

    The Technomancer Gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=m0TSHn2mY8Y&index=1&list=PL04Lk9KOlllrNzw_mPvgZ4ucd8kEsupKd
    • hovadina :(
      to uz sa fakt nerobia ine hry, ako bojovky?
      • kostejnesmrtelny
        Robia

        http://store.steampowered.com/app/427520/
        • nj, druhy extrem ...ale pozriem sa na to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit