Přejít na výpis diskuzí
				
					
			
			
			
			
			
			
			
			
			
Známá modifikace Day of Infamy se přerodila v plnohodnotnou válečnou hru
						
							29.7.2016 | Adam Homola
						
					
					
						 21 příspěvků
					
				- 
            
                	
	
			
		
			
			
		
		
		
			
	Pro mě pouze Insurgency v kabátu druhý světový...čekal sem trošku víc...že se to někam trošku posune...počkám si raději na DAY OF WAR, nebo BATTALION 1944 - 
            
                	
	
	Možná se pletu, ale jaktože v článku není nikde zmíněná Insurgency? nevznikalo tohle náhodou jako mod pro Insurgency? vím, že jsem to hrál jako mod právě tam, grafika by tomu odpovídala..nechce se mi to teď hledat..
 - 
            
                	
	Pustil jsem si video z hraní na youtube. Týpek tam zastřelí nepřítele a vyskočí achievment first blood. Když tenhle mor skončí? Opravdu je nutné hráčovi ve střílečce, kde zabije stovky možná i tisíce nepřátel gratulovat za to, že se trefil? Já bych nechal achievmenty jen v sandboxových hrách v těch ostatních, je to neskutečná otrava a kazí to dojem ze hry. Nebo kdyby to aspoň šlo vypnout.
 - 
                
- 
            
                	
	Mne zase vadí, že tie achievmenty ostali jaksi nepochopené a nemajú svoj pôvodný účel. Mali to byť odmeny za dosiahnuté nadpriemerné úspechy. Alebo poriadne výzvy. Dnes keď hrám nejakú hru, tak mi veľká časť z nich naskáče bez toho, aby som sa o ne snažil, proste len bežným hraním. Alebo dokonca za postup v kampani. Trápne a zbytočné.
Správny achievment byl vyjadrovať schopnosti hráča, napr: Zabi 100 enemákov vo výskoku zásahom do hlavy. Alebo sniperkou do oka.
Taký achievment by bol podstatne hodnotnejší. Takto je to len ďalšia konzumná srajda, ktorých sú dnešné hry plné :/ - 
                
- 
            
                	
	Naprostý souhlas vidím to úplně stejně. Líbí se mi třeba většina achievementů v EU4, ale takhle to pojímá dneska málokdo.
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	
	Já jsem rád za tyhle achievmenty. Člověk si pak může podívat na % kolik lidí je odemklo a z toho zjístí, že 25% lidí kteří hru koupili nedali ani jeden kill z čehož se dá odvodit, že tu hru ani nezapli. Dají se z toho získat zajímavý informace a myslím si že to nikoho zrovna zas tak neotravuje.
 - 
                
- 
            
                	
	Právěže otravuje, protože steam ti nedovolí ty notifikace achivementů vypnout a tak ti to vyskakuje při hře.
 
 - 
            
                	
	
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	Škoda že to není jak DoD 1.3... *9* *13*
 - 
            
                	
	Hra je zatím mizerně optimalizovaná. S GTX 970 a i5-6600K mám 40 fps na minimální detaily.
Insurgency samozřejmě jelo stabilních 60 fps na maximální detaily. - 
                
- 
            
                	
	
	Neřekl bych, že mizerně, ale ano, optimalizace ještě budou. Momentálně nejsou ani LODy pro postavy.
 
 - 
            
                	
	
	
 - 
            
                	
	Rad to zkusim, DoD jsem mel hodne rad, ale vypustit v traileru chybu jako v case 0:19 (vpravo) je na facku.
 - 
                
- 
            
                	
	V tom pripade by Last of Us nebo uncherted bylo na verejnou popravu :-D Nemluve o novym Doomovi...
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	Nahodou to vypada po strance hratelnosti pekne. Jen skoda, ze nemaji source 2, nebo neco s lepsimi nastroji.
 - 
            
                	
	
	Nezapomeňte nechat vaše postřehy ohledně DoI na fóru:
http://steamcommunity.com/app/447820/discussions/
A v případě nějakých závažnějších problémů můžete použít ticket systém:
http://support.newworldinteractive.com/new
Klidně pište i v češtině, já už si to přelouskám :3
EDIT: Steam Workshop už tam je a už jsou tam i první mody, momentálně však nefunguje na serveru.
A ještě doplním, že Linux klient je v daném buildu taky ! - 
            
                	
	Nevím, přijde mi to stylizací a stylem něco mezi Call of Duty 1&2 a Medal Of Honor:AA..
Možná kdyby to vyšlo o 5-6let dříve, teď asi už je pozdě...
Ale zase bych si přál náhradu za zmiňované tituly, takže budem doufat :) - 
            
                	
	Na to, že je to EA a má to 15 let zastaralou grafiku bych čekal cenu nižší. Ale i tak to nevypadá zle a třeba si to ve slevě koupím, když to bude mít stále pozitivní ohlasy.
 - 
                
- 
            
                	
	
	Pokud máš koupené Insurgency tak koupí bundlu budeš mít docela férovou slevu *4*
Mimoto nevím co se lidi furt opíraj o grafiku v Early Access hře, která sotva vyšla :3 - 
                
- 
            
                	
	Je otázkou, jak moc se ta grafika bude měnit... Moc bych toho neočekával.
 - 
                
- 
            
                	
	
	Ono to záleží na tom co si pod tím představuješ. Art není finalizovaný a ani grafické efekty/detaily nejsou. Ale očekávat od Source enginu, že bude vypadat jako Crysis je nesmysl.
Mimo to ani teď není grafika něco, co by lidem bránilo ve hraní (aka není fugly). 
 - 
            
                	
	
	
 
 - 
            
                	
	
 
 -