Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS

    Xbox One S má oproti původnímu Xbox One o něco vyšší výkon - takt GPU narostl z 853MHz na 914MHz, výpočetní výkon z 1,31TF na 1,4TF a rychlost ESRAM z 204GB/s na 219GB/s.

    To bude rozdíl kolik, 3 - 5 FPS? Což je bohužel při původních 20 FPS nepostačující. No nic, příště to třeba Project Scorpio vyšvihne na epických 1080p 30 FPS *5*
    • froztik
      V nejlepším případě by to mělo být až 9fps!!!

      http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-xbox-one-s-has-a-gpu-overclock-and-we-have-benchmarked-it
  • SalemCZ

    Gamepad na PC (WIN10)

    doporučily by jste mi nějaký Gamepad na PC, měl jsem Logitech f510, ale ten mi odešel a ten se už nevyrábí, model který je teď v prodeji je F310 a ten nemá nejspíš vibrace (za stejnou cenu za kterou jsem kupoval tu F510). Poradíte co si pořídit místo toho?
    • froztik
      Používal jsem dlouho x360, pak XBone z forza edice a nakonec jsem zakoncil u XBone Elite a musim rict, ze to nema konkurenci. Sice je drazsi (dost), ale nemenil bych. Ty prachy za to stály. *5*
    • Still
      Gamepad na PC je dobrá demence... *1* *1*
      • homeles8
        hry který se hrajou tak jako tak bez myši jsou na gamepadu lepší
    • Veskoslav
      Klasický Xbox 360. Jede skvěle a zatím nebyl jediný důvod měnit nebo že by to hra nepodporovala. A spousta her má přímo schéma na ovládání na XOne/360. Ale mám kabel (a ten má cca 5 metrů), protože bych věčně zapomněl dobít baterie.
    • Kozy
      DS4, tam je prima ten touchpad, a pro mě osobně je příjemnější než xboxovej ovladač.
    • Za mě rozhodne x360 wirless ovladač, asi nejpovedenější co jsem mel v ruce, taky výborná podpora pro hry
      • SalemCZ
        x360 controlery jdou všechny normálně na PC, neni nějaký only x360?
        • Všechny fungujou s PC, ale potřebuješ USB příjmač, který se dá koupit v edici s ovládačem.
          • Nebo poridit dratovej kabel je celkem dlouhej nemel sem s tim problem
            • SalemCZ
              neni zas až moc dlouhej?
    • iSpirit
      DualShock 4. Pro mě nejlepší gamepad, co jsem kdy měl a měl jsem jich už hodně, ale Xbox One gamepadem určitě chybu neuděláš, ale jestli se nepletu, Dualshock na PC nepotřebuje žádný speciální BT doplněk, aby ti to šlo bez kabelu.
      • ringmancz
        potřebuješ bluetooth adaptér, abys to měl jak spojit. DS4 je super, ale oproti trojce se rychle vybíjí, i s vypnutým světlem

        a jestli spíš Xboxový rozložení, tak Xbox One ovladač, ten k 360 mi přijde lacinej zpracováním
        • iSpirit
          tak jsem našel tohle:

          http://www.pcgamesn.com/xbox-one-s-controllers-will-connect-to-pc-via-bluetooth

          Takže nejlepší pro PC bude tohle řešení, bez kompromisů. Takže kolegovi nahoře doporučuji počkat na Xbox One S gamepad.

          Jinak souhlas, 360 mám doma a je to laciné zpracovaní oproti např. tomu DS4.
          • ringmancz
            stačí něco co umí myslím bluetooth 2.1, já mám tenhle a jede v pohodě

            DS4 je na tom s podporou taky v pohodě. novější hry ho berou rovnou, nebo stačí naemulovat X360 ovladač a je to
    • homeles8
      já mám xboxOne gamepad a je to paráda
  • alladjex

    Team Molecule vydal HENkaku, který umožňuje spouštět na PSV a PSTV homebrew aplikace.

    Zrovna včera při hraní na PSP jsem přemýšlel jestli je PSV už odepsaná handheld konzole nebo ne a jestli už není jailbreak, který by umožnil hrát starší hry, použít emulátory atd. PSP jsem si koupil tuším předloni a hraju na ní momentálně asi nejvíc. Přijde mi škoda, že PSV zapadla. Nemyslím si, že bych byl nějak zatížený na grafiku, ale handheld konzole od Nintenda mi nějak nelákají. Koukal jsem jak na tom hrají synovec s neteří ... ale oproti sony je to takové... Navíc sem nenarazil na žádnou hru, kterou bych si na tom chtěl zahrát.

    Máte někdo PSV? Jak je na tom?
    • OPenetrator
      Kromě JRPG a VN uz na tom nic moc nevychazim.. Sem tam nejaka dobra Indie hra, ted třeba cekam az vyjde Darkest Dungeon a Salt & Sanctuary a jinak v hledáčku nic nemam.

      Vitu mam necelý rok a za tu dobu jsem si na to koupil něco pres třicet her a jeste aspoň u deseti cekam na slevu, takže u me zatím nedostatek her nehrozí.


      Co mi na ni fakt chybí jsou fps a tps, těch je fakt málo a pochybju, ze jeste nejaky vyjdou.

      Do skoly a do prace parádní věc, doma na tom moc nehraju :)
  • frag.ment

    Stojan na volant a pedály

    Přemýšlím o koupi volantu včetně pedálů (Thrustmaster T150 Ferrari) a bude potřeba dokoupit nějaký stojan (držák) na volant i pedály, protože budu hrát na PS4 a u TV nemám žádný stolek, kam by se dal volant upnout. Máte nějaký tip a zkušenost? Na netu jsem našel stojan pro Logitech, na který podle reakcí pasuje i ten T150 (cca za 2.000) a pak ještě jeden přímo na Thrustmastery za cca 3.000..
  • Blizzard hledá nového šéfa, který bude pracovat na pokračování herní série Diablo.

    Pevne doufam ze Diablo 4 bude 3rd person MP akcni RPG ve stylu Overwatch.
    • Still
      *1* *1* *1* Ne ne *15*
  • Uživatelé PS VR potřebují k hraní volný prostor o velikosti 3 na 1,9 metru.

    Opět mystifikující informace - jedná se o prostor pokrytý kamerou. Při hraní PS VR doporučuje SONY sedět na jednom místě.
  • MickeyMutant

    Pirátství v Evropě

    Asi vás překvapí, že Evropa prý má zdaleka nejvyšší míru pirátství z celého světa.

    Společnost MUSO, která sleduje a vyhodnocuje data o pirátském trhu a chlubí se vůbec největší databází z této oblasti, zveřejnila metadata z minulého roku a sestavila žebříček zemí podle poměrného množství přístupů k nelegálním streamovacím službám a torrentům. Čísla udávají poměr mezi všemi uživateli internetu v dané zemi a těmi, u kterých byl zaznamenán přístup k pirátským stránkám.

    Z padesáti vybraných států je prvních 11 z Evropy (Lotyšsko, Bulharsko, Litva atd.), evropskou dominanci narušuje až Austrálie a Izrael na 12. a 13. místě. V první třicítce je jen 6 mimoevropských zemí. Česká republika je v pelotonu 27., kus za Švýcarskem s dotírající Francií za zády. Německo i zde potvrzuje roli evropského mimoně 49. místem mezi Mexikem a Vietnamem.

    Čína, Japonsko a Jižní Korea byly před startem diskvalifikovány pro nedostatečná data.

    Až se zas bude někdo pohoršovat nad českou nebo postkomunistickou vychcaností, můžete ho odkázat na tvrdá data, která mluví trochu jinak.
    • SalemCZ
      češi tam nejsou protože jich hodně stahuje z uloz.to a ne přes torrenty
    • To je výbornej výzkum. *1* Jakože Mexiko a Vietnam má stejnou míru pirátství jako Německo? A to posuzují podle toho kolik lidí stahuje warez? *1* A byli se soudruzi do těch zemí podívat? Ono to tam totiž funguje tak, že to jeden člověk stáhne a pak to na ulici prodává po tisících. Internet tam opravdu nemá každej. Takže vyvozovat závěry ze stahování je naprostej nesmysl.
    • a to nemame ani more
      ale piratstvo na riekach je u nas rozsirene
      min tyzden som siel po Vahu, a 3x ma prepadli
  • iSpirit

    nástavce?

    Máte nějaké tipy na nástavce pro páčky na DualShock 4. Včera mi sletěl tak blbě, že se začíná jedna páčka trochu drolit. ORB Controller vypadá fajn, máte nějaké jiné tipy? Když tak díky za případné tipy...
    • Kozy
      Já mám nějaký obyč z Playcentra a jsem spokojenej.

      http://i.imgur.com/qKoK8FA.jpg
    • Vogon
      Nevím, jestli to je přesně to co chceš, ale tu máš něco z heureky.
      http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/trust-gxt-262-thumb-grip-pack-ps4/
      http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/orb-controller-thumb-grips-4-pack-ps4/
      http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/speed-link-stix-ps4-controller-cap-set/

      Na googlu ještě vyjelo toto:
      http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=PS4&SK2=HW&SK3=N%C3%A1hradn%C3%AD%20d%C3%ADly
      https://www.originalky.cz/nahradni-gumicka-na-analogove-packy-pro-dualshock-3-4-a-xbox-360-ps3-ps4-x360-cerna-p60628/
      https://www.konzole-store.cz/p/2654/ps4-kloboucky-ovladace-2ks
      • iSpirit
        Jo, tak nějak jsem je taky našel, jen mě zajímalo spíše, jestli to někdo tady používá. Teď lituji, že jsem sem vůbec psal, protože tady fakt člověku ti lidi tak akorát hnou žlučí...
        • Vogon
          Určitě to někdo používá, jinak by to nenabízeli v tolika obchodech. Pokud jenom nevíš jak na to, tak si najdi návod jak tu gumu vyměnit. V krajním případě kup nové páčky, ale to nedoporučuji, protože k výměně páček musíš ovladač rozebrat, což je otravné a riskantní.
  • holec89

    wowko

    hoj davam tady kod na battlechestu wowka, dostal jsem to k filmu a do dneska sem pro to nevymyslel vyuziti. Kod plati do dneska :)
    VEN8C9-MVJD-PR9DED-ENRK-Z4CDHC
    uplatnit na warcraft.com/movie
  • MickeyMutant

    3 hry - Software Starter Pack

    K hardwaru jsem dostal tenhle kupon na 3 hry (zřejmě k aktivaci nějakých bonusů) prý v ceně 2 500 korun. Netušíte náhodou, za kolik bych to mohl reálně prodat, když o ně nemám zájem?
    • Dík za kód Mickey, už se mi to stahuje.
      • MickeyMutant
        To těžko, ty naivo. Kód je samo sebou falešný, přece bych tam nepostnul pravý. Jen mě prostě zajímalo, jakou to má reálnou cenu. Nikdo se neobtěžoval ani s nějakou spekulací, tak to budu muset zkoušet inzerovat třeba od tisícovky a uvidím.
        • naiva jsi leda tak ty *3*
    • Je to vtipek?
      • MickeyMutant
        Ne, prostě bych to rád střelil, ale nevím za kolik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit