Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se na Alaraka. Nejvíc badass postava v SC2. Bude i jako commander pro coop v SC2.
    • Přesně ! Jako když jsem hrál SC, tak jsem si říkal škoda že tam není ALARAK... a ejhle !!! !!! YES!
  • Jack1947
    Kdy tam konečně přidají tu dlouho slibovanou arénu co ? *7*
    • Jakou arénu?
      • peaNutz
        Koncept arény byl doopravdy slíben někdy zhruba před rokem a byl předveden i na youtube kanálu Hots. Upřímně mi vůbec nevadí že to vyšumělo, moc se mi to nezamlouvalo. Šlo myslím o menší mapy, bez talentů a s mini objectives.
        • Jack1947
          Ha, hlavně jsem za to byl takhle zmínusován...

          Mně by se to docela zamlouvalo, dá se říct že to je vlastně jediný styl který ostatní víceméně hrají. ( to samé by mohl mít i Overwatch když, to ty lidi moc nezajimá jestli pushují payload a radši se honí za co nejvyšším počtem fragů).

          Chápeš to ne? když se chce někdo jít vybít tak proč ne ostatní skončí u normálního modu *4* Win-win
      • Jack1947
        Arénu kde se prostě by všichni bili najednou ( akorát nechápu jak by se to řešilo) už ta custom mapa tomu měla docela blízko.
  • džízs...
  • Veskoslav
    Těším se:) Sice nehraji nějak moc, tak jednou maximálně dvakrát týdně, ale je to příjemná odreagovačka:) A ty dvě nové mapy vypadají skvěle.
  • Overwatch uz prisel pred 3 mesici, jinak super update...
  • Jack1947
    Tedy stručně řečeno Overwatch příchází i do HOTS *2*
    • Veskoslav
      Jacku, drž už prosím hubu. Tracer je v HoTS už nějaký ten pátek a to přesněji od 26.4......(pro pre-order Overwatch pak byla k dispozici dokonce od 19.4)
      • Jack1947
        Příchazí... ne že přišel nauč se číst a to vím taky to byla pěkná rakovina ten její stuck ale co se týče chromie nebe a dudy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit