Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápisy opraví nějakej mod na textury, s dabingem to bude horší
  • Trochu mě mrzí, že je to až moc podobné předchozímu dílu. Jsou to výborný hry, hratelně. U HR mě zklamal konec, měl jsem při něm podobný pocit, jako u třetího Mass Effectu. Ale dost mi tam chybí ta atmosféra prvního dílu, který na mě dejchnul Blade runnerem. Až skoro noirová atmosféra a hlavně uvěřitelný svět, ve kterém se mísí náš svět s technologií sci-fi. Nové díly mi přijdou až moc futuristické na to, v jaké blízké budoucnosti se odehrávají. Ale možná jsem jenom moc velkej nostalgik :)
  • zélenina čerstvá zelenina.Výhodně vše za polovic.
  • downgrade detected
    • jj, za takovejhle naprosto stupidni komentar bys mel bejt downgradnutej ty blitku.
      • /rage
  • Fakt jsem se u toho podrobnýho studia a komentování českých reálií dobře bavil. *15*
  • Jinak ta čeština ve hře...Je tragická. Zejména psaná.

    Snad to čeština od RPG čeština opraví a celé to překope aby to vypadalo normálně.
    Když již dělám hru z jiné země, tak si sakra pozvu někoho z dané země aby to překontroloval a nenechám tak věci jako :Bělidlo, Varovat, a váhu v jiných jednotkách *15*

    Špatně odvedená práce.
    • Inquisitor
      Nejlepší je nápis "Do not enter" a pod tim "nevkládat" :D
      • To přeložil nějaký translátor *15*
    • Jak bylo řečeno, my jsem pro ně vcelku nezajímavý, kdyby to bylo v Německu tak věřím, že si nějakýho toho němčoura pozvou...
      • Tohle bych chápal v případě, že udělají hru anglicky, německy apod a pak řeší:
        Uděláme teda tu CZ? Ne, je to malej trh. OK.

        Ale udělat hru z ČR a dát tam češtinu, tak to sakra udělám pořádně protože to je pro celej svět a ne pro ČR. Aby každý viděl, že to udělali dobře (asi by to tolik nepoznal a články se o tom zmíní a pak uvidí, že to podělali).
      • Myslim že ani to ne. Nedávno jsem se koukal na Zachraňte vojína Ryana v originále a v úvodu při útoku na bunkry na pláž tam německý vojáci křičej česky, že se vzdávaj.
        • Protože to byli čeští kaskadéři a někdo z nich navrhnul Spielbergovi že by tam mohli zařvat česky. Jemu se to libilo, tak to tam dal, jakože aby bylo vidět, že amíci nebojovali jen proti němcům... *1*
        • Protože to má být úmyslně "neněmec," cizinec, a vyšlo to na Čecha :)
  • chci se zeptat na Deus Ex Mankind Divided mám problém po instalaci která proběhla v pořádku po úvodním intru kdy se má načíst úvodní mise tak se objeví černá obrazovka a hra nejde hrát stáhl jsem detaily na minimum a pořád to samé jde zvuk ale jen černá obrazovka po několikátém opakování a restartu pořád dokola nevíte co s tím a můžete mi prosím poradit děkuji
    zde jsou mé systémové požadavky počítače
    Windows home premium 7 64 bit
    intel core I5 8 GB RAM Nvidia Gforce GTX 760
    Děkuji za reakci
    • Jack1947
      Máš moc starou kartu smolíik takže refund ? *3*
      • Hanzales
        https://www.youtube.com/watch?v=Zbb5GwlVwf4
  • Lukáši, pokud máš neodolatelnou potřebu komentovat politicko-společenské dění v tom našem kocourkově, musíš to opravdu dělat na gamesech? Poslední dobou pozoruji že se často neudržíš a máš nutkání sdělit nám svůj levicově aktivistický světonázor skrze gameplaye a další videa. Sem si jist, že názor na Nohavicu i důvěryhodnost aeronetu nebo protiproudu můžeš ventilovat někde jinde.
    • Kdo by politické názory toho zastydlého neomarxisty jinde dobrovolně poslouchal nebo četl? Je dost novopečených bolševíčků kteří ze sebe dělají skot mnohem líp. Projevuje se tam kde může, tak mu to za jeho báječné videorecenze odpusťte. *3*
    • To je legrační ten strach z politického názoru, nebo názoru na nějaké písničky... Já jsem rád, že na Games se vyjadřují dospělí lidé, kteří vnímají dění kolem sebe a mají na něj názor. Hlavně že Vávrovi za to mluvení na rovinu všichni tleskáte, viď. Taky navíc u her jako DX nebo i ten Bioshock jak tu někdo cituju je to k věci, nejsou apolitický, to si uvědomte! Tak je normální to u nich rozebrat i s vyjádřením vlastního názoru...
    • Bohužel asi musí? Nebo chce... Viděl jsem to FC, viděl jsem to v psané recenzi
      http://games.tiscali.cz/recenze/bioshock-infinite-burial-at-sea-recenze-prvni-epizody-64908

      "O volbách, těch osobních, je ostatně celá série už od první hry. Do jejích kulis utopené utopie Rapture se Burial at Sea vrací, tentokrát s hodinkami přetočenými rok před osudný Silvestr 1959. Už tehdy ale sen Andrewa Ryana o podmořské společnosti, která jako by vypadla z programu Strany svobodných občanů, povážlivě skřípal a prasklinami v jeho ideologii začalo do opulentních sálů zatékat." WTF?

      Neví, zda se neudrží nebo v tom horším případě to je opravdu šílený aktivista který svoje názory musí všude říkat, jakmile k tomu vidí příležitost i kdyby to snad bylo na pohřbu anebo v případě jiné zcela nevhodné situace.... *7*

      Je mi jedno co vyznává a zda se někde angažuje. Ale proč to cpát všude a i tam, kde to je mimo? Kandiduje snad, že nám musí říci jeho pohled na věc?
      • SSO jsou libertariáni, hlavní téma Bioshocků z Rapture je libertariánství a ideologie jako takové *3*
        • A proto se budu navážet do české politické strany a prosazovat tam na to vlastní názor. Stejěn jako zde ve videu.
          #Profesionální
      • To sem ani nečetl, no nevím, zda je to víc k smíchu nebo k pláči. Docela se divím, že recenze s doplněná o politickou agitaci projde přes šéfredaktora
    • jsme svobodná země, ať si komentuje, co chce a kde chce :)
      • Lukyz
        Normálně bych s tebou souhlasil, jenže v tomhle případě jsou tady dvě velké ALE

        1) Tohle je web o hrách, sem prostě politická diskuse nepatří, vždy to přinese akorát neskutečnej a zbytečněj flame.
        2) Pokud se už na politiku dostane a napíšeš (podotýkám slušně) svůj názor, který není doleva, tak se tady tvůj komentář moc dlouho neohřeje.

        Tak či onak, tuhle diskusi bychom na webu Games.cz neměli vést, ačkoli u DE:MD to není úplně OT.

        *Augs Lives Matters*
        • proč by jsme ji doprdele neměli vést. Pořád jak malí fakaní řešíte FPS, panebože jsem rád za něco jiného. Takže laskavě přestaň mudrovat. Hra kde se řeší utlačovaní nějaké menšíny v budoucnosti a vy tady zakazujete řešit politiku.
      • Může bejt, ale já si nechodím na games pro sociálně-politické komentáře. Lukáš ve hře zahlédne kytaru a musí si otřít boty o Nohavicu? Proč proboha? Doslova to bučí trapností a nějakým mindrákem.
        • nemyslím si, že by zrovna Lukáš měl nějaké mindráky... Já obecně mám rád, když se lidé z Games.cz projevují jak politicky, rád se dozvím jejich názory na současné situace a klidně s tím nemusím souhlasit...
      • Jistě, ale ale slušnost je necpat to tam, kam se to nehodí.

        Kdyby tak dělal každý...Zapneš si TV dáš si sport. A již to pojede. Nebo si dáš pohádku a někdo tam bude blekokat o volbě prezidenta. Nádhera :)

        Sebekontrola je pozitivní vlastnost. *3*
        • Já si naopak myslim, že pokud někoho lidi poslouchaj (zpěváci, televizní moderátoři atd.), tak by se právě měl ozvat. Pokud všichni budou držet hubu a krok, tak se akorát vrátí normalizace. Samožzřejmě o tom nemusej mluvit pořád, ale to rozhodně není tenhle případ.
        • zrovna u téhle hry se to hodí, to se na mě nezlob...
          • Já se nezlobím. Tak zas nic extra strašného neříkal a nekecal to celou dobu to je pravda.

            Já bych se tedy snažil udržet, když ta hra to nebere přímo jako téma...
            • Vždyť to má i v názvu, Mankind Divided! Jenom ta segregace je tam co jsem viděl hooodně na sílu, vypadá to spíš nechtěně parodicky.
  • Hlavní témata na steamu:
    Deus Ex: Mankind Divided - Known Issues
    Deus Ex: Mankind Divided - Performance Tuning Guide

    Zase někdo něco vydal dříve a myslel jsi, že to vydává snad na PC o jedné konfiguraci....
    • Jako...Chápu, že je tlak na dodržení data ale takové věci nemají co dělat venku. Však tohle musí zjisti. Blbá akcelerace myši. To tam jako nikdo nemáš myš aby to zjistil?

      Hráči na to naštěstí nadávají ale recenze tohle ani neřeší a hodnotí jiné věci *10*
      Nechci a snad ani další hráči nechtějí od recenze dokonalý test všeho jako to mají v případě HW na suprovém notebookcecku (doporučuji všem kteří řeší telefony atd., zde zjistí vše) http://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S7-Smartphone-Review.160931.0.html

      Ale snad by bylo vhodné nepřehlížet nedodělané hry a brát to jako negativum. Dnes si člověk pomalu ani nemůže hru koupit a ihned hrát. Musí počkat měsíce....Někdy se ani nedočká a raději vydají remaster. A takové problémy otravují lidi celou dobu hraní a to je nejhorší *9*
  • No co jsem cetl na steamu tak nejvetsi for je ten, ze pokud si nekdo dokoupil ten bonusovy obsah, tak ten jde aktivovat pouze na jedno zahrani. Pokud date new game, tak uz tam ten obsah navic nelze pouzit. Coz pokud je to pravda, tak vetsi ojebavku jsem jeste nevidel :D
    • tak proc nedaj rovnou hru zdarma a cheaty pro uchyly, ktery jsou za to ochotny platit, poradne neosoli? *5*

      nekdo by mel tyhle hybridni modely zatrhnout, kde jsou ty casy, kdy si clovek koupil placku a mel to vyreseny
    • *15* Legální verze jde v tomto případě obejít. Stejně jako přidání DLC které stáhneš a aktivuješ určitou metodou a je to ok.

      Tohle je opravdu blbě a snad tyhle manýry kde v placené hře, za plnou cenu ještě něco platíš a pak to ani nemáš...Snad to zohlední recenze
    • jamar28
      Tak to je fór ne? Jestli je to pravda, tak to je zatím snad největší drzost v herním průmyslu. *8*
      • Jack1947
        Bude hůř a hůř *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit