Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady si každý plete pojem arkáda a simulátor. Když je neco arkáda, tak to neznamená že mají auta jezdit jako motorový člun. I arkáda ma mít nejakou (i když zjednodušenou) fyziku a logiku a uveritelnost
    • muze a nemusi, proto je to arkada. Osobne se mi ten jizdni model vubec nelibi a musim ti dat za pravdu, ze v Mafii je snad lepsi, ale je to ciste na tvurcich jak to udelaji.
  • výborný gamesplay, někdy si říkám, že je to škoda dělat pro tady tu pičovskou komunitu PC zvratků takhle dobré videa...
    • projel jsem diskuzi a souhlas.
    • Zatímco ty, nejspíše jako zástupce konzolistů, ses tady předvedl v tom nejlepším světle. *6*
      • sry ale svět není černobílý, já už nehraji, jen si občas něco přečtu a kouknu na videa od Games.cz.
  • Tak jsem to jenom proklikal, a ''Lambordžíny'', ''HSV? Co to znamená?'' a ''Pagani Huyauyayay...''. No ty vole, větší kripli na auta tam v redakci nemáte? A to tady lidi maj brat jako vaše recenze seriózně?*11*
    • Tak jsem to jen rychle proletel ocima a "kripli", "maj"... No ty vole, vetsiho kripla na cestinu tam za kompem nemas? A to tady lidi maj brat jako tvuj prispevek seriozne?
      • 1. Ad ''kripli''
        a) http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/kripl
        b) vím, že má být nakonci ''y'' (od pánY), ale to jsem udělal schválně páč jsou to měkoni...

        2. Na češtinu ti se**, nejsu žádnej podělanej čecháček + je pěkná ironie, že jako ''gramatiku'' nepoužíváš diakritiku... *6*

        3. Určitě smazáno za 3, 2, 1...
        • *gramatik, obviously...
  • Ja vim, ze to ma byt arkada, ale kdyz ma to jeho auto napsany 0-97kmh za 5.2 sekund a pak se rozjede z 0 na 100 za 2.5s , prijde mi to divny a 288kmh v ty hre vypada maximalne jako 110 kmh na D1.
    • Taky me to prekvapilo, jak kazda sunka zrychluje na stovku za dve vteriny a za deset vterin uz to svihas 300 za hodinu. Navic driftuje kazda kara jako by se jezdilo na ledu. Ten otevreny svet vypada velice dobre, ale za me nehratelne. Az moc velka arkada pro dnesni pubertaky, co vyrostli na Rychle a zběsile. Jako neznalec serie Forza bych se rad zeptal, zda i dily, ktere se prevazne jezdily na okruzich meli podobne arkadovity a nerealny jizdni model, nebo je to jen vysada forzy horizon a klasicka Forza z okruhu se auta alespon na prvni pohled chovaji "realne"?
      • Ty klasický sou tak někde napůl mezi simem a arkádou
      • Horizon = arkáda s otevřeným světem
        Motorsport = ''simkáda'' (těžko mluvit o simulátoru v porovnání s Assetto Corsa, rFactor 2 apod.)
  • Radkaa
    Seká se to. *7*
    • To dělá ta komprese a youtube. Včera sem viděl u kámoše hrát demo.. a za 3-4 hodiny to ani neškublo. Sice těch 30fps , ale stabilní.
      • Radkaa
        30 fps je sekání. *5*
        • up_er
          zajdi si k očnímu, ten ti to vysvětlí *3*
        • Pravda pravdoucí, o to smutnější, že highzole u většiny her těch 30 fps ani neudrži a to jedou lowres a bez AA
          • přesně navíc teď přiznali že ani nová PS4 pro nebude zvládat hry ve 4K
          • Ale no tak LV, dej uz pokoj...
    • to proto že hrají xbox verzi na 30 fps
  • PC Virgin Race je to nejtrapnější, co můžeme na internetu najít. Opravdu bych se styděl asi i více být členem těchto magorů než třeba KSČ - brrr. Jak to komentoval Grygar, hned bych se musel jít osprchovat *15*
    • Dobrý, ale není třeba se snižovat na jejich úroveň.
      • to máš asi pravdu, po smazání toho vola ten komentář ani není moc věcný, ale už je to fakt do nebe volající, co tady tihle chudáci poslední dny předvádí. Redakce by mohla tedy dost přitvrdit na tady ty PC elitní hráče.
        • Aspoň že víš, kde je tvoje místo, teď utíkej, než dostaneš od vrchnosti naplácáno *1*
          • Vy jste všichni banda volů.
  • CRYPT
    Dneska jsem se dival na livko a musim rici, ze jsem uz dlouho nevidel tak pohodovej gameplay. Super atmosfera, s Petrem a Honzou sranda, hlavne ten prckolet na konci pobavil a proste parada. Super atmosfera a priste zase!
  • Nějak nevidím rozdíl mezi The Crew, který vyšel před rokem *13*
    • ChallengerCZ
      Stejný pocit. Uvidíme až to vyzkouším osobně. V Crew mam odehráno celkem dost tak bych snad nějak rozdíl najít mohl. Co jsem zatím viděl tak to vypadá, že tohle bude mít jen vyšší počet vozů.
    • A ještě je The Crew tenhle měsíc k získání zdarma na Uplay
  • Cist tvy prispevky je psycho a to ani nemusis trhat...
  • A ja som sa tesil na nejake retro :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit