Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9 MAP ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? EA se snad zbláznila! Tak OHROMNEJ POČET MAP V ROCE 2016??????? A za tak lacino?!?!? Týýýý vogo...
  • To já spíš doufám, jestli vybalancovali hru, nerfnout tanky a koně. Je to hroznej randál, když dva tanky ovládnou celou mapu a pán na nezničitelnym koni, nakonec seskočí a vykropí půlku hráčů, hlavně díky zbrani, která má neskutečný dmg. *16* *16* *16*
    • V bete to bylo dost zkresleny protoze nebyly k dispozici vsechny zbrane. Po tom co vydali pro assaulta protitankovou "pusku" tak se balanc trosku zmenil.
  • Ten Orlík na tom obrázku *9*
  • tomocz
    Vidím to stejně, jako u BF3 a BF4 - počkám, až to daj zadara nebo v akci za 200. a až bude před vydáním novýho BF2, tak daj i DLC do BF1 zadarmo a bude to pohodička :D
    • V tý době si DLC mapy nezahraješ. Servery budou jen na základní mapy.
      • tomocz
        Hraju DLC mapy, co teď dali do BF4... je pravda, že serverů moc není, ale dá se najít a i dobrej.
      • to asi jo ..ale za darmo to neber:D
  • TheGGG
    a zatím ani slovo o singlu, tady něco sm*dí.... *7* *9* *9* *13*
    • Nechci tě sklamat GGG, ale kampaň je, byla a vždy bude tou nejslabší složkou BF. Ověřeno v BF3, 4, Hardline. Kupovat si BF1 kvůli singlu bude velkým sklamáním. Já si to koupím čistě kvůli MP, protože na to je ta hra dělaná. Jelikož o singlu opravdu nepadlo ani slovo tak si myslím, že to bude uděláno nějakým podobným způsobem jako Battlefront, tzn. nějaké tréningové mise proti botům, šmitec. Protože kdyby to nějaký single (neboli příběhovou liknu) mělo, tak už jsou všude ukázky, videa a články, jakej to bude mazec a velkolepej příběh a úžasnej zážitek - znáš ty PR kecy před vydáním her (viz Mafia3). Tudíž mi z toho vychází, že tam žádný single nebude. Já bych to jen uvítal, protože tak se můžou vývojáři soustředit čistě na MP balance, bugy, netcode, ticket rate a podobné věci, které jim vždy dělali problémy. A taky jsem si už 3x ověřil, že jejich single nestojí za nic. To si myslím že už je jasný ukazatel.
    • Singl je tam jen do počtu.
      • TheGGG
        pls... radši nemluv
        • Však taky nemluvím. Jen píšu.
          • TheGGG
            kdepak, mluvíš skrz diskuzi... a já si BF1 chci koupit hlavně kvůli singlu...
  • Celkem zajímavá otázka, myslíte že bude v jednom dlc mapa metro??? *1*
    • To je ta mapa se zemětřesením?
      • To je ta mapa, jak se hráči s oblibou váleli na zemi s těžkými samopali a kempili na spawnech. Parádní design. Netřeba takovou mapu opakovat...
        • Mně teda nejvíc vadil ten třes kamery po výbuchu granátu.
          • ´tak ten se ale netýká mapy..

            mně zase to světlo, které strašně oslňovalo.. to z baterky.. kdejaký noob to používal.
            • Kdyby si nepoužíval flir jako každý amatérský ubrečený děcko ,tak by ti to světlo nevadilo :) Tahle všc totálně zabila veškerý hraní v BF .
            • To máš pravdu, ale ty granáty byly v největším množství právě na tom metru.
  • MalyZeli
    Me zajima kolik uz maji hotovych a nachystanych map a modu, ktery vydaji par tydnu po vydani hry, a nechaji si je zaplatit znovu :)
    • EA nedávno tvrdilo ze jsou pro ně důležitější hráči než peníze tak proč ta obava? ( pro méně chápavé jsem to myslel jako ironii *3* )
    • Beztak 4 DLC jako vždy. Ale vzhledem k tomu, že minulé díly se daly koupit za 135 Kč a DLC byly postupně dostupné zdarma, tak mi ta jejich strategie nevadí. *4*
      • XorxoxTalarius
        Pokud nepujdou cestou Battlefrontu a nezacnou prodavat DLC mimo season pass, ony penize jsou navykova latka
        • Zkuste si zahrát DLC mapy z Battlefieldu 3. Skoro žádný servery na DLC mapy nejsou. A taky doufám, že mi sednout základní mapy. V BF3 bylo celkem dost map i pro pěchotu. Hodně map ale bylo dělanej jako mapy pro simulátor běhu, když vám všichni ujeli s technikou na začátku kola, nic jinýho než nudný běžení k bodům vám nezbylo.
    • ty ses taky znovu prosim te
  • Pete.palis
    Ti holubi byli stejně borci....já kolikrát netrefím ani domů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit