Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sokolov?
  • ringmancz
    propagovat akci, na kterou se už člověk nemůže dostat? tak třeba příští rok to vyjde a podívám se tam
    • Jn, taky jsem se o tý akci dozvěděl až z týhle "novinky", přitom na sajtě festivalu mají v zápatí uvedený jako hlavní mediální partnery LEVEL a Games
  • SKoda ze neni vetsi kapacita jak 250mist *9* .
    Mel sem zajem ale uz nebyly listky a takovyhc lidi by bylo urcite dost.
    • M.Habarta
      Uf! Už tak mám obavy z 250 lidí na tak malém místě.
  • Tady dokument pro lidi co nevědí, co je Brno za město.

    https://www.stream.cz/buranov/6844-buranov-brno
    • Raději si pusťte: https://www.youtube.com/watch?v=4VJUUzW4Vt0 *3*
      • Tak ivan ma lepsi argumenty:)
  • Maďar v Praze vystoupi z auta a pta se kolemjdouciho: "Hol van a kijarat az autopalya Brno?".
    Kolemjdouci se otoci na kamose a rika: "Odbocka na dalnici kam?"
    • Já to nechápu :P
    • up_er
      :D:D
  • Mohli jste ale naspat kdo tam dorazí
    • Zir074
      Když se podíváte na stránky Gamer Pie (v článku je dokonce i link), tak tam jsou za Fight Club vypsáni : Petr Poláček, Martin Bach a Václav Pecháček. Jelikož tam bude mít přednášku i dlouho ztracený synek(otec/strýc?) Games, Pavel Dobrovský o hrách v Africe a Asii, tak počítám s tím, že se tam také mihne.
  • Zir074
    250km je trochu z ruky mno, video bude muset stačit. Jinak doufám, že se vám podařilo na GamesPlay Warcraftu sehnat Friedricha. :D
    • Inquisitor
      Já to mám 400km :D
      • a já 4000
  • Tak doufám, že bude konečně dodržen slib našeho Lukáška a konečně dojde do Brna rozbít Olejníkoj hubu. Při posledním speciálu to nějak nevyšlo, takže pokud to je chlap, co drží slovo, tak si teďka prvního udělá čas. *1*
    • Taky doufám a určitě dá i echo i svým obdobně na hlavě opelichaným kámošům, aby byla sranda. Pokud ovšem nebude muset na odpolední zrovna brousit trubky, to by mu asi zase nevyšlo...
    • Draken69CZ
      Nedopadne, protože jeho máma nemá čas, nemůže ho tam odvést a samotného ho autobusem nepustí.
  • V Brně rly ? omg...
    • Přesně. Však tam nemají metro = není to město a namísto tramvají tam jezdí šulinem, šulinou nebo jak to je.
      • Metro je v Brně na Poštovské *5*
      • Šulinou si to zabil *1*

        Ale prý tam mají Palackého Náměstí, jako poctu většímu a slavnějšímu náměstí v Praze , akorát bez vchodu do metra zatim
        • Rozhodne tam nemaji tolik naplavy co se rada povysuje nad ostatni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit