Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Podle Cenegy se v ČR prodalo přes 140 000 kusů Mafia II pro všechny platformy. Údaj nezahrnuje digitální prodeje (Steam), ani tzv. šedé dovozy.

    Takže ve zkratce, údaj úplně o ničem *7*
    • ringmancz
      minimálně údaj o tom, že Mafia se prodávala dobře, ještě celkem frčely krabicovky oproti steamu, a trojka tohle číslo nepřekoná
      • SalemCZ
        trojka možná nepřekoná ani 14000 prodaných krabic
        • No tak za mne mají palec nahoru , ale early adopter rozhodně nejsem ;)
        • Meow
          Není se čemu divit, takovej odpad už z těch všech videí
  • Termín Mass Effect Andromeda

    Datum vydání je venku. Bude tomu tak 21.3.2017.
    • N0isy
      Ale to je Art of Andromeda. Jako, že ta knížka vyjde 21.3.2017. /facepalm
      • Přečti si to celé, ne jen nadpis :)
      • MickeyMutant
        "According to the listing, the book will come out at the same time as the latest installment of the Mass Effect series."
    • http://gameidealist.com/news/cover-release-date-revealed-art-mass-effect-andromeda/
  • MickeyMutant

    Inzerce na Lenovo Ideacentre Y900

    Chtěl bych opět varovat zájemce o inzerovaný herní počítač Lenovo Ideacentre Y900, že na přiložených obrázcích, jakož i na odkazované stránce výrobce jsou fotky s počítačem, který má dvě grafické karty v SLI režimu. Kupující ale dostane počítač jen s jednou GTX 980, jak je uvedeno v popisu.
  • Video: Steam (DX11) verze hry Quantum Break běží s kartami od Nvidia o 30% rychleji než Win10 (DX12) verze.

    Tak to se přece obecně ví, že Nvidia je v DX12 slabá. Takhle nadepsáno to ale zní samozřejmě lépe.
    • Draken69CZ
      Ještě že nVidia nedělá auta, to by jsme měli na palubovce velký čudlík TURBO po jehož zmáčknutí by se snížil výkon a stoupla spotřeba *15* Lituji lidi co si koupili refresh Maxwell karty a W10 s tím že jsou připravený na DX12 *15* Snad ta Volta v opravdové nové architektuře bude využívající DX12.
    • Jack1947
      Tkže jim tohle nucené přecházení na Win10 zbytečnost moc nevyšlo *3*
  • nekromant33

    Recenze na Mafia III budou dostupné až po vydání hry.

    Z toho přímo smrdí sebedůvěra.
    • Draken69CZ
      Nikdo tě snad nenutí kupovat to v den vydání, snad není problém pár dní počkat.
      • nekromant33
        Co říkáš nemá s tím co jsem já napsal a co to embargo znamená nic společnýho.
      • frag.ment
        Přesně tak, lepší si v klidu počkat až to recenzenti pořádně zahrají. Patřím k menšině, která se na M3 celkem těší a myslím, že to bude dobrá hra. Zdejší hodnocení vidím na obligátních 8/10, prostě klasika :-).
        • Pan_Klobouk
          "lepší si v klidu počkat až to recenzenti pořádně zahrají" - jenze oni se budou predbihat, kdo to v ne-klidu ne-poradne zahraje a zrecenzuje driv nez ostatni, tak to asi nebude moc smeroplatne. ;)

          Jinak to mam opacne nez Morraw, ja se na M3 netesim a neverim, ze by me bavila. :) Kazdopadne nedat nikomu hru na recenzi a cekat az na zahajeni prodeju, to vetsinou vazne nevesti nic dobreho. 2K si s M3 asi nejsou moc jisti.
        • Morraw
          Já se taky na M3 těším a věřím, že mě bude bavit. Ale tento krok ve mě důvěru nevzbudil. Očividně tvůrci tomu projektů moc nevěří. Nebo samotný distributor.
    • Taky první co mně napadlo. Przní dobré jméno a nic kloudného z toho nebude.

      Kdyby víc tvůrců dělalo embarga jako Firaxis u XCOMu, bylo by dobře. Tam člověk týden před vydáním přesně věděl, jak hra vypadá a jak se chová. Embargo bylo jen na příběh...
  • Joshua
    Contagion............RGXLI-D4XL0-VCZYF
    Insurgency...........4WDHE-0Z9YZ-5G0NT
    • Diky za Insurgency.
    • Draken69CZ
      Vzal jsem si Contagion díky *3*
  • https://mobile.twitter.com/WarhorseStudios/status/781886231848292353
  • MickeyMutant

    V současné době se pracuje na 55 filmech na motivy videoher.

    To je spíš článek o zbožných přáních vlastníků licencí. Oni jednou za čas do tisku vypustí vlašťovku, jak na své značce začínají usilovně makat, jen aby se po jejich plánech za pár let slehla zem. Většina "projektů" je ve fázi: to bude bezva, až to někdy natočíme.
    • Video: Steam (DX11) verze hry Quantum Break běží s kartami od Nvidia o 30% rychleji než Win10 (DX12) verze.

      Přesně. O filmech podle Bioshocku a Uncharted se mluví už asi 7 let a vystřídalo se kolem nich kdo ví kolik režisérů a herců, takže pochybuju, že vůbec někdy spatří světlo světa.
    • Jack1947
      Doufám že si dělají přinejmenším srandu - 55 filmově zprzněnejch her ? to nééé *9* *8*
      • MickeyMutant
        Máš ode mne plus, Jacku, aby ti v pátek večer nebylo smutno.
        • Taky jsem ti jedno dal.
  • Morgan Jaffit, bývalý kreativní ředitel v Pandemic Studios, pracoval v roce 2009 na plnohodnotném pokračování hry The Saboteur.

    Takové povídačky o reinkarnaci starého Sabotéra prosakují poměrně často . V podstatě udělejte hru s mindžou , motorkami a rogaly , jako cíl určete infiltraci přísně střeženého objektu s kompjůtrem uvnitř a nastavte časový limit ...
    Stejně to dnes nakonec podle vzoru "retro" bude nejlépe v pixelové grafice Atari 2600 s módním přesahem do 3D ... ale hlavně vám z toho všeho nakonec nesmí vylézt další podpora undegroundového hnutí ve francii za okupace v druhé světové válce .
    (PS : Neměli jsme se přece jen v těch 80 lépe ? ... (ninjutsu ; shurikeny ;nunchaku ...) Člověk nežil jen univerzální mantrou Google, Facebook,Apple .)
    • Až na to, že nejde o Saboteura ze ZX Spektra, ale pokračování toho od Pandemicu z r. 2009.
      • Jack1947
        Haha facepalm -( občas je nostalgie silnější) byla to parádní hra ale těžce nedoceněná.
  • N0isy

    Akční fantasy MMO MU Legend přijímá registrace do uzavřené betaverze.

    No neke. Po EQ2 byla MU Online má druhá onlineovka. To si nenechám ujít. *14*
    • Morraw
      Moje vůbec první MMO. Dobré vzpomínky :) Pak jsem ještě párkrát hrál na Cis a Husitovi, ale už mě to tak nikdy nevtáhlo. Rozhodně budu sledovat.
    • Jack1947
      Taky si pamatuji Mu online *3*
    • Tilwaen

      Akční fantasy MMO MU Legend přijímá registrace do uzavřené betaverze.

      Na jakém serveru jsi hrál? *4* Stoupa, Esamu, Locrus, Cis, Husita, Daemonic, jiné? Já byla s přestávkami na Husitě od jejího začátku až po konec (2013).

      Tahle bleskovka mě taky hodila tak dekádu zpět, kdy bylo mučko ve svých nejlepších letech *4* Ujít si to ale nechám, v dnešní době už mi onlinovka tohoto typu nemá co nabídnout.
      • N0isy
        Husita, jestli si pamatuji dobře. :)
        • Tilwaen
          Jaký nick a guilda? *4*
          • jindra.veliky
            hledas kluka nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit