Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition

    jen za 5 eur
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/middle-earth-shadow-of-mordor-bundle
    • Veskoslav
      Děkuji.
  • POZOR Mafia 3 vyžaduje CPU s SSE 4.1

    Mafia 3 vyžaduje procesory s SSE 4.1. To znamená že na starších CPU nepôjde, ako som sa mohol presvedčiť :-( Konkrétne AMD Phenom II X4
    To ma privádza k otázke, máte niekto skúsenosť s vrátením krabicovej hry aktivovanej na Steame?
    • Dá se to obejít nějakym emulátorem myslim, stejnej problém měli lidi u No Mans Sky
      • victor
        Takže lidé budou obcházet , a tvůrci dál vesele prasit ? *11*
    • *8* to je snad žert ne ? K čemu SSE4.1 ? .... nevidím důvod , ale naběhl bych si stejně : /
  • jamar28
    Nechcete někdo na Steamu slevový kupon 25 % na Total War: Attila?
  • MAFIA mirrors

    https://www.youtube.com/watch?v=Ao-h9Nmd-XY&feature=youtu.be

    *15* *15*
    • ty tomu nechapes
      mafia 3 je klenot, obsahuje:
      Featuring :
      Nvidia`s Enhanced Volumetric fog,Nvidia`s Sun Glare,Nvidia`s Enhanced Wetness,Nvidia`s Lens,Flare FX,Nvidia`s Rain Occlusion,Nvidia`s Screen Space Reflections,Nvidia`s Enhanced an Modified Ambeant Occlusion,
      Nvidia`s Tri-X Tripple definition Depth of Field
      Nvidia`s PhysX Enhanced Particles space
      Nvidia`s Replacement Texture Override (will require Minimum Motherboard and Hardrive Ram of 6GB will not run from Graphics card.Virtual memory required.
      Nvidia`s Enhanced Shadows an Vary Shading
      Nvidia`s Enhanced Lighting / Smoke and Fire effects.
      Nvidia`s Enhanced Terrain with Mastered Tessellation ( GTX 1080 Required for 60fps)
      • ...to tvrdis ty *3*
      • Zase je ten odflaknuty port chyba Nvidie?
      • Aha .... ať si to klidně obsahuje , ale co my s AMD ?
    • Lukyz
      Není nad kvalitní engine, např. Duke Nukem 3D z roku 1996 měl zrcadla normálně funkční *1*

      EDIT: Tak mám pocit, že M3 už hejtuje i samotnej Facebook *1*
  • Prostý dotaz(y)

    Trochu jsem zaspal dobu. A s tím souvisí jedno s druhým.

    Kdy vyjde Forza Horizon 3 na PC a bude zadarmo?

    Jak si lze zahrát Forza Horizon nebo Apex na Windows 7?

    Prý na Originu rozdávali všechny DLC pro Battlefield 4 zadarmo. Je to pravda?

    Děkuji za odpovědi. Věřím, že mi pomůžou.
    • Ronox
      1. Už vyšla a ne, není zadarmo

      2. Ne, nelze si zahrát ani Apex, ani FH3 na W7

      3. Je to pravda, ale akce už neplatí.
      • 1. Zbývá jen dodat: https://youtu.be/yrvvsj_y6ps?t=2m10s

        2. Co propojení jednoho bídného PC s Windows 10 s nadupaným herním strojem s Windows 7?

        3. Do p+či, to zmeškal.

        Díky za odpovědi mimo jiné.
        • ringmancz
          1800 na Storu za základní verzi, přes Amazon 50 liber/60 dolarů
          • To je na mé skromné poměry až moc. Co se to stalo? Za časů, kdy jsem kupoval nejhojněji hry, si vydavatelé nedovolili jít přes tisíc
            • ringmancz
              to bývaly doby, kdy se prodávaly krabicovky. digitálně se pod 1500 nedostaneš
  • Lukyz

    Project CARS vs. Assetto Corsa

    Přátelé, četl jsem recenze, koukal na videa a stále se nemohu rozhodnout, kterou z výše uvedených her pořídit. Zatím u mě vede PC, kvůli hezčí grafice a zřejmě to není tak hardcore jako AC.

    Rád bych tedy poprosil o váš názor - co a proč?

    Díky *3*
    • Tilwaen
      Project CARS má mít údajně o chlup lepší kariéru a o něco víc aut, jinak prý příliš zásadních rozdílů nenajdeš, ani s jednou hrou nešlápneš vedle.
      • Hanzales
        AC Má kariéru v podstatě složenou jen s balíčky závodů, timetrialů apod. nebo výzvy (závod, drift, drag..) PCars si vybereš třídu a pak jedeš kalendář a klasicky kvaldu, závod (2 závody) a pak pokročíš do další kategorie (GT4..GT3......LMP).
        Zásadních rozdílů najdeš naopak všude dost. Pcars sází na grafiku a možnosti (počasí, denní doba). AC sází na simulaci s adekvátní grafikou, tedy konečně ekvivalent RF like simů s DX11 grafikou a s mody to taky dokáže vypadat dost reálně. Tak jako tak AC má laser scaned tratě a u aut úzce spolupracují s automobilkami a mají od nich dostatek reálných dat, nemluvě o neustálém progresu simulace pneumatik. A jako bonus mají centrálu na trati, takže si sami vývojáři všechny ty auta zkoušejí a porovnávají. Jen je pouze denní doba, není déšť a neumí to nádherné červánky. Tak jako tak myslím že právě ve dvou hlavních aspektech se dost liší a zvuk má taky myslím lepší pCars i když jak kdy. R3E a Automobilistě se nevyrovnají zdaleka ani jeden :)
        PS: Proč myslíte, že si Porsche vybrali Kunos a AC a dali jim licenci. To dlouho nebylo, maximálně nějaké RUFy. Dělají to pro Porsche pro jejich simulátor mašiny a Porsche chtělo i nějaké ty SUVčka a komunita prská, že je má zadarmo a všechny ostatní našlapané Poršáky budou v tom DLC (podle mně vždy za docela směšnou cenu na to co doposud nabízely).
    • Draken69CZ
      OT: Forza Apex si zkoušel grafika taky parádní, ale asi v porovnání stěmahle je to "arkáda".
      • Lukyz
        Nejde mi vyloženě o HC simulaci, spíš nějakou zlatou střední cestu.
        Apex jsem zkoušel, ale pořád jde jen o demo a oznámení, kdy a pokud vůbec vyjde plná verze FM6 na PC jsem nedohledal, navíc cenová politika MS vydávat hry za 1,8k+ se mi moc nelíbí *1*
  • Radkaa

    PC verze Mafia III zatím běží při uzamčených 30 fps. Situaci však změní update, který má vyjít během tohoto víkendu.

    Konzolový standart i v roce 2016 ? *7* Na PC však NE! *16*
    • jamar28
      Na Steamu hodnocení 50 %. Zaslouženě. Nechápu, kdo tyhle prasárny vymýšlí. 30 fps? Fuj. *7*
    • a nuti ta to niekto kupovat?
      • madPav3L
        Nenutí, taky to lidi vrací a dávají jim to zaslouženě sežrat.
        • Hmm vrátit Steam aktivovanou hru ........ a v čechách ? To by mne teda zajímalo ;)
          • madPav3L
            To ne, ale kdo kupuje na Steamu tak může...
        • to beriem, tiez by som taky "klenot" nekupil, ale naco tolko emocii?
          • madPav3L
            Protože kdyby se to neřešilo a lidi by byli zticha, tak jim to projde a třeba se toho chytí další vývojáři, který se na to vyserou a za chvíli budeme hrát 24 fps lock, žádné nastavení grafiky, atd...
            Prostě regulace trhu, chcete vydávat na PC a mít dobrou pověst, tak dodržujte alespoň nějaké standardy.
  • Lukyz

    BioShock: The Collection patch

    Konečně vyšel patch, který umožňuje změnit FOV a přidává podporu rozlišeních 21:9 .
    Celé patch notes zde.
  • deathfish

    Na iOS dnes vyšlo Jade Empire

    Dnes vyšlo na iOS Jade Empire Special Edition - viz ZDE

    *4* *2* *3*
  • Veskoslav

    Overwatch

    V současné chvíli je ve vývoji 6 nových map (současných je 13) a 2 noví hrdinové:) (osobně favorizuji Athenu a Sombra:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit