Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mafia 3 – PC Low vs. Medium vs. High detailed Graphics Comparison 1440p

    https://www.youtube.com/watch?v=Sk4rGq8IExk

    Občas mi přijde, že high a low jsou stejné....
  • Meow
    Za mě 2/10.
    • Femto
      Tvůj názor tu má opravdu váhu... Hlavně když začneš citovat Zemana :)
      • Meow
        :-D Přiznej se. Každej večer před spaním se koukáš pod postel, jestli tam náhodou není Zeman.
        • Femto
          Docela nepřekvapivě hloupá odpověď hloupého člověka, co je velký rasisista a velký tlučhuba jen a pouze na internetu :)
          • Meow
            Tož rasisista klidně jsem. A ta tlučhuba od tebe fakt sedí. :-D
            • Femto
              To víš že jo, místo nějaké slátaniny z Warhammeru si vem knížku, abys příště pochopil psaný text.
            • XorxoxTalarius
              Aaaa Mistr Femto, co se diky moznosti anonymne zanadavat ostatnim citi jako velky geroj. Tak co, uz nam reknes svoje udaje nebo se bojis ze by jsi nemel odvahu mne onalepkovat tvari v tvar. *5*
            • To víš že jo magore.
            • Femto
              Bože, to jsou kydy, tady se to vážně sešlo, je radost sledovat podivné individua jako Vesloslav, Meow, LV, spousty různých anonymů pod x nicky, který je jeden člověk. Z toho by byl fajn výzkum :)
            • a nevyvoláš ten flame a nevyvoláš Femto, selhal jsi jako lidská bytost i jako troll, double fail *1*
            • Femto
              Nejen rasista, ale i xenofob, homofob - no prostě typický Čech od piva.

              "A ta tlučhuba od tebe fakt sedí"

              Taky si myslím, jsem tu jeden z mála, který má rozum .)
  • VaZqeZ_EU
    Rant o nebi https://www.youtube.com/watch?v=g24KExuSBMk by AngryJoe *15*
  • Inquisitor
    První Mafie zůstává nepřekonaná. Tak snad příště :D
    • Mafia dva ju skoro pokorila ;)
    • jasne v emerickejch paratech :D
  • Vávra se musít otáčet..... Na židli !
  • Shenkster
    Za mě maximálně 4/10...jedinný co je na tý hře dobrý je soundtrack...samej bug, graficky to vypadá hrozně, AI je totálně tupá, řízení docela ujde. Není to ale Mafie. To ani náhodou !
  • Erendiel
    5/10 ? *8* https://www.youtube.com/watch?v=95SYdjRVCR0
  • Taky to ve vás vůbec nevyvolá ten ''mafiánskej feeling'', co podle mě i Mafia 2 dokázala alespoň trošku navodit? ://
    • maros.goc
      skús si Mafiu 2 zapnúť dnes, uvidíš, že tá hra má skutočne neskutočnú mafiánsku atmosféru :)
  • SimcaJB
    Musím Mafii 3 ohod­no­tit níz­kým ohod­no­ce­ním, které pro­stě výš dát nejde. 50 % je pro­stě málo a stu­dio, které tuto hru stvo­řilo, by se mělo zamys­let na tím, jestli má být nějaké pla­cené DLC, nebo zdarma. Asi bude pla­cené, ale kvůli kva­litě zpra­co­vání celé hry, bych si přál, aby pří­davné balíčky byly zdarma, aby vše, co tvůrci zapo­mněli a do hry nedali, bylo zdarma. Updaty, pří­bě­hové DLC i nová auta.http://www.zk4.cz/7n
    • Ubisoft to jednou udělal s AC Unity, původně placené DLC vydali zdarma jako omluvu za zmršené Unity jako celek. Hangar by si z nich mohl vzít příklad. Ale ten jejich game director, co se s ním vedli rozhovory, na to moc nevypadá, to je takové menší ego, které se pyšní tím že ty předchozí díly ani nehrálo :D
  • Ale ty cut scény jsou prostě boží...
    • Lukass
      O to ve hrach jde predevsim *1*
      • Tak jasně... :) gameplay ale zatím hodnotit nemůžu, protože mám odehraných sotva úvod. Ale cutsceny jsou na první pohled kvalitní, dobře zahrany. Především bych vyzdvihl miminku obličejů a to hlavně Sammyho
    • Vše je dílo Boží, synu
      • dej si pěstí! Lidi na tom dřeli dnem i nocí a ty to svedeš na nějakýho boha co se nemá ani k tomu aby se třeba podepsal na měsíc aby každej aspoň v noci vyděl, že papá neni vymyšlená bytost z pohádky. Bůh NENÍ A JESTLI JE tak je to otec co uteče od dětí a nechá je pochcípat stářím a nemocema samotné v chaosu světa
        • Veskoslav
          Vyděl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit