Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové a možná i dámy. Prosím Vás, když otevíráte lootbox, tak musíte na každém dát equip? Nebo automaticky po rozkliknutí to máte? Já to nechci riskovat :D a mám pocit, že něco mi naběhlo a něco ne, tak se raději zeptám. Na googlu jsem asi hledal blbě, ale nic jsem nenašel.
    • Nemusíš. Pokud ti např. padne skin pro Mei a dáš equip, tak si změníš skin u Mei na ten, co jsi equipnul. Jinou funkci to nemá.
  • 20mio hráčů ale na match čekám i dvě minuty :(
    • Sithard
      Ona je ta jejich fronta asi rozbita.. stava se mi ze cekam nekdy vic jak minutu tak zrusim cekacku dam znovu hledat hru a pripoji me okamzite. Jediny co me stve ze se obcas pripojim do prohrany hry kde chybi par sec do konce.
  • Brawl na střední obtížnost je jednoduchej, ale na hard jsem zatim z 10 pokusů potkal většinou hrozný lopaty a když jsem měl štěstí na dobrý spoluhráče, tak jsme se stejně nedostali ani k Mercy.
  • Nechteli by jste alespon zlomek prostoru venovat i jinym hram z tohoto zanru?
    • Veskoslav
      A co ty Maxíčku? Nechtěl by ses vrátit na Slovensko? *7*
    • Kdyby byly kvalitou kde je OW tak by se urcite venovali...
      • KrPa
        Ale jsou, navic OW nebyl ani prvni hra tohoto typu (FPS MOBA). Jenze Smutny je do hry blazen a na games jsou urcite radi za kazdy clanek navic.
        • Veskoslav
          Od kdy je Overwatch MOBA? Nechceš tvrdit, že i TF 2 je MOBA, že ne? Protože jsou obě hry na naprosto stejném základu.

          V současné chvíli je jedinou konkurencí pro Overwatch Team Fortress 2. Battleborn, který je FPS MOBA, hraje tolik lidí, že více stojí v řadě na veřejné záchody, Paladins je v Alphě a tam zůstane ještě dost dlouho (nepočítám vydání dříve jak Q2 2017). Mohl by jsi tedy vyjmenovat ty další tituly, kterým se věnovat?

          Unreal? Jiný žánr, klasická arénovka, kterou sráží vlastní klient, jinak by měla mnohem více lidí. Doom? Ne. Nový Quake? Ve hvězdách a opět to bude konkurence pro Unreal než pro Overwatch i když to vypadá, že tam budou schopnosti.
          • KrPa
            Blizzvlezdopredelku nema cenu komentovat...
            • Veskoslav
              A co takhle napsat protiargument? Moc těžké, chápu:)
            • Tak to okomentuj jako kdyby to psal někdo jiný, docela by mě na tohle tvoje reakce zajímala. *3*
          • Rozšiř si obzory. Paladins už běží v open betě na Steamu a hraje ho denně až 50 tisíc lidí. Říká ti něco Gigantic? Nebo Paragon? Možná, kdybys opustil omezené stránky Games Tiscali, tak bys věděl.
            • Jako řešit pohled, jestli je FPS nebo TPS je asi jedno, i při OW a Paladis se ti pohled při některých schopnostech přepíná. Jo Paragon je MOBA, ale podle definice Multiplayer Online Battle Arena tam patří i World of Tanks :D Tak nevím, spíš mě jde o to, že souhlasím s tím, že Overwatch tu má prostoru mraky, ale zbytek se mihne občas, jinak ticho po pěšině. Je fakt, že Tiscali žije z reklamy, tak čím více lidí to hraje, tím více lidí sem doleze. Je to škoda, myslím, že jsou i jiné, né možná lepší, hry, které by si nějaký ten prostor taky zasloužili. Třeba teďka vyšla zajímavá variace na LoLko, hra Crush Online a ani slovo. Když před pár dny na Steamu vyšel v předběžném přístupu a hrubě zaválel počtem prodaných kusů Battlerite, tak taky ani štěk.
            • Veskoslav
              Paragon je TPS (rozdíl mezi TPS a FPS snad poznáš ne?), pokud vím a ano, chyba, Paladins je v betě, takže si vyměň beta za alpha a zbytek tam nech. Gigantic je opět TPS (chápu, jedno písmenkom ale docela zásadní rozdíl) a hraje ji asi tolik lidí kolik Battleborn.

              A opět, obě hry jsou MOBA. A to Overwatch není. Ale to je asi takový menší rozdíl, že? Asi něco jako že není rozdíl mezi ARTS a RTS.
        • MOBA = zničitelná základna, věže, creepové atd. Máš v tom guláš.
          • KrPa
            Prosím, podej mi nějaký pádný důkaz, že moba musí mít vždy věžky a crepy. Kde je definovaný žánr moba, ukaž mi nějaký slovník nebo patent...
            • https://en.wikipedia.org/wiki/Multiplayer_online_battle_arena

              Definice se používají proto, aby bylo jasný, o čem se mluví. Nikoli proto, aby je někdo relativizoval a házel do jednoho pytle věci, který spolu nesouvisí. Je to jako kdybych ti dal místo piva chcanky a argumentoval tím, žes mi neukázal slovník nebo patent.
        • Paladins wypada jak alpha verze + castecna vykradacka OW, Battleborn nikdo nehraje, TF2 je zastaraly a to je asi tak vse z podobnych her...

          Blizzard je s content updaty uplne jinde nez ostatni...
  • Sr_Lobo
    Vetsina skinu super a horde mode uprimne doufam, ze zustane i po tomhle eventu, protoze je spickovej! Za me mnohem lepsi nez olympijsky event.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit