Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak jistě je to stejná hra ale nic podobného tu nebylo roky takže ano je to stále dobré , zábavné a patřičně krvavé jen to je asi dost krátké a příběh taky není nejsilnější dokonce jsou tam zpočátku jen nějaký automatizovaní roboti -wtf-

    Je to lepší a zábavnější než Judgement ale prostě na parádní Gears 2,3 to nemá a nikdy mít nebude to byla vrcholná pecka na X360. Příjde mi jako by to ani nebyl úplně tak plnohodnotný díl. Protože zhruba od 3-4 aktu už je to docela stereotyp rozhodně chybělo více bossů. Ano je to jiné studio ale v tom problém nebude a přejeden člověk tou akcí která dneska není tolik vidět.ani být nemůže.

    Třeba to vsunutí Tower defense do kampaně poprvé to bylo zábavné ale po 3 to už začlo být lehce otravné, ale líbilo se mi využítí pár prostředků hlavně nakonci hry robota/mecha to bylo příjemné oživení.
  • Je někdo kdo hraje na konzoli? Že by jsme zahrali spolu Hordu i mulťák
  • Kdyby někdo chtěl koupit. Prodám za 1000,- pc verzy. 607659271@seznam.cz
  • Proč je nahoře u popisu hry napsaáno multiplayer - ne ?
  • Deywik
    hele pridejte si me nekdo kdo ma pc verzi na coop muj acc na win10/xbox je: Vychcijuxx
    nebo dejte vas zkusim to nejak diky. :)
  • No jako jeden z nejlepších hráčů Hordy na světě sdělím svůj názor.Kampaň oproti minulým dílům je jednoznačně slabší.(prostě už nemají Cliffa) Roboti mi tam vůbec nesedí.Chybí mi tam kantus,mauler a theron.Ti noví nepřátelé nemají takový grif a šťávu.Ale akceptovatelné 7-8/10) No a multiplayer:klasický versus tam nemám výhrady.Ale k Hordě jich mám dost.Mapy zatím mimo Gridlocku neslané,nemastné.Nechápu proč jsou v zde různá vznášedla(sentinel,guardian apod.) Kouzlo hordy ve 3.dilu bylo ve vyváženosti obou stran.Zde opravdu nevím kdy nějaký tým na světě dokončí 50 vln na insane.Ty karty mi taky připadají jako taháni peněz od hračů.Protože až fialové karty mají velkou sílu do hordy.(nějaké jsem dostal v ultimate edici) Koncoví bossové taky mimo snatchera nezajímaví.Kde je Lambent,Corpser a Berserkr?? Prostě na 2 a 3 díl to zaostává.Jinak hra funguje na PC bez problému.Ovšem vizuálně je to někdy na úrovni předchozích dilů.Kdo by si někdy chtěl zahrát tak můj nick je roman2277.Děkuji za pozornost.
    • nejlepsi hrac s packou, vic netreba dodavat
  • Francis
    Hľadám spoluhráčov na kampaň/hordu, prípadne versus. gamertag: FrancisSVK Hrám na PC.
    • Damarus
      Já si člověče hru koupil na Win Store a nenašel sem kde ji stáhnu, jen mi to psalo že hru už vlastním :D tak sem jim zavolal a pošlou mi prachy z5 :D ale chci to i na PC když už na Xku mám krabicovku
      • Musis we win10 otevrit dlazdici xbox a pote si najet vlevo do slozky moje hry a tam ji stahnes.ano je to trochu matouci.jinak ty nahravaci casy jsou otresne!
  • Na Xbox to má v krabici i kody na všechny předchozí díly. To už mi přijde paráda.
    • Vogon
      Nebylo to náhodou jen k před objednávkám? Každopádně to je "limited offer", a vůbec netuším co si pod tím představit.
  • Pete.palis
    Lidi mám blbou otázku...když koupim klíč na Pc, kde hru stáhnu, nebo kde provedu aktivaci??
    díky
    • Lukyz
      Pokud budeš kupovat klíč na GoW4 na "externím" webu než WinStore, tak jde o klíč dodávaný k novým grafikám od Nvidie, takže to budeš muset redeemnout na webu Nvidie viz:

      - Enter your coupon code and date of birth on https://redeem.geforce.com/en-us
      - Agree to the terms and condition
      - Click 'Sign In'.
      - You will be taken to the Microsoft account portal. Sign in or create a Microsoft account, and agree to allow NVIDIA access to your profile and to perform product key redemption.
      - NVIDIA will begin to 'link' your account. This can take up to 30 seconds.
      - When complete, you will be taken back to the redemption portal and your Microsoft account username should now be visible. Please verify that it is the account you wish to redeem to.
      - Continue with the redemption until complete.
      - After redemption, your game will be visible inside the Windows Store app.
    • tak to je fakt blba otazka, zaleži pre aku platformu si ten kluč kupil. može to byť steam, gog, origin, alebo ten ubisofti hnoj
      • Pete.palis
        to co si vyhovnil byla doufám ironie.....
        • Deywik
          no na pc koupis klic jen z kuponu ke gk takze normal na nvidii a ty ti poslou key s instrukcema, ale normalne ho zadas ve windows storu - musis mit win10..jinak zatim smula
          • Pete.palis
            super, dík, viděl sem ho i na kinguin za 1300, ale někde není uvedeno, kde je přímo hra ke stáhnutí ;)
            • schvalne jsem se podival a je tam uvedeno kde to aktivuješ
  • Ten multiplayer mne laka ale v posledni dobe uprednostnuju f2p model, kdy investuju penize az po urcite odehrane dobe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit