Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Minutu ticha

    R9 390X se v dnešních odpoledních hodinách odporoučela do křemíkového nebe. Nechť je její obláček nadýchaný. A jak zemřela? Už se Vám stalo, že kakadu zkouší, jestli převrhne půl litru coly v hrnku, co je vyšší než on (jsou mu dva měsíce) a nejenom že by mohl být sniper (odpálil pouze GPU), ale myslím, že i adept na siláka měsíce. Takže držme společně minutu ticha do čtvrtka. Děkuji a přeji hezký zbytek večera.
    • Draken69CZ
      Co máš za skříň? Já bych ji mohl sprchovat a na GK se mi to nedostane.

      https://www.youtube.com/watch?v=biClvJQi8jQ
      • Veskoslav
        Zalman Z9 k mojí smůle jsem ji měl ale položenou naležato, protože jsem čistil od prachu a měnil jeden větrák *1*
        • Draken69CZ
          A už víš co pořídíš za GK?
          • Veskoslav
            Tahle přijde ve čtvrtek.

            https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1060-rog-strix-gtx1060-o6g-gaming-6gb-gddr5/195124/produkt
            • Veskoslav ktery se smal LVmu za to ze ma shitovou 960 si koupil shitovou 1060? *5*
            • Hlavně si ji nenech montovat od LV. Kupón na Mafii by se při tom "náhodou" ztratil, tak jak se stalo jeho bratránkovi. *1*
            • Veskoslav
              eVga má kamarád tu 1070 a docela průser, už dvakrát na reklamaci. A nepohorším si. Záleží na hře, ale v 80% případů budu o něco lepší, navíc spotřeba je o polovinu menší. A za 9000 táců nemá tahle karta konkurenci. Více se mi ani nechtělo dávat a 12500 už je na mě moc. To si raději pořídím nový SSD disk. Původně jsem měl mít nejvýkonější R9 390X, ale minutu po tom, co jsem ji prásknul do košíku v přepočtu za 8900 ji nějaká svi*ě koupila a další byla až za 12 000:-D Takže si v konečném součtu o něco polepším, navíc už 8 let na AMD kartách (osobní, pracovní pro změnu na Nvidia kartách), tak pro změnu dám na 3-4 roky zase šanci Nvidii *1*
            • Draken69CZ
              A koukám že je k tomu i Mafia 3, já teď radil kamarádovy nějakou levnější od MSI s jen dvěma ventilátory mě tam ty tři trochu děsí, jinak 1070 tě nelákala za 12,5 se dá sehnat eVGA nehledě že s 1060 si docela pohoršíš ne?
  • Hanzales
    Nechcete si místo dokazování si jak jste chytřejší než ten druhý a jak zrovna vy máte pravdu radši něco zahrát? :)
    • Nejdes hrat BF1? :D
      • Hanzales
        srry, vyšly mi poršáky do AC :p Akorát na narozeniny "Moby Dick" hurá :)
  • uzivajte si recku na gtx1050ti
    http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1050_and_1050_ti_gaming_x_review,12.html
  • Draken69CZ

    AMD

    Zase drtí konkurenci *3*
    http://videocardz.com/63971/amd-radeon-rx-470-is-better-choice-than-geforce-gtx-1050-ti
    • frag.ment
      Ty asi chceš zase vyprovokovot LVho k "plodné" diskuzi, co? *3*
    • 0011
      ? Srovnávají 1050 a 470. 4GB RX 480 stojí u nás stejně jako 6 GB GTX 1060, která je nejen díky velikosti VRAM lepší. 4 GB 1050 má stát 139 USD což je míň jak 3500 Kč. To spíš AMD nemá ekvivalent k téhle kartě
      • zrovnavaju rx470 a gtx1050!ti!
        a s cim by si to zrovnaval ty?

        a ked si dam do heureky gtx1060 6GB tak cena zacina niekde na 270€
        a ked si dam do heureky rx480 8GB tak cena zacina niekde na ...280€
        *7*
        • 0011
          jak už jsem psal, AMD nemá ekvivalent, 1060 je ve většině benchmarků her lepší i než rx 480

          http://www.zive.cz/clanky/rx-480-vs-gtx-1060-cely-svet-meri-ktera-karta-je-lepsi-vysledky-jsou-celkem-jednoznacne/sc-3-a-183184/default.aspx

          *7* dej si do heuréky výraz salty, najde ti to skaven *5*
          • ja ked dam do heureka saltyDX12 tak mi vyjde nvidia troll :)

            vas zelenych to musi poriadne trapit, ked si musite robit logicke mosty ze:
            zle ide na gtx10x0 zla hra,(na 99% DX12 titul) ide dobre na 10x0 pc(DX11 titul) master race hra :)

            LV mi pride ako
            https://www.techpowerup.com/forums/attachments/meme-1-jpg.72170/

            a pridavas sa k nemu, LVho druhe konto
            • Já fandím z principu slabšímu, takže AMD. Nechci si jednou po krachu AMD kupovat highend kartu za 60 tisíc.
              Takže na zač. ledna na CES bude na 100% představená 1080Ti a hned na to Vega, koupím to co bude lepší. Hraju ve 4K a ještě trochu výkonu tam chybí.
            • 0011
              no a jak to jde hezky bez nadávání, to je hnedka jiná diskuse, no tak kartu máš dobrou, já bych osobně za kartu nedal víc jak 12 tisíc, ale tohle ti fakt vydrží, nevím na co vegu, hraješ ve 4K nebo ve VR? Já bych počkal, s čím příjde nvidia, protože s 1070/80 se vytáhli. Já mám 970, pro mě by vega byla upgrade ať už bude mít jakékoliv parametry, ale hraju ve fullhd, takže myslím, že se svojí kartou se ještě loučit nechci a nebude to pro mě mít ještě aspoň rok, ne-li dýl smysl
            • 1050 alternativa je 460 a 1050Ti alternativa je RX470. Ale proto, že ty karty nestojí nikdy úplně stejně, tak si to jaksi musíš propočítat na poměr cena/výkon, to snad chápeš ne?
              Pochop že ty si vezmeš (nebo tvůj kámoš) cenu 139$ a přemýšlíš, jestli se vyplatí připlatit 30$ na kartu která má 2x vyšší výkon. OK. Ale zase jinej človíček, kterej má o chlup vyšší budget, zase třeba přemýšlí, že by si koupil RX470 za 169$ a uvažuje naopak, že by ušetřil 30$ a pořídil jen 1050Ti. Pak ale zjistí, že by ztratil polovinu výkonu, tak to hned pustí z hlavy.
              Chápeš? Vše je o úhlu pohledu, ale faktem je, že poměr cena/výkon má RX470 lepší.

              A jinak mám GTX 1080, to jen tak pro info. :) Než přijde Vega..
            • 0011
              Nelžu, jenom mi příjde že 480 je srovnatelná karta s 1060, ale aternativa pro 1050 je 460 možná jsem mohl tu větu víc rozvinout. Takhle, kdo kupuje takhle levnou kartu, tak prachy řeší, já si kupuju karty ve vyšší třídě a nikdy nekupuju tu nejlevnější, ceny karet se mění, někdy je výhodná "zelená" někdy "červená" ta karta za tu cenu v odkazu(newegg), který píšeš, je "out of stock" *1* hájíš svojí barvu, to je hezký, ale mě to příjde stejně nesmyslný jako řešit spartu vs slavii. Realita je taková, že osobně znám akorát 3 lidi včetně sebe, kteří si hry kupují a ti opravdu řeší 8 stovek za kartu a holt nemají všechno na max, zbytek má srovnatelné sestavy co mám já, nebo i lepší, ale všechy hry ukradnou, takže ano, ti nemají problém dát za kartu hodně peněz a neřeší +/- pár stovek, protože nepočítají s investicema do her
            • Tvůj scestný názor LV, jakožto NV fanatika, je naprosto nepodstatný. Ono těch her je trochu více, víme? V podstatě všechny nové AAA tituly jsou DX12. BF1, Deus, Doom, Hitman, RoTR, všude je RX470 min. o 50% rychlejší než 1050Ti. Možná tak před rokem jsi se mohl DX12 smát, ale dnes už to je realita a karty Nvidie už budou jenom dál degradovat.
              Ale chápu, že jako majitel Nvidie, budeš ještě několik let honit nad DX11 benchamrkama.
              5599,- nereferenční RX470 na drahé Alze.
              Nazdar. *1*
            • Ty ani nevíš co píšeš člověče !
              cituji: "ale v tom postu od Drakena srovnávat kartu za 200 dolarů s kartou za 139 dolarů"
              Oficiální cena RX470 je 169$ a od té se taky prodává:
              http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150781
              http://diit.cz/clanek/radeon-rx-470-snizeni-ceny
              Takže záměrně lžeš a nebo jsi hlupák??

              Každej normální člověk si raději připlatí těch 30$ a pořídí RX470 s naprosto jiným výkonem, kde ta karta i pár let vydrží. V mnoha nových titulech totiž poráží 3GB 1060 a dorovnává 6GB verzi.
              https://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_1050_Ti_Gaming_X/images/deusex_1920_1080.png
            • Ou osobní urážky, no dobře *1* Já píšu, že srovnává 470 a 1050 tam co mi chybí to Ti, dále je tečka a pokračuje další věta
            • Hele ty experte, chápeš vůbec, že oficiálně oznámená cena v USA je bez DPH? Protože tam žádnou DPH nemají? Protože mají sales tax, která je v každým US státě jiná a v některých je i nulová? Takže k té Nvidií stanovené imaginární ceně (za kterou to stejně nikdo neprodává) připočti dopravný a DPH a jseš na 4,5 tis. Ale ty jsi zřejmě tak hloupý, že ani neumíš navštívit Heureku nebo CZC a podívat se na ceny. Asus 1050Ti Strix v CZC 5600,- opravdu lidová cena. *1*

              Nemluvím už vůbec o tom, jak v dalších příspěvcích blekotáš něco o článku Drakena, kde se porovnává RX480 s 1050Ti, což vůbec není pravda. Ale ty asi budeš kapánek momentálně zaostalej, viď. *3*
            • 0011
              Hele kdybych byl jak ty, tak s tím kurzem začnu 1. lež.... *1* ale asi takhle, v Praze je nákupní cena za dolar 24,3 Kč 24,3 krát 139 je 3377,7 Kč, ano musíš započíst dopravu a ano zapomněl jsem tam napsat Ti, ale cenu jsem měl správně, protože jsem myslel Ti a nebudu upravovat příspěvek kvůli chybě v názvu abych vypadal jako neomylnej, což není nikdo ale je jednoduchý si nedočíst ani příspěvek a někoho smýst že je trol a píše nesmysly, když já sám píšu, že v arkham night je na 480 signifikantně, tzn významně lepší, takže v klidu jo
            • 0011: tak ty jsi troll jak vyšitej *1* *1*
              cituji: "? Srovnávají 1050 a 470. 4GB RX 480 stojí u nás stejně jako 6 GB GTX 1060, která je nejen díky velikosti VRAM lepší. 4 GB 1050 má stát 139 USD což je míň jak 3500 Kč. To spíš AMD nemá ekvivalent k téhle kartě"
              1. lež - nesrovnávají 1050, ale 1050Ti
              2. lež - RX480 je v nových hrách lepší
              3. lež 139 USD je míň jak 3500 Kč *1* to víš že jo! když si pro ni zaletíš do USA :) jinak +dph +clo a jsi na 4700,- což ta karta taky na Heurece stojí
              Další tvoje příspěvky jsou stejný nesmysly, takže jsi troll a nebo jen hlupák. Nazdar. *1*
            • 0011
              LV: ale vždyť jo, levnější je lepší i když ne nijak astronomicky, dyk sám mistr skaven dokazuje svýma postama z heureky, no není to ironie *1* btw nehejtuju kartu ale skavena i veskoslav tady uznal, že nvidia se s touhle generací fakt vytáhla, protože není fanboy, stejně jako já nejsem fanboy nvidie - rozdíl mezi 480 a 1060 není zas extrémně velký ať už se bavíme o výkonu nebo ceně, kdybych měl starou sestavu a upgradoval a měl šanci sehnat výhodně 480 třeba z druhý ruky tak si jí do rigu klidně dám ale co jsem koukal na testy, tak v některých hrách je 480 lepší, v některých 970, ale u většiny je rozdíl v průměrných FPS o desetiny, ale třeba u arkham knight signifikantně vede 480. Mýlil jsem se - je ekvivalent ve stejné cenové hladině, je to rx460, ale v tom postu od Drakena srovnávat kartu za 200 dolarů s kartou za 139 dolarů(cena Ti, "obyč" verze je levnější) mi příjde jako neskutečný trolling od jak od autora článku, tak od drakena který si říkal, jak se u toho jak banda magorů v diskusi pohádáme na tomhle clickbaitu a to se přesně stalo *1*
            • praveze rx480 je o 10€ drahsia :)
              a pod dx12 objektivne rychlejsia a lepsia(deus ex. wh total war...etc, uz sa mi nechce dookola to pisat)
              deal with it
            • 0011
              hele já proti kartám od AMD nic nemám, ale tuhle generaci prostě objektivně vítězí NVIDIA a to i poměrem cena/výkon, sám jsem měl radeon 57xx (přesně už si nepamatuju, v té době jsem v práci hodně cestoval a hrál jsem spíš na notebooku) a byl jsem s ní spokojenej ale popírat oficiální testy i informace může jenom zaslepený AMD fanboy, btw dx 12 her je o 2 víc, tedy 14 ks hotové zástupy *1* a já jsem s výkonem třeba konkrétně dvou z nich DE:MD a ROTR na svojí 970 spokojenej

              Edit:nejsem žádný LVho druhý účet, zřejmě se oba nudíme v práci ve stejnou dobu, ale já jsem chodím diskutovat dávno před vámi pánové akorát předtím jsem neměl účet a používal jsem nick Martin, jenže nás tu bylo jaksi mnoho, tak jsem si založil 11 což když napíšeš jednu zrcadlově, tak je to M jako Martin, takže v podstatě celé roky pořád píšu sám za sebe pane inkognito skaven *3*

              edit2: btw nejsem trol, já to co píšu myslím vážně a nejsem ani fanboy, to seš ty, já kupuju, co je v době kdy stavím počítač pro mě nejvýhodnější a do toho počítám i práci, jenže na pracovní grafice si nezahraju, takže musím dělat kompromisy v GPU. Kvůli renderování mám lepší CPU než většina lidí tady a moje grafika měla v době pořízení nejlepší poměr cena/výkon (listopad 2014) a ten obrázek, co si postnul sedí přímo na jakékoliv fanboys jakékoliv značky, tedy i tebe, pokud ti nekřivdím a nejsi fangirl, ale holka by se tady snad nehádala s nerdem přes 30, aspoň doufám *4*
  • Draken69CZ

    nVidia

    nVidia zase jede, po tom co se ukázalo že někteří výrobci 1070 tam dávají jebnutou vram (levnější nepodporovanou) a čeká se na update biosu, minulí týden vydali ovladače s bugama do W10 her (proto ty ovladače vydávají tak často*15*) tak už dokonce některé 1070/80 začínají "hořet" zatím jen eVGA ale co není může být, jj připlatit za kvalitní ovladače a návrh se holt vyplatí *15* more power more... *15*
    • Lukyz
      Informační hodnota nula nula nic.
      Nemůžeš namísto těch rádoby vtipnejch komentářů uvést zdroje ze kterých čerpáš?

      EDIT: Díky, Mickey.
  • Veskoslav

    Titanfall 2: Become One Official Launch Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=EXwdWuSuiYA
  • 16:00 NPD: Nejprodávanější krabicové hry na anglickém trhu v září 2016: 1. NBA 2K17, 2. Madden NFL 17, 3. FIFA 17. Madden predávanejší ako FIFA v Anglicku? V odkaze je to U.S.. Ale aj tak je zaujímavé, že FIFA je tak vysoko v U.S.
    • Mart9
      Je to nesmysl samozřejmě.
      • MickeyMutant
        Dvojitej. Není to anglický trh a nejsou to krabicovky. Ale je to bleskově - v pátek to napíšou v Americe, v pondělí to už víme i v Praze.
    • MickeyMutant

      NPD: Nejprodávanější krabicové hry na anglickém trhu v září 2016: 1. NBA 2K17, 2. Madden NFL 17, 3. FIFA 17.

      Šák taky mluvjó po anglijsku jak všici na hentom internetě, no né?
  • Veskoslav

    Dishonored 2 Live Action Trailer - Take Back What's Yours (PEGI)

    https://www.youtube.com/watch?v=7Pa9AxKO33M
    • Kozy
      Jak miluju tuhle hru, tak tenhle trailer teda fakt né *15* vypadá to spíš jako něco fanmade.
      • Ronox
        No co ...Emily by tam slušel.
      • Veskoslav
        Mě se to líbí:) Je pravda, že to není kdo ví jaké dílo a třeba takový Titanfall 2 je o několik tříd lepší, ale aspoň nějaká změna:)
    • Morraw
      čau, dostal jsi už druhý klíč pro Dwarves ? Já už pro D:OS2 mám. Zatím jen Steam. GOG klíče budou později.
      • Veskoslav
        Jinak jsem se díval na obsah mé edice a je tam skutečně digitální kód navíc. Ale dorazí to až 1.12:( Pošleš mi na spam mail od Tiscali nějakou svou adresu či kontakt (FB etc?). Děkuji a přeji hezký den:)
      • Veskoslav
        Ještě ne. Předpokládám, že to dostaneme 1. 12.
  • frag.ment

    Vývoj The Last Guardian je oficiálně hotov, vyjde 6. prosince.

    Podle aktuálních videí to vypadá na pěknou nudu.. Hopsačka s rébusy pro malé děcka. Aspoň tak to na mě zatím působí. Doufám, že předvedli jen začátek a hratelnost se nějak výrazně posune (grafiku raději soudit nebudu, protože youtube).
    • frag.ment
      Nečekal jsem, že se tu objeví nějaký Femto a celé to překroutí, protože chlapec vůbec nepochopil, že jsem mluvil o PUZZLECH (rébusech), které byly zatím ukázány, ne o hře jako celku, protože to se bude dát posoudit až z plné verze.. Ach jo a pak se to tu zas tak zvrhne.
    • Draken69CZ
      Já mám teď rozehrané ICO na PS3 a na tohle se těším. Jestli je to pro děti? Co není nějak mi to nevadí já si v tom to svoje najdu stejně jako v The Simpsons (LV prosím tohle neskloňuj, dík)
    • N0isy
      Jo no. A běž si zahrát třeba BF, které je strašně dospělé. :D
    • Femto
      Dopsal a šel zapnout dospělý Uncharted...
      • frag.ment
        To nešel, protože Uncharted 4 mám dohrané a znovu ho zapnu až tak za rok ;-)
        • Femto
          A připadalo ti to dospělé, jo? A co takový Zaklínač? Taky dospělý? Jdou tam přece vidět kozy a mluví se tam sprostě. Takže strašně dospělé, že ano? Předpokládám současná konzolová/PC generace, která nemá potuchy o genialitě her typu ICO/SotC. Můžu tě ujistit, že se za tím skrývá mnohem více než za 99% herní konzumní tvorby, kterou hraješ.

          PS. Ještě dodám, že loni jsem hrál asi dvě opravdu dospělé hry, které nám sdělovaly něco s částečným přesahem a to Bloodborne a SOMA. Např. takový Metal Gear taky měl tendence nám sdělovat dospělý obsah, bohužel ta hra doplatila na problémy ve vývoji, takže témata jako děti se zbraněmi v Africe či vlastní vojenský stát zůstaly na půl cesty. Pak jsou tu "dospělé" hry, které pořád na sebe upozorňují, jak jsou strašně dospělé, až člověk přijde na to, že je to infantilní pohádka s nulovým přesahem, všichni víte, co myslím.
          • Veskoslav
            A Femťáček a jeho dospělácké kecy. Takže nejenom Zaklínač, ale i Uncharted? Chápu, ty dospělák nad dospěláky, co má chlupy na koulích a holka už mu okusovala hlavu se tu musí cítit jako king. A jak hned človíček ví, co ostatní hrajou. No prostě geniální děcko.
            • Nenechte se vysmat, az vyrostete tak pochopite, ze konzole jde dat pod televizi.
            • Femto
              To jsou fakta. Pan Meow se tu přiznal ke všemu, co jsem o něm psal. Ty jsi se zase přiznal, že jsi chachar. Že jsi hlupák, který stírá neustále sám sebe, ví každý, kdo je aspoň částečně při smyslech. Jinak zase sem valíš irelevantní nesmysly o zlodějích, které vytrhuješ z kontextu jen proto, abys byl za krále diskuze. Prostě jsi mistr psaného slova Veskoslava :) Doufám, že od teď mi už dáš pokoj(navždy)
            • Veskoslav
              No jo Femťáčku. Za to ty umíš používat brilantní argumenty: Chachar, zaklínač, panic, xenofob, homofob, rasista. A pořád dokola. Občas ještě přizvracíš s tím, jak jsou hráči na pc zloději atd:)
            • Femto
              "homosexuálové mi nevadí, pokud nevystavují své pr*ele v úplých tangách "

              Hezky sis zase nakakčil do papule ty předsudku. Jinak ty prostě nejsi schopen diskutovat, abys nepsal absolutně zcestné kraviny o Macu, Applu, Dark Souls atd. Už jsem ti psal několikrát, jsi hloupý chachar, který má potřebu na mě neustále reagovat a něco si dokazovat, přitom vždy dostane stěra jako prase, protože nemá dostatečné IQ na mě pořádně ani reagovat, jestli si myslíš, že mě ty dokážeš nějak urazit, tak jsi na velkém omylu, nech si své vulgarity pro někoho koho zajímají a mě ignoruj. Děkuji. Znovu tě o to žádám, přestaň na mě reagovat, nic to nedá ani jednomu.
            • Veskoslav
              Panicák už nejsem nějaký ten pátek pro klid tvé dušičky, homosexuálové mi nevadí, pokud nevystavují své pr*ele v úplých tangách a xenofob? To je strach z neznámého. A to ani Islám, ani uprchlíci či Cikáni nejsou. Všechny je znám, tak jakýpak xenofob? Chápu, že jsi sluníčkové IQ tykve, který svůj svět stvořil podle lásky a míru a považuje za vrchol herního blaha DS, Zaklínače za odpad pro děcka a evidentně i Uncharted. Ale pochop, člověk, co vychvaloval, že má MAC jedno USB nemůže být psychicky v pořádku. Líkaři ti zavolat nemůžu, medikamenty předepsat také ne, tak nic jiného než se ti smát mi ani "nezbývá". Takže si hačni, cumlej si dál paleček u pravé nožičky a piš si úderné hlášky o panicích, xenofobech a kdo ví jakých kravinách:) Přisuzuji to tvé psychické poruše a za to prostě nemůžeš:)
            • Femto
              Co to je za reakci panebože? To opravdu tvůj mozek se nezmůže na nic lepšího? Ty něco píšeš o nulách? Bože, víc si nakakat do pusy ani nemůžeš. Tvůj mozek se zmůže jenom na Apple a Dark Souls, problém je, že tím stíráš jenom sám sebe a ne mě. Hlavně si tady kvitujte s Meowem, jak je fajn být panic a homofobní xenofob. Je mi z vás zle.
            • Veskoslav
              No jo a pak se divíš, že tě tady každý považuje za nulu, když jsi schopný vyzvracet takovou srágoru:) Ale hezky se vztekáš, zapni si Apple, to pomůže:)
            • Femto
              Jo, že mě neberou vážně homofobní, zamindrákovaní, xenofobovní panicové jako Meow či ty mi strašně trhá žíly jako. Veskoslave prober se, mně je absolutně jedno, co si o mně tady, kdo myslí, chápeš?
            • Veskoslav
              Femťáčku, ty jsi stále nepochopil, že tady Tě nikdo nebere vážně. Onanující Applista a zapšklý DS fanoušek. Ještě chybí, aby jsi byl hipster a vegan a smrtící kombinace hlupáka by byla dokonalá.
            • Ten Femto musí bejt asi dobře šikanovanej ve škole, že si tu pak tak denně vybíjí frustraci :-D
            • Femto
              Nechápu, proč máš tendence pořád na mě reagovat, dobře víš, že jsi proti mně dost hloupý člověk s nulovým nadhledem. Jsi nejen hloupý, ale i zakomplexovaný, už jsem ti řekl, že bys mně nestál na ulici ani za pohled, takže proč pořád na mě reaguješ?
            • Veskoslav
              Ano. Chápu, není to Dark Soul atd. Pochopili jsme.
            • Femto
              Sry, ale chlupy na koulích si už nějaký ten rok holím. Jinak Uncharted je příklad brakové tvorby pro konzum. Jinak doufám tedy, až tobě narostou ty chlupy, že si přestaneš naklikávat ty dospěláku *7*
  • Epicky bug

    BF1 https://imgur.com/gallery/r9lKoVQ
    • jamar28
      S tím by vyhráli válku! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit