Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíce mě bavila hra na ps1, já měl vždycky za to, že je to micro machines, ale nikdy jsem to nenašel. Dalo se tam jezdit za zmrzlináře, minivan, autobus a podobný blbosti a byla to fakt pecka, a každé auto mělo svojeho avatara :D
    • Asi máš na mysli Vigilante 8
    • Pan_Klobouk
      To bude ten x-krat zminovany Ignition, Plho. :)
  • skoda ze podobnych hier nie je viacej. Neviem preco tneto zaner skoro vymrel. Taki ignition, alebo re-volt boli neskutocne pecky pri ktorych sme travili s kamosmi dlhe hodiny. Pri tom tieto hry nemali vozovy park 100 uat ani 30 tratti, ale aj tak vedeli zabavat. Old school forever
  • Suhlas. Pripadne Ignition
  • Jasný Ironman. Ty michromachines tamjsou kde? Michromachines je značka angličáků a ta firma i tu hru produkovala.
  • uzivatel1982
    Mě to připomnělo tohle http://www.abandonia.com/en/games/818/Power+Drive.html. To byla pecka u kamaráda co měl zvukovku a barevný monitor.
  • Chtelo by to novy ReVolt.
  • JezboX
    Chybí tomu zbraně. Pro mě je pořád Mashed nejlepší akce co od jejího vydání nikdo nepokořil. Ten pocit když vám kámoš skoro ujede, sahá po vítězství a nakonec se rozšvihá o minu kterou kolo předtím sám položil *14*
    • Mluvite, respektive pisete mi z duse pane! Pokud by nekdo udelal Mashed s aktualizovanou grafikou a online bitkama pro osm lidi, asi bych zazil herni extazi, nirvanu a kdovi co jeste :-)
  • Peppa
    Takhle jsem si představoval nové Death Rally a ne tu zpatlaninu, co vydali. Přidat zbraně, kulomet, miny, turbo, rakety a bylo by ultimátní.
  • Líbí se mi, jak tam každý recenzent spatřuje tu zjevnou inspiraci v jiné hře. Tady Super Cars, jinde Ignition, Mini Racing, V.S. atd. Dobře, že si v tom kde kdo najde to svoje. Taky mi to připomíná jednu ještě DOSovou hru, Ironman Off Road :)
    • jj presne, hned jak to vidim rikam si pokracovani Ironman? :D
    • Jj, ignition a micromachines jsou v tomto žánru pro mě úplně nejlepší. Kdysi ale velmi bavil i wacky wheels...
    • sleepless
      Tak ono to dává smysl - podle toho, jak je každý recenzent starý, respektive má s těmito hrami zkušenost, protože měl Amigu, PC-DOS, PlayStation apod. Aj já v tom vidím, hlavně kvůli lokacím, zejména Super Cars. Třeba Micro Machines vždy stavěly na tom, že prostředí bylo někde okolo domu (bezén), nebo uvnitř domu, laboratoře, jídelny apod. A to na Mantis úplně nesedí :)
      • Ja tam vidim tvoji jeblou mamku
    • Já vidím terepa.
    • nightborne
      Já vidím spíš ty Micro Machines =). Ale zatím jsem nehrál, takže soudím jenom vizuálně =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit