Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed

    Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.

    Tak to znie prinajlepsom komicky vzhladom na to, ze uz teraz su hry od Ubisoft plne sidequestov a hlavny pribeh je vacsinou dost slaby,teraz tam uz nebude vobec?
    • Jack1947
      To dřív na Games zruší anonymy, v pekle začne mrznout ( bude solární válka atp..) než se Ubisoft probudí ze zamrznutí. Možná to zmákne vesměs ve hrách kde žádný příběh není a hle už se tímto nekonečným nudnžm zoufalým grindem inspirují i jiné hry (Mafia3...)
    • Morraw
      Tak to je ale zas jedna strana mince. Jestliže se upraví i samotný obsah a aktivity ve hře, tak to může fungovat. Právě WD2 by měl být první hrou postavenou na těchto principech a lze pak očekávat, že tak budou vypadat další díly AC. Ale zatím jsem nové WD nehrál, tak to nedokážu shodnotit.
    • Tilwaen
      Tebe snad neláká hratelnost složená z odposlouchávacích questů, sbírání 230 minivěcí na jeden achievement, odemykání regionů vyšplháním na nejvyšší bod v okolí, nacházení bedýnek, které si otevřeš jedině pomocí mobilní aplikace, abys z nich dostal outfit, vyčištění všudypřítomných nepřátelských táborů, lovení 150 varanů na zvýšení kapacity peněženky, atd.?

      Vše samozřejmě dohromady na přehledné mapě.
  • Titanfall 2 - sleva 50%

    Na Originu je sleva na Titanfall 2 30%, v objednávce dejte promo kód TITAN20 a máte dalších 20% dolů. Nevídané, na zcela novou AAA hru dát takovou slevu, evidentně se jim to vůbec neprodává a potřebují tam dostat další hráče. To načasování na stejný termín vydání s BF1 vymyslel v EA asi nějaký génius.
    • ringmancz
      bude Black Friday, tak už začínají slevy. Overwatch je taky skoro za půlku a není to prodejní propadák
      • Ale je to taky o fous starsi hra.
        • ringmancz
          to jo, ale (Acti) Blizzard zrovna nejsou pověstní tím, že by svoje hry dávali rychle do výprodejů
          • Ale zrovna Overwatch byl k dispozici za podobnou cenu už od začátku jenom bez skinů
            • Veskoslav
              Tak je toho více než jenom skiny, tam jsou i blbosti do ostatních her z jejich světa (Wowko, HoTS, Hearstone a SC). Ta sleva se vyplatí jenom těm, co to ještě nemají nebo hrají i ostatní hry, ostatní stejně mají zakoupenou buď fyzickou kopii hry (což je právě ta zlevněná edice) nebo tu normální za 40 éček:)
    • Jack1947
      Jen "3000" hráčů to hhraje ale ne ty to asi dostali jinak není možné aby se to neprodávalo ( nicméně je pravda že jsou nizší prodeje navzdory dobrým hodnocením a zároven budoucnost dalšího dílu je ve hvězdách)

      Kdyby se měl člověk rozhodnout jesli COD nebo TF2 bral bych vždy TF2.
      • Veskoslav
        TF2= Team Fortress 2....
    • Sice jsem to vubec neplanoval hrat ale to je tak levny ze jsem to musel koupit :D
    • Neprodává se? To ale není možné. Přece ty excelovské tabulky jasně ukazují, že hry se nejlíp prodávají na podzim. To ví každý správný manažér.

      A teď vážně. Hra je vylepšením snad ve všem od předchozího dílu ale EA to naprosto zazdilo svojí prodejní politikou. Jen tak dál EA. Zničte si nadějné hry.
      • Doba se změnila ... za online na pár let připlácet nemíním .

        Já vám nevím , Titanfall jde už podruhé naprosto mimo mne . Když mám chuť na roboty , zahraju si Hawken , když na střílečku tak Heroes and Generals .. pro mne za mne ani ten Battlefield 1 doma být nemusí .....
      • Nulu muzes vylepsovat jak chces, bude to porad nula.
  • Hanzales

    mashinky (transport tycoon)

    Ahoj, nedávno to tu někdo postnul u Transport Fever, koukám při čtení toho blogu to bylo dříve i tady v tea a fight clubu. Tak nejak jsem se do toho zakoukal a citim potřebu dát o tom zase trochu vědet :)
    http://mashinky.com/blog/media/
    Všem co je tohle oslovilo jako mne doporučuji prdnout email do newsletteru, abychom věděli, že to můžeme GreenLitnout a pak i podpořit ;o)
    Já míval u TT zápěstí modré a něco mi říká, že se to bude opakovat :)
  • MARTASLJ19

    Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.

    Ubisoft by radšej mohol urobiť po dlhej dobe poriadnu lineárnu hru, lebo ich staršie a aj aktuálne hry sú katastrofálne. Či už po stránke trápneho príbehu a hrozne napísaných dialógov a nezaujímavých postáv. A o hroznej náplni v zbytočne otvorenom svete ani nehovorím.A to čo je v tejto novinke spomínané aj robia a je to hrozne spracované a nudné.
    • nekromant33
      Jen výmluva, protože se nemají lidi, který by jim něco smysluplnýho napsali, tak radši budou dělat "obsaď věž" v různejch prostředích a žánrech.
  • SalemCZ

    Overwatch si může te od 18.11. do 21.11.

    Overwatch na víkend zdarma
    • SalemCZ
      a ještě se dá vyzkoušet Steep
  • tomocz

    Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.

    Když slyším to sousloví "Hráč si bude moci vytvořit příběh vlastní", tak je mi jasný, že to bude nudná hra, která nebude mít absolutně žádnej tah, jen milion sběratelských kravin kolem.
    • MickeyMutant
      Vzhledem k příběhu posledních Watch Dogs to ale vypadá jako celkem dobrý nápad.
  • MickeyMutant

    Agony úspěšná na Kickstarteru

    Jestli jste nevěřili, že vás čeká Peklo, tak teď už to máte díky Kickstarteru oficiálně potvrzené.
  • ringmancz

    beta steam patch do Dishonored 2

    6GB, opravuje chování myši, prioritu procesu a fyziku na AMD. další patch, 1.2, má vyjít příští týden

    https://steamcommunity.com/games/403640/announcements/detail/650037138898335918
    • nekromant33
      tak nám to čekání na slevu krásně vykrystalizovalo v čekání na hotovou hru
    • N0isy
      A než si to člověk může nějak slušně vůbec na PC zahrát, tak já už to mám dohrané 3x i s platinou na konzoli. *15* *15*
      • ringmancz
        to nemění nic na tom, že pro 1/3 zákazníků vydali šmejd
      • Ja jsem taky snedl parky z mouky a kopyt driv nez stihl kuchar namlet maso.
  • Jack1947

    269. číslo časopisu LEVEL vyjde oproti původnímu plánu až v pondělí 21. listopadu. Na jeho obálku a největší lákadla se můžete podívat na Facebooku.

    No to už vydržím - doufám že bude nařacháno k prasknutí! ( hehe asi ne no)
  • Průzkum k maturitní práci

    Zdravím zdejší komunitu. Právě pracuji na své maturitní práci na téma cloud gaming chtěl bych vás požádat o vyplnění krátkého dotazníčku na toto téma. Každému, kdo tak učiní, mockrát děkuji. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRGY0NKPLNPXa8Vkf09bScR-0499dFm_ddJ4WIO1lj2r5YrA/viewform?fbzx=4856908069289264000
    • Jack1947
      Nz, opravdu krátkej Cloud gamingovej dotazníček tak nevím jestli mé odpovědi k nečemu budou. Niccméně jsem vyplnil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit