Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrazem: Fotky z cosplay kalendáře na motivy Zaklínače.

    pride mi to take GAY, a to ze tam su aj tie dievcata, nic na veci nemeni
    • Draken69CZ
      Tak pokud to říkáš ty tak to tak bude, já to tam nevidím.
      • inac, vsimol som si na inom fore ze zhanas info o tomto
        http://www.in.techspot.com/features/hardware/ddr4-memory-at-4000-mhz-does-it-make-a-difference/articleshow/52395281.cms?page=3

        ano, pride mi to tak. z toho co si pamatam z knih a pod. Geralt bezne nebehal po svete s trickom dole a napucenymi svalmi, tj cela ta prezentacia ide smerom, ktory nepreferujem
        • tak to sou uz znatelny rozdily teda, jen to asi dost zabiji cena..
          • Draken69CZ
            No hlavně ty 980Ti ve SLI v té době nebyli za hubičku *15* Pro normální PC to nemám absolutně význam vyhazovat peníze za lepší ram, pokud jedeš 1080 ve SLI tak už ti pak asi bude jedno připlatit si za rychlejší ram kde to něco přidá.
          • jo, obycajne ddr4 2400MHz(16GB) od juna zdrazeli o 40€ - zo 60€ na 100€
            tie 3200-4000MHz ani nepozeram :)
  • Veskoslav

    Jeden z největší Humble vůbec:)

    https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam

    Mimojiné plná verze GW2, kdo by měl chuť na MMORPG.



    A také si nezapomeňte vyzvednou Grid 1, je zdarma do zítřka:)
    • no ja nevim. gw kdyz clovek hral, tak uz tam toho moc nenajdes. za 30e je to sbirka volovin a meh her. kdybych si z toho zahral mozna dva tituly tak moc.. prijde mi to zatim jako doplnovani trash sbirky do steamu- ocekavam jestli teda bude jeste nejaky velky finale.. stejne si nemyslim ze to za neco stoji takovej styl bundlu kdy se to tim balastem nacpat musi aby tech her meli dost na kazdej den.
      • Veskoslav
        Tak jelikož tvůrci těch her z toho neuvidí naprosto nic, protože 100% jde na charitu, tak si myslím, že výběr není špatný. Samozřejmě, kdo čekal pecky ala EA Humble, tak je tak trochu blázen.
      • ringmancz
        zjevně jsi nepochopil, že jde primárně o dobročinnej účel té akce, ne o hry
  • Vogon

    Prodloužený trailer na Cup Noodle XV

    https://www.youtube.com/watch?v=pCU1bVzYAnQ
  • Veskoslav

    Space Hulk: Deatwing

    Takže po 2 a půl hodinách ve hře. Z toho 10 minut při vydání a po posledním patchi 2 hodiny bych se chtěl se čtenáři podělit o dojmy z hraní.

    Na rovinu. Hra v den a týden vydání prakticky nehratelná, padala, zasekávala se, jakmile jste měli např. českou klávesnici, tak hra nereagovala atd. Po posledním patchi a zmíněných dvou hodinách hraní (1 single mise a dvě MP mise s živými hráči) hra jede naprosto plynule a dle mého vypadá skvěle. Není to samozřejmě špička, ale co se týče zpracování vraků a prostředí hry, obzvlášť Svatyní či soch, tak nemá konkurenci. Osobně bych to graficky posunul mírně nad Warhammer: The End Times - Vermintide.

    Takže jsme grafiku smázli. Co bych vyzdvihl a hraje podstatnou roli ve hře jsou zvuky. A pokud si vzpomenete na posledního Aliena, tak zvuky řadím ve hře na stejnou úroveň. Dunění zbraní, kroky terminátorských zbrojí, řev Tyranidů, obzvlášť lahůdkou je pak střelba do masivních zvonů. To se pak rozléhá po celé lodi.

    Samotný gameplay vychází jak z deskové verze hry, tak z té stařičké hry z roku 1993. Mapy jsou masivní a systém chodeb, místností, chrámů, svatyní, opevněných můstků Vám dá občas solidně zabrat. Jinak klasický gameplay. Prvotní průzkum lodi a pak se prostřílet přes miliardu nepřátel ve jménu Boha Císaře. Nic překvapivého. Ale hraje se to dobře a pokud Vás baví hry typu L4D či již zmínený Warhammer, budete u toho spokojeně sedět a kosit pomocí stařičkých a nespolehlivých plasmagunů tisíce nepřátel. Co se týče AI v misích, řekněme, že o něco chytřejší verze z L4D:) Živé hráče to rozhodně nenahradí.

    Takže hra na mě celkově působí pozitivně. Po prvotním průseru hra jede pěkně, síťová hra stabilně a pokaždé jsem čekal cca 40 vteřin než mě to hodilo do party. Ke zmínce samozřejmě patří možnosti vybavení vojáků a jak toho Vašeho, tak AI spolubojovníků. K tomu si připočtěte systém schopností jako měl DoW II například (žlutá, zelená a fialová cesta) a za mě osobně další z příjemných překvapení tohoto roku.
    • Morraw
      Díky za dojmy. Hra má rozhodně atmosféru, ale počkám si ještě na free weekend a nějakou tu slevu.
    • Jack1947
      Deathwing, možná že online je to ijiné ale základní(kampan) hra s uzoufání nudnou tower defence stylk kampaní je oničem.
      • Veskoslav
        To že aktivuješ vnitřní bezpečnostní systémy a za sebou zavíráš dveře, to z toho nedělá tower defence styl....Proboha, víš ty vůbec, co je to Space Hulk? *7*
        • Jack1947
          Stačilo že na mě nalítlio 200 příšerek (genestealerů) na jednou a já měl bránit na začátku určitej úsek to je defense ne třeba tower není tam věž ale defense to je. Navíc se to nedalo uhrát když zpátečmnická ai byla po smrti a hra si to takhle blbě uložila ale jak řikám kdo má rád podobnej typ her v mp tak asi ho tohle bude taky bavit. V SP se to hrát fakt moc nedá.
  • ringmancz

    za hodinu to začne

    https://www.youtube.com/watch?v=QJW_ML5aE9E

    a pojede i hlasování o hry roku, Half-Life ignorovali :(
    http://store.steampowered.com/news/26415/
    • Morraw
      "Test of Time" - AoE 2. Věčná klasika :)
  • Joshua

    Steam

    7.62 High Calibre.......................0I050-8H5EV-3IL3P
    El Matador..................................06CJA-V97BN-W9WL3
    Contagion...................................JCQ02-464H9-49AQ3
    • Lukyz
      Vzal jsem si Matadora, díky!
      • SalemCZ
        To je ten český Max payne?
        • Jack1947
          Lel to už bylo na SCORE DVD nebyla špatná hra hezkej ppokus ale krátká a nepřliš povedena slabý klon(Max Payne) ale z čech ( v době kdy hry v čr ještě něco znamenali)
          • Jacku, že ty sis zase nevzal prášky
  • Inquisitor

    Oddworld: Abe's Oddysee

    Když už tu byl ten gamesplay :) XCTEQ-9IMFN-QBWVQ
    • Erendiel
      Děkuji ježíšku *14*
      • Ježíšek Inkvizitor :D
  • Hanzales
    Středeční "film pro pamětníky" : https://youtu.be/bFuW54Bjq9E
    Tak to vypadá, že letošní vánoce nepojedu pohádky, ale (nejen) akční filmy 80 a 90 let. *1*
    Teď už se jen nemůžu dočkat na ten System Shock remake, potažmo i trojku :)
    • drasta
      Nic pro pametnik ale podobne kvalitni hudba :D

      https://www.youtube.com/watch?v=FEV9zjHiICA
    • nekromant33
      Každý přece ví, že nejlepší vánoční film je první Die Hard.
      • Femto
        Láska nebeská *14* To je správný vánoční kýč...
      • SalemCZ
        už mám v telefonu a každý ráno když jedu do práce a z práce tak sjíždím :D
      • Lukyz
        Naprostý souhlas! *3*
  • MickeyMutant

    Bioware stále ladí ideální velikost planet ve hře Mass Effect: Andromeda.

    Too small
  • MickeyMutant
    • To je tak kdyz se nekdo tak moc snazi bejt vtipnej az to nakonec moc nefunguje.
      • MickeyMutant
        Teď nevím, jestli myslíš Sterlinga, Brazzers, mne nebo všechny dohromady*4*
        • Jack1947
          Tak Brazers dělají XXX filmy z různžch her a zdá se že to nikomu zas tak nevadí, neb by se ozval.
          • PanS
            *15*
        • Myslim Sterlinga a jeho p*rno recenzi.

          To uz clovek kua nemuze napsat ani p*rno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit