Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Štastný nový rok

    Tamtadadá, nevím co víc bych napsal doufám že jste řáně zapily a že je, starý rok příjemně ukončen a za námí -- --

    Vlastně, já vás mám všechny rád ( i když vy mě moc nemusíte někteří).
    • 0011
      šťastný nový rok, řáně jsem ho fakt zapil, ale nevím proč píšeš jen ženám *1* hele vážně - dyslexie je běžnější porucha, než si leckdo myslí, s kterou se težce bojuje, já svůj boj vyhrál maturitou za jedna z češtiny v roce 2004, ale občas mám taky problém, ale spíš nepsat dlouhé, rozvité věty *4* jestli sem přestaneš přispívat, přestanu chodit na games uff to je hodin letím na kutě, dobrou noc/ráno
      • Jack1947
        Nepřestanu nikdy nebo aspon do doby kdy budu moct psát *4*

        Ano je to boj a o to větší když máš těch dys poruch více- potom se ti jweště nějaké postupně udělaj.

        Tak něchci zatěžovat - mými problémy které nikoho nezajímají.
    • Přeju i tobě, nechť se tento rok naučíš lépe psát!
      • Jack1947
        YOur WET dream - nenaučím vydal jsem ze sebe už maximum ale přát si to samozřejmě můžeš... *5*

        Kdyby to byl hlavní můj problém tak bych i jásal... bohužel není

        *7*
        • Pohoda. Musím přiznat, že pro mě games bez tebe už by nebylo ono. :-D
  • Mart9

    Britský žebříček prodejnosti 51. týdne roku 2016: 1. Call of Duty: Infinite Warfare, 2. FIFA 17, 3. Battlefield 1.

    Proč mají Britové žebříček a Češi ne? Mě by zajímal ten český *11*
    • Veškerou hojnost do nového roku 2017 i Vám přeje Brumla

      1. Polda 6
      2. Bagr simulátor
      3. Popeláři
      ....
      ;) .... Ale Battlefield 1914 , FiFA a další pokračování COD si u nás taky pár lidí koupí .....
  • VaZqeZ_EU

    Alien: Covenant | Official Trailer

    Sice to nesouvisí tak úplně s hrami, ale pokud se snad najde přeci jen někdo, kdo neviděl...
    https://www.youtube.com/watch?v=H0VW6sg50Pk&t=1s
    Vypadá to, že si pan Ridley chce neochvějně napravit svou reputaci po poněkud kontroverzním posledním přírůstku, a vrací se pomyslným obloukem do jeho režisérských kořenů.

    Podle mého se tento film bude skládat ze 3 filmových linek:
    5% Prometheus
    35% Aliens
    60% Alien
    • No horsi nez Prometheus to byt nemuze ale co ja vim...
      • VaZqeZ_EU
        Stařík si hold usmyslel, že to na starý kolena ještě všem natře.
        No jestli se i neposere Blade Runner 2049, tak budu na 100% spokojenej občan.
    • na Aliena sa tiez tesim(iste kino), ale fakt by uz mohli v tych holiwudoch vymysliet inu pribehovu linku ako "skupina buranov sa z nejakeho dovodu dostane na planetu kde je stroskotana lod spacejockeys, jeden, dvaja sa infikuju. zacne vyvrazdovanie a prezije to zena"
      ...a samozrejme, behat po cudzej planete bez skafandrov(inac by to mali tie spory tazke), to je take prometheovske :)
      • jamar28
        Jo, Prometheus byl co se postav týče vůbec zajímavý. Kapitánovi uvíznou dva chlapi v mimozemských ruinách, kde se povalují mrtvoly? Pohoda, jde si to rozdat. Chlapovi se v oku prohání mimozemský červ? Pohoda, jde si to rozdat. *7*
        • Clovek se nemuze zbavit pocitu ze scenar psal id*ot... ten film je koukatelnej jen do chvile kdy se probudi posadka :D
          • jamar28
            To je přesný!
      • VaZqeZ_EU
        ..přesně ty ochranné obleky.. to mě hlava nebere.
        ..jo a ještě v Game of Thrones když v 9 dílu nebežel cik cak..
  • Morraw

    Steam kartičky

    Už delší dobu plánuju zvýšit můj Steam level pomocí skládání odznaků (momentálně lvl 15). Bohužel za poslední roky jsem dostal pouze 2 booster packy. S vyšším lvlem by měl mít člověk i větší šanci tyto balíčky získat. Máte s tím někdo lepší zkušenosti ?

    BTW měl bych tu season pass pro steam verzi AC3, kdyby měl někdo zájem.
    • Jack1947
      To jsou zas voloviny *7*
      • Czech_NoOb

        i know yo

        Tak určitě. *5*

        https://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb
    • Czech_NoOb

      booster pack

      Mám level 100 a booster pack mi padá pravidelně co týden.
    • ringmancz
      já jsem lvl 26 a občas, tipuju tak jednou za 2 měsíce, balík dostanu
    • Tilwaen
      Je ten Steam level k něčemu dobrý, nebo je to jen machrovinka?
      • Tilwaen
        Dík všem *4*
      • Lukyz
        Prostě jen taková blbost *2*
        • Hanzales
          Jsem na tom taky decentně ujel :) http://steamcommunity.com/id/Hanzales
          Ale tenhle týpek má fajn profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198047901637 a jezdí mu to velmi rychle :)
      • MickeyMutant
        1) every Steam level - 5 friend limit increase
        2) every 10 Steam levels - 1 more showcase to your profile (okýnko v profilu)
        3) every 10 Steam levels - 20% more of a chance to get booster pack
        4) bragging rights*3*

        Takže machrovinka.
      • Mám pocit, že se zvyšující úrovni se zvedá počet přátel, které můžeš mít
    • Veskoslav
      Mě většinou chodí balíčky jenom z Doty *1* Ty pak prodávám a dokupuji na zbylé odznaky. Ale ještě se mi nestalo (kromě odznaků komunity a různých výprodejů), že by mi stačily kartičky pouze za hraní atd. (level 27).
  • Kód LEVEL

    WWS9RBAPS-MVWSX-2F26M - kód z LEVELu 270 do World of Warships, ale píšou, že platí jenom pro nové účty, tak kdyby to někdo chtěl zkusit *4*
    • solomon.short
      tady je muj, nevyuziju ho: WWS9Z3RV2-N6A43-KK9BW
  • Obrazem: Povedený cosplay na motivy hackerky Sombry z Overwatch.

    Cosplay mozna povedenej, ale tomu kdo to sprznil photoshopem by meli zlamat prsty... *7*
  • Lukass

    Battlefield 1 Update.

    Taky vam po poslednim updatu padaji FPS v Battlefiledu? Problemy hlasi hromada lidi, dropy az o 10 FPS, stejnej problem mam i ja. Ted em to pada i v Rushi k 47 FPS, stejne tak v Conquestu a Operacich. Je zajimavy ze pocet hracu na serveru najednou nema vliv na vykon. V Dice asi zjistili ze to optimalizovali az moc dobre, tak to zamerne do.urvili aby sli s dobou.

    Hergot psat sproste se tady nesmi ale posilat lidi do p.ce ve Figh Clubu jo, udelejte si v tom poradek, pokrytci!!!
    • Jack1947
      No se zas tolik nečerti no, je to EA oni to obratem opraví *4*
    • Mart9
      Protože by jinak zdejší diskuse neměly úroveň.
  • Jsou venku

    Žabí zlomky 2
    • Vogon
      Jop, tady je 45 minutové interview s Jimem Crawfordem. http://www.giantbomb.com/podcasts/the-jig-is-up-lets-talk-frog-fractions-2-with-jim-/1600-1844/

      Spoiler - Hra se jmenuje Glittermitten Grove.
      • ringmancz
        Lukáši, kde je recenze?
  • Femto
    Líbí se mi zdejší letošní vánoční atmosféra. Je hodně přátelská. Pro zlepšení atmosféry tu dám svůj seznam top 7 her, aby jste viděli, co má rád Váš Femto *3*

    1) The Last Guardian
    2) Dark Souls 3
    3) Final Fantasy XV
    4) Inside
    5) Odin Sphere Leifthrasir
    6) Hyper Light Drifter
    7) The Witness
    • Chim
      Tak já dám nějaké trochu rozumější:

      1. Rimworld
      2. Stardew Valley
      3. e-River: Cabin Journal
      4. Software Inc.
      5. Stellaris
      6. Thea: The awakening
      ... a víc už toho co by stalo za řeč fakt není.
    • 0011
      Díky, hyper light drifter jsem si chtěl zahrát, ale zapomněl jsem jak se to jmenuje, mých top 5 je:
      1 Fire emblem fates
      2 Pokémon moon
      3 Doom
      4 Inside
      5 Deus Ex mankind divided
    • Mart9
      Také se pochlubím

      1) FIFA 17
      2) Ratchet - koupil jsem o Vánocích, ale ještě nehrál
      3)
      4)
      5)
      6)
      7)
      - V hledáčku mám The Last Guardian a Inside až budou taky v parádní slevičce.
      • Mart9
        Tak už jsem Ratcheta rozehrál. A musím říct, zatím super HRA. Má výborné tempo.
    • Lukass
      Hodim sem svuj seznam
      1. Battlefield1
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      Vic letosnich her sem nekoupil.Proste me nic vic nezaujalo.
  • Kravicka

    Watch Dogs 2

    Musim u WD2 pochvalit kvalitni vegetaci, dost her na to sere a da tam strasne low res.
    http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/99475435541524028/BE3AB0D454F62F469CD45A4A2EF52E878604B2F3/

    Jinak doporucuji pokud mate High-end PC si to koupit a zahrat.
    • Morraw
      Nejenom vegetaci, ale třeba i stíny http://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/watch-dogs-2/watch-dogs-2-shadows-interactive-comparison-001-nvidia-hfts-vs-low.html
      nebo mlhu. Ale to už si zapne málokdo.
      • Pan_Klobouk
        Stejne je to parada, jak si nekdo (v ramci realismu) hraje s co mozna nejlepsimi stiny, nebo vegetaci... aby se na to nekdo dalsi uplne vyflaknul a nechal stat motorku svisle a bez stojanku. Ty dnesni hry, jsou tak vychytane, detailni a propracovane. :)
      • Kravicka
        Mlhu jsem mel zapnutou a nevidel jsem ji ani jednou za dva dny, akorat zrala FPS i kdyz jsem ji nevidel.
        • Morraw
          Po posledním patchi upravili frekvenci zobrazení mlhy a konkrétně v čase 18:00 - 14:00. Nemá se zobrazovat každý den, ale mělo by to být častější. Stačí se vyspat a vyzkoušet :)
    • Draken69CZ
      Až na tu chybu v Matrixu v levém horním rohu dobrý, ale k čemu? Kvůli listí to hrát nebudu.
      • Predator2
        Těch chyb je tam víc. Květ nahoře uprostřed nemá kus stonku, vlevo uprostřed chybí zase kus té větévky. Ale jinak je to pěkné.
    • Jack1947
      Konzolisti si to taky dají na PS4 PRO v high ? *7*
      • https://www.youtube.com/watch?v=oAKeROkrWJk

        Za ty prachy to nabízí rozhodně dobrý poměr cena/výkon, který PC za tu samou cenu rozhodně nenabídne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit