Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mají přidat ještě éskejp peo jednoho, když už zústaneš poslední a to na kánoi. To bude žůžo.
  • TheGGG
    a budou oběti taky každý dva metry zakopávat a padat na zem? Protože jak jinak by je měl dohnat (ten stupidní teleport snad nějak omezí)?
  • bukrr
    To jak se teleportuje na nekoho ma nejake vysvetleni? Chapu z lokace do lokace - filmove "Kde se tady ku*va vzal" sceny, ale teleportovani se na obet mi přijde ujety - v ramci toho zanru ehm
    • Dominator666
      To souhlasím, slušnej bizár. Mě jako fanouška slasherů to naštvalo :-)
  • TheGGG
    hmmm lidi se zdaj z týto hry úplně nadšený... mě to připadá jak další dead by daylight a že by ještě dnes jason jako postava tak frčel?
    • Pete.palis
      ...určitě víc jak Bieber
  • No o Vánocích byla uzavřená beta a na You toube je spoustu videí a je to dost zábavné.
    • Jo, videi je spousta. Mne to zabavnejsi (minimalne na koukani), nez Dead By Daylight neprijde, ale proti vkusu
      • Jazz
        Hra má ještě hodně do dokonalosti,
        je to strašně neohrabané, Jason je příšerně OP, spousta mechanik jako strach nejsou dostatečně vysvětlené, všechny akce trvají půl hodiny a co mě štvalo na betě, tak nesjednocené ovládání.
        • Dominator666
          Jason je OP? Viděl jsi někdy ty filmy? :-)
          • Jazz
            Ano, viděl jsem všechny.
            Hra != film

            EDIT:
            Jak nahoře vidím, tak se ti taky nelíbí Jasonův teleport a to je to o čem mluvím...
            Ten jeho dálkový teleport, kde používáš mapu je naprosto v pořádku, ale ta jeho druhá schopnost, kde se "vypaří" a začne "plachtit" po mapě na krátké vzdálenosti, kde mu nemáš šanci utýct je naprosto mimo.
            • Dominator666
              Tohle se nám sice nelíbí, ale i tak doufám, že se to povede. Mezi náma, mě jako fanouška by to uspokojilo i v téhle podobě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit