Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó, tohle ze světa Malazu.To by bylo žraso
  • Krescz
    zlatý voči :D mám asi vadnou kopii hry, ale u mě takto vojáci nebojují :D ti jen stojí a občas se teleportnou metr dva do strany nebo umřou nezávisle na tom jestli je někdo zabil *11* zlatý Shogun 2 nebo Warhammer tam se teprve bojuje
    • Damarus
      Tak to není hrou, ale problém bude v hlavě ... takové problémy totiž nikdo jiný nemá :)
    • Mne nejvic bavil medieval 2, tam jsem se dostal az do jeruzalema za anglii (krizova vyprava) a dobyl celou francii. Ve Warhammeru jsem se dostal do nejblizsiho mesta a prestalo mne to bavit, stejne tak Shogun 2. (Ale tam to bylo dano nejspis tim ze nemam rad japky)
    • Shogun 2 měl jednu výhodu. Samurajové nedrželi žádné formace, ale je pravda, že místo neustále vylepšování grafiky, se mohou zaměřit toto či umělou intel.
      • Krescz
        držení formace...to je jen výmluva, aby nemuseli dělat na AI nebo jen spoléhali na Darthmod
  • Damarus
    Rise of Mordor je na tom stejně
  • Fraizer_cz
    škoda, kdyby udělali i kampaň, tak by to bylo super, doufám, že v Mount and Blade 2 udělaj ten mód na Game of Thrones, jako byl v jedničce
    • Ne kazdej je odvarenej z toho serialu pro teenagery
      • Jojo, na serial pro teenagery jsi jeste mentalne nedorostl *7*
      • mal si zacat citat knihy, ci to je uz priliz retro?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit