Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už kvůli ubrečencům v diskuích jsem rád, že hry od Ubi mají úspěch.

    Nikdy jsem nepochopil to brečení nad hodnoceními ( a následné kecy o uplácení). Každýho bví něco jinýho, takže pro mě má recenze význam v tom, co si o ní myslí autor recenze a neberu jí jako objektivní vyjádření pravdy.
    • Kdyby bylo všechno úplně subjektivní, tak by kritika neměla žádný smysl. Jsou aspekty, které se dají objektivně hodnotit, např. lagy kazí férovost hry, servery špatně fungují a matche vypadávají a sekají se na celé minuty.
  • Skvělá a zábavná hra. Bohužel ne pro hráče kteří jsou bez skillu....Takové ta hra odradí protože nevyhrají.
    Mít to na serverech a nebýt trapného single playeru bych dal hře 10/10
  • Ubishit? Ten mi nesmí do baráku *14*
  • 3/5
  • Lup tam 8 ať nikoho nenaštvem - taktika alá games.cz
  • "Čas od času (...) spatří světlo světa něco opravdu neotřelého." Chtel bych se zeptat recenzenta, jestli někdy videl tuhle hru:
    http://www.youtube.com/watch?v=ot1CyH_AnMM&t=17m30s
    • Chickaree
      Taky máte pocit, že je recenze psaná autorem, který hrál podobnou hru poprvé?
  • Trochu realismu by neuškodilo. Rád bych si zahrál takovou hru, konfrontaci skutečných středověkých válečníků, ale tohle vypadá zas a pouze na fantasmagorii.
    • copak to by se ješte dalo prehlédnout ale že nekdo pomocí miniaturního meče vyblokuje uder obouruční sekerou, co je fyzikalne nemožné, to už je na pováženou
      • Přesně tak. No o něčem vypovídá už ten uvodní obrázek, kde viking vážně není viking, ten templář je taky hodně přehnanej, nejvíc se podobá samuraj ale u toho bych se taky mohl rozepsat do aleluja a neudělám to stejně jako u ostatních.
        • Tak já to spíš beru jako něco ala fantasy. Tohle asi na hře vnímám jako nejmenší problém. Jinak naštěstí existuje KC.
  • Hra vypadá pěkně. Trochu škoda toho soubojového systému, který, ačkoliv vzdáleně inspirován základními pozicemi reálného šermu, působí zejm. ve srovnání s Mount & Blade: Warband hodně arkádově. Mohli se zkusit trochu více odvázat a ubrat na akčnosti a množství animacemi determinovaných útoků a krytů, jež de facto kladou určitou bariéru mezi hráče a jeho postavu. V Mount & Blade jsou souboje mnohonásobně přímočařejší. Ale srovnávat For Honor s Mount & Blade či Kingdom Come: Deliverance obecně asi není úplně na místě.
  • Tak UbiSoft upekl korpus na dorty jménem For Honor a teď nás každý rok bude zásobovat novou náplní *5* Vlastně náplň bude stejná, jen slehačka bude mít jiné přichutě. Už se teším za 4 roky až budu na games číst o For Honor 25 z budoucnosti kde se nalepí Watch Dogs a budeme hackovat AIčku helmy a oni skákat ze skal, budeme tam mít krycí systém z Division, skákat jako Asssssaaaasííííni a mapa bude 10x větší s opakující se náplní... hackni na čas radiovou věž *15* Já už se u každého vydání jejich hry směju, protože co ti poslední dobou mastěj to aní Pepík nemastil pod lavicíí v kalhotech
  • To hrát nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit