Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Demo verze HD remaku Indiana Jones and the Fate of Atlantis

    http://went2play.com/fate-of-atlantis-se

    Jen do nedele, takze stahujte. Pote musi byt odstranena, protoze tvurci byli majiteli práv zdvořile požádani, aby ukončili další práce a přestali dále šířit dříve vydanou demoverzi.
    • Mart9
      Na tom dělá ten Čech, co byl ve fight clubu, že?
      • Delal :D
        • Mart9
          *15*
  • MickeyMutant

    Massive Ent., Lightstorm Ent. a Fox Interactive připravují hru ze světa Avatara. (+ video)

    Produkce tedy Ubisoft, má běžet na enginu hry The Division. James Cameron, který o kvalitě svého budoucího filmového pokračování skromně poznamenal: "Z toho se poserete s hubou dokořán" (You will sh*t yourself with your mouth wide open), ho plánuje na rok 2018, tak to hra bude muset stihnout plus mínus stejně. Možná budou i figurky. Kecám, jasně že budou!
  • ringmancz

    umíte hrát líp, než tahle 5letá holka?

    https://www.facebook.com/AlleyKat86/videos/10155072762866350/?hc_ref=NEWSFEED

    vlastně nevím, kolik jí je, ale skills má
    • Veskoslav
      Dělal jsem to samé s mladším bratrancem. Dostal do ruky ovladač a zázračně hrál. Sice nebyl nikdy připojený, ale to vědět nemusel.
      • ringmancz
        ne každej dělá z lidí blbce. navíc to nejsou extra těžký levely a dělá tam chyby, tak nevidím důvod, proč by to nemohla hrát ona
  • froztik

    GTX 1080 od 499$ a 1080ti 699$

    https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/836779965458755584

    https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/836787838213476352/photo/1

    *5*
    • to tych ludi, co kupovali gtx1080 za 700-800€ urcite potesilo :)
      • Draken69CZ
        Každý normální člověk, pokud to nutně nepotřeboval, tak ohledně PC HW nakoupil max paměti jinak vyčkával co se ohledně CPU i GPU vyvrbí. Ale jsou tací co si nenechají poradit a vědí vše nejlíp. Ano věčně čekat nemá cen, ale jsou období kdy se těch pár dní/týdnu vyplatí počkat *3*
        • asi tak, este ti, co pascala kupili v strede roka, to velmi mrziet nemusi, ale byt tym, co si 1080 kupil pod stromcek, tak tych lutujem.
          vidno ako posledny rok nvidia "doji" ludi, a oni sa z toho tesia(lebo na fullhd potrebuju 60+fps so vsetkym...aj s vysokohorskou prirazkou)
          teraz sa dostavaju ceny tam kde maju byt
          • Taky mi vadi jak nvidia drzi lidem pistoli u hlavy a nuti je kupovat svoje produkty. Obzvlast kdyz amd vyrabi mnohem levnejsi a zaroven lepsi hw.
            • to je tvoj nazor, ja take nieco vobec netvrdim
          • Draken69CZ
            Tak já věřím že až se konkurenci podaří pokrýt low až high end výkonnostní segment tak ceny půjdou ještě níž a konečně bude zajímavé kupovat opravdu výkonné karty.
  • 17 Minutes of Mass Effect Andromeda: Peebee's Loyalty Mission Gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=x9rwdaI8rCo
  • ucho

    Blockbuster deal

    za 300,- vcelku nové Lego hry:

    LEGO® STAR WARS™: The Force Awakens
    LEGO® MARVEL's Avengers
    LEGO® Jurassic World

    https://www.bundlestars.com/en/star-deal
    • Mart9
      Bohužel jsem se jako fanoušek Harryho Pottera chytil na slevičku a musim říct, že jestli jsou všechny lego hry takhle špatné, tak 300 za tenhle balík je hodně.
  • deathfish

    Obrazem: Několik gameplay screenů z WiiU verze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

    Je tady někdo, nějaky Zelda fanoušek, který by mi dokázal zodpovědět návaznost Breath of the Wild?

    Na Zelda wiki je napsáno, že se příběh odehrává po Ocarina of Time. Po Ocarina of Time se ale odehrává i Majora's Mask podle všeho. A co Skyward Sword a Twilight Princess? Ty se odehrávají po/před kterými díly?

    Jsem z toho totálně zmaten z té návaznosti, chtěl bych si Breath of the Wild zahrát, ale nechtěl bych mít mezery v příběhu. *15*
    • U Zeldy bych na nejakou tajmlajnu prdel, navaznost je minimalni a kazdy dil obstoji samostatne.
    • 0011
      Jako člověk, který hrál hodně Zelda her, i když rozhodně ne všechny ti musím říct, že se na tuhle hru tak těším, že se snažím vyhýbat všem spoilerům, někdy to nejde, ale ty bys měl taky, ale pro tu minoritu co to fakt zajímá, ale jde o spekulaci: mělo by se to odehrávat po všech zeldách v časové linii kdy link uspěl v OoT = až po příběhu Hyrule Warriors, který jsem teď dohrál, doporučuju, ale ne kvůli příběhu *1* u zelda her jde o to, že se příběh dělí na 3 větvě na základě akcí, které proběhly/neproběhly takže to jsou spíš paralelní vesmíry než co kam spadá časové, proto si s časovou linií můžou dělat co chtějí a klidně můžou vytvořit úplně novou inkarnaci v což doufám, než otrocky sloužit nějakému lore a snažit se to vecpat mezi nějaké 2 starší díly
      drtivá většina lidí to neví jenom se spekuluje. Ta menšina co to ví je vázaná informačním embargem od Nintenda myslím že do čtvrtka. Jinak Skyward Sword je příběhově před Ocarinou a měla by to být první Zelda, začátek celého dobrodružství ale to je tak všechno co k tomu řeknu protože zrovna SS jsem nehrál
      • deathfish
        No, je to pořádně zamotané, ale aspoň trochu pomohlo. O těch 3 větvích jsem nevěděl, díky *1*
        • 0011
          Není zač, ale dneska jsem koukal že na mobilní verzi webu pořád není vyřešený spoiler tag, dělejte s tím někdo něco, řekl bych že jsem leze hodně lidí přes mobil
  • SalemCZ

    Úspěšnost odemčení jednotlivých achievementů se nově zobrazuje s přesností na dvě desetinná čísla.

    Kde u Steamu, PS4, Nintenda, nebo u xboxu? nedostatečný informace
    • ucho
      xbox. kazdopadne hotova revoluce. ted uz to nebude ukazovat, ze nejaky achievement ziskalo 9 % lidi, ale treba 9,21 %.
      • To je super, bez toho to pro me vubec nemelo smysl.
      • SalemCZ
        taky by to mohly napsat do textu, třeba lidi na telefonech asi nebudou chtít klikat na odkaz k čemu to vlastně je bleskovka
  • N0isy

    Odhalena hra Middle Earth: Shadow of War pro PS4 a Xbox One

    *14* *14*
    • Morraw
      *14* *14* *14* První SoM byl naprosto epický. Jinak doufám, že s PC verzí se taky počítá.
      • madPav3L
        PC taky, je to v tom oznámení na konci https://www.youtube.com/watch?v=sPhOCXzLBKA
    • Jack1947
      Jestli to bude stejné jako Stín mordoru tak díky ale radši knihu *12*
      • kostejnesmrtelny
        Co ty bys proboha dělal s knihou? *8*
        • Jack1947
          Tak třeba film geezs *7*
        • Kouká na obrázky..
        • Ma ji jako podlozku pod monitor...
    • "I will forge a great ring and nobody forge rings better than me, believe me and I'll forge them very inexpensively. I will forge a great, great ring, and I will make Mordor pay for that ring. Mark my words."
      -Celebrimbor
  • Multiplayerová část (kromě Zombie módu) střílečky Call of Duty: Infinite Warfare je přes víkend na Steamu hratelná zdarma.

    Solidní pařba, 3hodiny stahování, ingame 17min a poté uninstall. Až to bude F2P zase si to stáhnu a na nějakých těch 15min rád znovu zapařím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit