Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky nechci, hrál jsem to single šrothouse a mult'ák ještě vetší. A v neposlední řadě Denuvem si svoje SSD vylágrovat nenechám.
    • Jak Denuvo "lágruje" SSD disky?
      • jednoduše za hodinu denuvo vygeneruje 150.000 číselných kódů prostě čte /zapisuje/čte/zapisuje a to ZCELA ZBYTEČNĚ jen kvůli "ochraně" (navíc překonané) přetěžuje HW to je celé...
        • Zdroj? Pamatuju si, že tohle byla hlavní munice pirátů, kteří chtěli Denuvo shodit, přičemž ve výsledku se to nikdy nepotvrdilo (a v současnosti to vyvracejí i samotní piráti např. na Redditu).
          • normalni FUD.... je to konina
  • Škoda že mi nový PC dojde až příští týden. :/ No i tak to zkusím na mým starým PC a aspon zjistím, zda mi mapy vyhovují. Ta v té betě mě vůbec nenadchla, tak třeba ted ty ostatní mě přesvědčí ke koupi.
    • Děkuji oběma.
    • Mě to přijde jako fakt dobrá MP fps střílečka.. Asi to má co dočinění s tím, že to taky teď nově hraji na ultra.
      Takže ti nové PC že srdce přeji..

      Ale k BF1 - paradoxně mě víc baví menší (24) mapy, než ty větší (64). Přijdou mi takové živější. Atmosféra je dost dobrá.
      • Jack1947
        BF1 není náročná hra moc, jen možná na procesor jinak v poho.
    • za mě..nekupuj to. bavilo mě to asi týden, teď už to nemůžu ani vidět. nikam to nevede, v podstatě 0 progrese kamkoliv. jestli si chceš zastřílet, mnohem lepší je Insurgency / Day of infamy.
      Měl jsem rád původní 1942 a Vietnam, potom mi BF přišli pořád horší a horší. jestli to máš naopak, možná se ti líbit bude. mě vadí, že tam levelování nemá skoro žádnej smysl a že to prostě herně není vůbec naplňující. asi nejlepší mi přijdou HC servery.
      • Me teda porad dost bavi stary, ale osvedceny BF4. Tak za 10€ to slo ziskat se vsemi mapami, ktere se ted kvuli tomu dost hraji.

        BF1 jsem zkousel jako betu pri vydani, ale moc me to teda neoslnilo. Mozna to bylo tou mapou, ale bylo to cele takove krkolomne.
      • Nevite nekdo jestli pujde vyzkouset prave HC ? Pro normal to pro me nema smysl ani zkouset.
        • Je to oficiální herní mód, tak proč by ne. Každopádně mě tenhle mód pro campery nikdy moc nechytl.
        • Lukass
          Rekl bych ze urcite jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit