Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jako vypadá to hezky... teda po grafické stránce moc ne, ale jednička mě bavila a tohle bude zjevně posouvat hratelnost o kousek dále...

    Dech mi to teda nevyrazilo, naopak bych řekl, že díky autorovi titulku, jsem byl při sledování více kritický, než bych byl bez takového úvodu...
  • Nevyrazilo, zíív.
  • BoB.2
    Když z toho bude ve finále půlka tak to bude fajn.
    • Krescz
      tak tak
  • JohnyTheZik
    "určitě té čtvrthodinky strávené sledováním nejspíš nebudete litovat"

    .. tak urcite nebo nejspis :D?
  • Sorry, ale jestli někdo nadává na grafiku u Andromedy, tak tady už se musel poblít.
    • TheGGG
      alfa verze navíc vždy bude lepší mít horší grafiku, ale mraky NPCček na scéně pro pořádný bitvy, než super realistickou grafiku a na scéně pět postav...
      • Tak to taky není pravda. Záleží na mnoha faktorech, není to pravidlo
        • TheGGG
          že ale těch her s mořem NPCček a luxusní grafikou je co...? Skoro vždy platí zákón, který jsem pojmenoval TheGGGův zákon o klesajícím počtu NPC s rostoucí úrovní grafiky...
          • Tohleto myslíš vážně? Opravdu je potřeba ti to jmenovat v dnešní době a při dnešních možnostech? Máš tak omezený rozhled? Stačí se jen podívat okolo sebe. Případně definuj pravidlo "klesající počet NPC = rostoucí úroveň grafiky" - každý to vnímá jinak
    • Sice je to stejnej engine jako v SoM s pár úpravama, ale ve srovnání s tím jak vypadají modely (hlavně ženy) v ME:A to je pořád nádhera. Jen je otázka, co do vydání předělají, co přidají a co se do finální verze nedostane (snad to bude ten interface jak přes kopírák z SoM)
      • Takže podle toho, že je nepříliš povedená FemShep (aspoň zatím a podle doposud zveřejněných materiálů) a podle toho, že si ji nemůžeš předělat k obrazu svému (ten editor je jen pro parádu...) chceš soudit, že Andromeda vypadá hůř než Shadow? Možná by bylo dobré se podívat i na prostředí aj., a neomílat pořád, že Sára nevypadá zrovna k světu... Což myslím upřímně, nikoli arogantně a nechci vyvolat hádku
        • Tak co se prostředí týče tak SoM ani SoW nejsou top, ale tam jde hlavně o gameplay a souboje, tam sou modely podstatně důležitější, v ME:A to je spíš vyrovnaný, když se má vrátit průzkum planet. A nemluvím jen o obličejích ale o obecně plastickém vzhledu postav, ze kterého je na blití mě už od Inquisition.
          • Každý umí něco a každá hra láká na něco jiného. Hra, která by dostala 100% prostě asi nikdy nebude (respektive v recenzích nikdy, 10 z 10 je hodně zaobalené hodnocení). Ať je to Skyrim, ať je to GTA V - vždy se najde něco, co hru táhne a co ji shazuje. Plastika postav stahuje Andromedu, stejně jako Shadow grafika celkově. Na druhou stranu tu hru vyzdvihne něco jiného, nicméně - pokud se na to nedá dívat celkově, je to horší, než pokud se na to nedá dívat zcela (jestli chápeš jak to myslím)
  • nektery ty veci co ten pamprlin predvadi jsou na me uz trosku moc :D asi uz sem moc starej :/
  • smajdal
    Vypadá to jako první díl, žádný velký posun v hratelnosti nevidím...až mě zaráží, jak moc mě ta ukázka nechává chladným. Každopádně bych si přál LoTR hru, která se bude odehrávat v více ikonických oblastech z knih a filmů, ten Mordor je prostě nuda.
    • TheGGG
      tys asi neposlouchal když v tom videu mluvili o změnách v nemesis systému že? A nová monstra a schopnosti + herní mechanismy. Toto vypadá tisíckrát líp jak první díl...
    • Mám z toho podobný dojem. Tím nechci říct, že jednička byla nějak otřesná, to ne, ale bylo to děsně repetetivní a dost mě vadilo jak je to nekánonické. Tady to vypadá jako úplné scifi a byl bych asi celkově mnohem radši, kdyby se to celé odehrávalo v jiném světe než Středozemi.
  • smejki
    a vo co že ne!
  • Pokuď vše co říká ta milfka je pravda, tak by tu mohl být adept na hru roku. Ale všichni víme jak tomu bývá u těchto "prezentačních" gameplayů... ale i tak věřím a přeji si, protože jednička ukázala, že to jde.. a vlastně teď toho je víc a trošku jinak. Takže věřím, naposledy jsem byl tak natěšený u Zaklínače 3
    • na tvém místě bych to nadšení nepřeháněl... U jedničky prezentovali Nemesis systém taky jako zázrak, a ve výsledku to zas taková revoluce nebyla...

      Prostě tam budou mít připravené hezké skriptované události, které se budou lišit na základě toho s kým bojuješ a jaké budeš mít velitele... Z toho co jsem ve videu viděl, mohu usoudit, že to prostě bude jako jednička, ale více propracované.
      Jednička byla dobrá jednohubka, takže i tohle si zahraju, ale žádnou revoluci bych od toho nečekal...
      • TheGGG
        pokud chceš hrát jen revoluční hry, tak si zahraješ jednou za deset let...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit