Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GDC 2017

    Kdyby nekoho zajmalo v GDC Vaultu ve free sekci se obevili prednasky z posledniho GDC http://www.gdcvault.com/free
  • SalemCZ
    To zas hackli PSN?
  • jindra.veliky

    angelina pls help

    čaute, když vložím disk Watch Dogs 2 do ps4, tak konzole celou dobu při hraní dělá ten samej zvuk, kterej dělá běžně jen chvíli po vložení disku do ní (při načítání a tak), mohlo by to nějak škodit HW?
  • Dotazník

    Zdravím. Před nedávnem jsem tu žádal o vyplnění dotazníku k maturitní práci a celkem by se mi hodilo pár odpovědí navíc. Každému, kdo ho vyplní, mockrát děkuji *4*
    https://docs.google.com/forms/d/1klB8Us9lfxftgPPeAR9Dx12tY_IAGnXKy6-Kd2xk4m0/edit
    • Veskoslav
      Done
  • MickTheMage

    Nove screenshoty z Vaporum

    Do hands-on preview na dungeon crawler Vaporum som prihodil parik cerstvych screenshotov z tejto chystanej hry. Enjoy :) http://www.mickthemage.sk/2017/03/hands-on-preview-vaporum.html
  • MickeyMutant

    Policejní zátah ve Skeldalu

    Včera došlo k masivnímu policejnímu zátahu v karlínských skladech Skeldalu, několikrát přejmenované firmy známější pod svou internetovou doménou Rohlík.cz. Policii se po bleskové akci podařilo překvapit její zaměstnance, kteří budou v nejbližších dnech bezodkladně vyhoštěni mimo evropské království. Brány Skeldalu byly následně úředně zapečetěné a klíč odevzdán k úschově do rukou primátorky Krnáčové.

    Co na to Jindřich?
    • Nevim co na to Jindra, ale prave jsem dopsal 77777 prispevek. Citim se huste, nejvetsi zivotni uspech, uz muzu v klidu umrit!
      • Jack1947
        77778 Job well done! Ještě chvíli a budeme na 80k chlapi snažme se *5*
        • ZvacA
          V tvým případě bych nebyl skromný a sám bych se poplácal po zádech. Svou dobu ses určítě jen ty sám zasloužil o 50 000 příspěvků.
    • Veskoslav
      To je tak, když v papírech zaměstnáváš skřety, ale ve skutečnosti jsou to ogři.
  • Nezachytil někdo, jestli se chystá příběhové DLC pro Dishonored 2?
    • Jack1947
      Season šps nic ?
    • Snad jo... http://www.thebitbag.com/dishonored-2-dlc-black-sparrow/227837
      • To vypadá nadějně. Dík.
    • residentevilfans
      pokud vim, tak zadne DLC nebude *9*
  • PC verze hry NieR: Automata bude protipirátsky zabezpečena ochranou Denuvo.

    takže bez dema čekám až se denuvo prolomí abych zjistil jestli to vůbec rozjedu. Dřív nic nekupuju
    • To za ty odehrané 2 hodiny, do kterých můžeš na Steamu udělat refund, nezjistíš, zda to rozjedeš?
      • nekromant33
        vždyť jen kecá, jasně že si to nekoupí i kdyby mu to "jelo", divnější je ta potřeba o tom někoho informovat
        • Jack1947
          Klasická B1tch attention ><
    • ringmancz
      na steamu funguje vrácení peněz
    • Jack1947
      Já myslím že to nebude trvat ani měsíc *3*
    • Lukyz
      Díky za info *3*
  • Kozy

    Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual

    To se teda maj, v tom Singapuru. A co dostanou třeba v Zimbabwe?
    • Jack1947
      Češi holdt jsou taková menšina že nestojí za to o nich psát ( Zimbabwe pochybuji že mají nějaký funkční intranet lol)
      • Kozy
        Líbí se mi jak jsi napsal holdt, to je chytrý. Ale jinak s tebou souhlasím.
        • Jack1947
          Líbí se ti to ? ale plus mi nedáš *16* ( ne f poho)

          Dává smysl že, ještě jsem neviděl že by se psalo na herním webu výhradně o cz PSn když už ta třeba Velká británie ale čechy nikdy.
  • nekromant33

    Vyšel Path Finder update pro No Man's Sky. Mezi novinky patří např. planetární vozítko, podpora PS4 Pro, foto mód, nová hudba, mód Permadeath či online sdílení základny. (+ video)

    Za rok, ve slevě za 5€, to třeba bude už docela fajn hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit