Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popravdě, že to nedopadlo mě ani nemrzí. Už dopředu jsem věděl že Andromedu hrát nebudu. Nechci si kazit dojem z původní série. Tři hry ze světa ME mě docela stačí. Pokud bych si chtěl na něčem skutečně pochutnat tak si dám repete.
  • prilejem trošku do ohňa... enjoy *15* *2* *1*

    https://pbs.twimg.com/media/C7XPeGWXQAE7U98.jpg:large
  • Varianta c3 - EA zabilo dalsi vyvojarkou spolecnost. RIP
  • Diky za recenzi, bohuzel to dopadlo jak sem cekal. Vsechno bych prekous, nejaky animace obliceje me vubec nezajimaj, kdyby pribeh a postavy byli dobre napsany.
    ME3 byl po pribehovy strance, dialozich a postavach oproti dvojce o nekolik trid jinde, ale dlc Citadela me hodne mile prekvapilo a doufal sem, ze se probrali... bohuzel asi ne.
    Hru si urcite zahraju, ale az bude za jiny penize...
    Co se tyce soucasnych podobnych rpg na PC, nejak si teda nemuzu zadny vybavit. Po vine a krvy sem o nic co by za neco stalo nezavadil. Snad treba Elex v lete bude za neco stat, uvidime.
    • flash789
      A jak vis ze nejsou..jak vis ze se ti to nebude libit..kdyz jsi to nehral ( a ne demo opravdu na to nestaci)
      • madPav3L
        Hra musí být dobrá celá... když vás do toho nevtáhne začátek, tak nemá cenu se do toho nutit a doufat, že konec bude dobrý, to je prostě špatně udělaná hra.
        • Pokud by byla nějaká hra celá dobrá tak má 10/10 a kolik takovych ročně vycházi ? :)
        • flash789
          Spatne u her je dost subjektivni...
  • Tahle série byla vždycky divná... *13*
  • Takže přestřelky baví, to by MP mohl být ještě povedenější a návykovější než v ME3. Nezbývá než počkat až do něj přibude další obsah a na nějakou tu rozumnou cenovku a hurá do toho.
    • Toť otázka..
      Přestřelky v ME3 sem si neskutečně užíval, jak single na Insanity, tak skoro tisíc hodin mulťáku.
      Přestřelky v Andromedě mě fakt nebaví. Ani mulťák.
      (a to nepočítám ten naprosto zbytečnej bordel okolo - skily, crafting, strike teamy)
  • Takze ... nezbyva nez konstatovat, ze v souladu s ocekavanim (a to vcetne nadhodnoceni v recenzi). Posledni dobou se bud vracim ke starym a proverenym peckam, nebo hraju indie kousky, ktery sice grafiku nemaj obcas vubec zadnou, zato maji napady a hratelnost.

    Defakto se da smele prohlasit, ze cokoli vyjde jako tzv AAA nema smysl ani zvazovat, natoz kupovat. A pokud mozna nekdy casem dodelaj co chybi ... tak to vyjde za 2kila s casakem.
    • Titanfall 2, můj osobní příklad (je jich víc). AAA hra, vysoká hodnocení, patří mezi nejoblíbenější střílečky minulého roku. Ano, je dost podceněná, ale většina lidí mi tu potvrdí že na AAA titul se jedná o hru od srdce.
    • flash789
      tak to je mi te lito..hrat indie...
  • Virgi
    MEA mě odradila několika věcma. Ušetřím a aspoň budu mít čas na něco jiného.
    • treba by ses mohla naučit anglicky
      • Virgi
        na tom pracuji. děkuji za tvoji starost
  • flash789
    Kdo ma rad scifi bude nadsenej, zadny strachy,,
    • flash789
      nesmysl, pisu kdo ma rad, takze tezko pujde do restaurace kde vari blafy..moc dobre vi kde vari dobre:)
      • h0p3
        Pravda. Uznávám, že tohle byla restaurace kde dřív vařili špičkově. Takže lidi stejně přijdou, protože dřív se tam přece dobře najedli.
        • flash789
          Tak obecne ( ne z me hlavy) se tam prestalo dobre varit po prvnim KOTORu, takze jsi tam zrejme chodil jeste dost dlouho potom:)
          • Kdepak. V době předkotorové to byla pro hodně lidí nejlepší restaurace na světě. O tom se teda dodnes vedou spory, ale já se k tomuto názoru přiklánim, protože ač mam sushi rád, ne vždycky mi sedne a preferuju poněkud méně exotickou potravu. Někdy po prvním KOTORu se sice kuchyně trochu zhoršila, ale furt tam vařili velice solidně, i když kuchařům občas trochu ujela ruka. A popravdě, oni tu slušně vaří i teď, jenom si spousta z nás pamatuje jejich dřívější kreace, který bych se nebál označit za umělecký dílo.
    • h0p3
      To je asi jako když někdo zrecenzuje restauraci. Napíše, že polívka byla zkyslá, kuřecí nedodělaný, všude špína, ale kdo rád jí bude nadšenej protože mu uvařili. *1*
  • TO LOL: Zasloužil bys rozbít hlavu, máš náladu na to?! ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší