Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SC I i 2 sem se nahrál moc a moc, pro ty co tu vykřikují názory ohledně hratelnosti/nehratelnosti jednotlivých dílů, tady je pár mejch článků na to téma.

    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-multiplayer-recenze/
    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-heart-of-the-swarm-plus-multiplayer-recenze/
    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-legacy-of-the-void-se-predstavuje/

    S Legacy of the Void se situace bohužel čím dál tím víc otáčela a většina pozitiv co jsou zde na dvojky zmíněna zmizela ve prospěch "moba" stylu hraní, ostatně proto se na hru taky i Korejští mastři začali vykašlávat.
    • Jakým způsobem se mění SC2 ve stylu "moba" hraní?
      • jednoduše dřív to byla taky trochu strategie musels odhadnout soupeře a rozhodnout se budu stavět obranu? nebo hned útočit a držet ho pod tlakem... Dnes startuješ s hromadou těžičů a chrlíš jednotky a je úplně jedno jestli buduješ obranu než k tobě na mapě dojde máš dost jednotek na odražení útoku je to jen clck fest nic jiného. Dnes vyhrává jen ten kdo má rychlé prsty to jak strategicky uvažuje je naprosto nedůležité prostě moba
        • Nesmysl, podívej se na finále GSL co bylo teď o víkendu. Jednoznačně vyhrála lepší strategie od Protose(Stats). Vůbec to nebylo o rychlejších prstech.
          • Souhlas, zejména na té nejvyšší úrovni je radost na to koukat, jak se hráči sledují a přizpůsobují, případně když se včas nezascoutují, tak často prohrajou...:-) Bezesporu to není o klikání (ono když bychom šli do důsledku, tak by to nebylo o "klikání", ale spíš o "mačkání" klávesnice, protože mrak věcí se dělá přes hotkeys :-D :-D Mně osobně spíš mrzí, že je v Čechách komunita tak malá, ale zase chápu, že to je těžká hra pro začínající, navíc se musí pro shlížení většiny videí tak nějak aspoň trochu ovládat angličtina, což není pro každého..
        • Veskoslav
          Ne, to fakt takto nefunguje, možná tak do ranku gold. A u moby jsou ti rychlé prsty mnohdy naprosto k ničemu.
  • nejlepší je jak umele rozpixelovali grafiku puvodního SC, aby tohle jako vypadalo lépe *1*
    • Taky sem si všimnul
  • Blbej dotaz,... proc jen vylepsili grafiku? Proc to rovnou neudelali v enginu SC2?
    Nebo je to mene nakladnejsi? Teoreticky jsou tam identicke jednotky ne? obvzlast po vsech tech updatech..
    • Protože je to REMASTER a ne Remake
    • v enginu SC2 to totiz uz je! v custom hrach od hracu A NESTOJI TO ANI KORUNU *1* *3*
    • Ovládání a hratelnost SC je založená na chybách enginu. Mizerný pathfinding kvůli kterýmu musíš spamovat kam chceš jít a plno dalších. V podstatě by museli uměle zmršit enigne SC2, aby věrně okopírovali chování SC. Pokud by to bylo vůbec možné.
    • Mne osobne se engine sc2 vubec nelibi
  • Obavam se, ze predelavka puvodniho Diabla by musela byt spis nova hra(D3). Nejak si nedovedu predstavit, ze by to v dnesni dobe nekoho bavilo, pokud by se to predelalo jen do HD a pohyb, animace a vetsina hernich mechanik by zustala stejna *4*
    • A dovedeš si představit, že se takové a ještě starší vykopávky normálně prodávají?

      Ne?

      www.gog.com ;)
    • sleepless
      Tak třeba na mě to funguje pořád. Pár týdnů nazpět jsem hrál PSX verzi, a jakkoli ta hra samozřejmě zestárla, tak to tam pořád je. Navíc, jak je ta hra docela stylizovaná včetně animací apod., tak zestárla docela pěkně. Výhoda 2D her. Aspoň pro mě.
    • stay awhile and listen...

      Diablo 2 jsem hrál znovu tak před 3-4 lety a bylo to uplně stejně zábavné jako kdysi. Diablo 1 by na tom bylo nejspíš podobně, i když je fakt, že některé grafické prvky jsou už dost zastaralé. Hratelnost s grafikou téměř nesouvisí. Testoval jsem to na pětiletém synovci. Hraje závodní auta - Dirt 3 (2011) vs prastaré Need for Speed High Stakes (1999). A to NFS ho baví víc, přestože má kostičkovanou grafiku. Je to prostě lepší hra, jediné co má horší je grafika
  • achjo ty casual gameri ... za me je to super
  • Hnisavec
    Starcraft ani Diablo nepotrebujú remaster..nadčasová grafika, nadčasová hratelnost...Starcraft 2 sa absolútne nechytá na singláč ani na vymakanú hratelnosť. Starcraft položil základy progammingu v Kórei. Pre mna najlepšia stratégia aká kedy vyšla. Jednoduchá, neprekombinovaná, ale s dokonalým balancom a zábavnostou za všetky rasy. Protossovia rulez. All hail to Zeratul. Singláč si vždy raz za čas rád zopáknem. Škoda toho zrušeného Ghosta....
  • Skoda ze neukazali take ukazky ingame zaberu zremastrovane grafiky.
    • Vždyť to je v tom videu vidět.
      • Don't feed the Troll!
        • Zadnej trol, ja si uprimne zadnyho rozdilu nevsim, koukal sem na to na mobilu a fakt sem zadnej rozdil nevidel
          • Koukat se na to v mobilu, čoveče já se přiznám že na display cca 5 palcu houby vidím, je to příliš mrňavé, chce to display alespoň velikosti 16-23 palců kór když se bavíme o porovnávání detailů.
  • kostejnesmrtelny
    @ Robotron3: 640x480 to opravdu mělo a hrát se to dá, za pomocí nějakýho toho community toolu. Upřímně z toho remasteru úplně nadšenej nejsem. Věci, který mi opravdu vadí - mizernej pathfinding v kombinaci s velkejma kolizníma modelama dělaj z dragoonů nepoužitelný jednotky - bohužel neřeší a framerate animací zůstane taky takovej jakej je, protože by se progaymeři chytali stropu. Pro lidi jako já, nebo Dworkin, který si to jednou za pár let zopakujou z nostalgie a kvůli příběhu nemá ten remaster bůhvíjakou hodnotu.
  • nova hra od blizzu by si zaslouzila aspon deset clanku, pan H. je PN?
  • Nechapu smysl toho. Starcraft se hraje hlavne kvuli MP, tak kdo by se vracel k jednicce? Na druhou stranu je sranda, ze puvodni starcraft vypada lip nez ten novej (jasne ze nemyslim textury atd. ale celkovej dojem).
    • Možná pro skalní fanoušky, ano na poličce mám originálky celé serie SC 2, ale mám to spíš z přesvědčení, ale realně jsem těm hrám dal 1x projetí kampaně, pár zápasu v MP, sečteno a podrtženo max 50-80 hodin zábavy a zústalo to na poličce. Když pominu zklamání nad příběhem tak se mi nelíbí koncept Terranů, jsou pro mě příliš ultimátní rasou. A celkově SC 2 mě nezaujalo.
      Zatímco SC BW mám nahrálo přes 500 hodin a neustále nainstalovaného.
    • 1) Prachy
      2) Korea

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit