Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Pepperoni nejsou feferonky, jenom tak na okraj =)).

    Chvíli jsem potíral zločin po Olomouci, a je to docela napínavá zábava ;).
    • Já jsem taky potíral po Olomouci, ale pak jsem zkusil si najít Šumperk a hele.. je tam..dokonce i rybník v Sudkově a na něm tři malé ostrůvky. jen labutě chybí *3*
      • Jack1947
        Je tam i středočeský kraj ??
        • Podklady berou z OpenStreetMap - Je to částečně zautomatizoavné a většinu údajů to evidentně bere přímo z mapy. Ve složce máš několik PNG s obrysem silniční sítě + vodní plochy a zástavby. A vedle je xml s vším co je na mapě - souřadnice dúležitých objektů a bodů, kde lze spawnowat mise a názvy ulic, takže případně to lze i trochu potunit.
          • Jack1947
            No alespon něco.
      • main
        jsi ze Sumperka? to se jen tak nevidi krajana tady potkat :)
        • Coffin.Corner
          No teda to už jsme tři! *8*
          • main
            nene to neni mozny :) najdu te na steamu?
            • main
              nemuzu te na steamu najit, zkus postnout steam profil
            • Coffin.Corner
              Jo, pod stejným nickem :)
      • nightborne
        Tak já se nejvíc rozesmál, když sem měl řešít pití alkoholu na veřejnosti ve Šmeralově ulici (tam jsou studentský koleje)... autentičtější už ta hra bejt nemohla *1*
  • DwaR
    hm... ja som hru považoval za ďalší tuctový simulátor. a ono recenzia nadšená, na steame pozitívne hodnotenie. môže to byť celkom zaujímavý zážitok. len sa bojím, že moja dosť zaprášená angličtina mi bude hádzať klacíky pod nohy
    EDIT: páni z "prekladov" sa už činia a čeština bude.

    mimo tému, dnes som čítal rozhovor s chlapíkom, ktorý robil v call centre švajčiarskeho poskytovateľa TV/internetu. právu tam popisoval podobne, ako autor recenzie pocit z hry. stres, tlak, rozhodovanie sa pod tlakom... z toho by tiež mohla byť podarená textovka.
    • Ve hře není problém chápat věci i když neumíš dobře anglicky. Jsou tam taková běžná slova jako všude ve hrách.

      Jediný problém co může nastat jsou ty hovory. Ale zatím jsem nenarazil na hovor, kde by někdo hovořil tak aby to pochopil jen vyškolený policejní operátor v USA. Zřejmě si na tohle dali pozor. Když někdo volá, že ho někdo ohrožuje a má nůž, tak to lze poznat dobře a jestli tohle ovládáš, tak by jsi měl většinu pochopit.
      • DwaR
        vďaka za reakciu. takže stačí "základná" herná a filmová angličtina. to nie je problém.
        nemám problém chápať/rozumieť, v angličtine hrávam bežne. ide práve o tie hovory, aby som sa tam zbytočne nezasekával na nejakej blbosti (tu nepochytíš slovíčko, zle si vyložíš význam. hold chýba pravidelná prax).
        • Erien
          Pracuje se i na češtině, už je toho hotového dost.
          • Na svoje omezení nedostatečnou angličtinou jsem narazil jen jednou, když jsem volající nechal hořící toustovač omylem hasit mokrou hadrou. A hned jsem musel posílat ještě sanitku ošetřit úraz elektřinou. Ale jinak v pohodě, základní znalost angličtiny opravdu stačí...
            • nightborne
              Jo, ale přesně to samý jsem udělal taky - akorát v mým případě to bylo pouze omezení vlastní idiocií, prostě mi to nedošlo =)).
  • Je to dobrá hra, zejména ta práce pod tlakem.
    Doporučím ještě více příběhovou a komplexní hru: This is police.

    Jinak ty velice drahá vozidla nejsou vyloženě nutná pro dobré hraní.
    • Navíc to je celkem logické a dobře si hráč odvodí co kam asi poslat a jak jednat. Tedy moc se u toho člověk nevytočí.

      Nedávno jsem začal hrát znova Panzer Corps. Dnes již v Gold verzi a oznámili Panzer corps 2 na Unreal Engine 4 enginu a to je pravý opak. Nechápu, jak jsem to v minulosti hrál celkem dobře. Dnes, žasnu na tím, jak mi borec na koni na otevřené plání poškodí tank a já mu uberu o něco málo více. Nebo jaký je problém dobýt město kde je běžná pěchota.... To je na dlouho.

      Jinak ta hra, This is police je opravdu dost komplexní a je obtížné se v tom udržet a dostat uspokojivý konec. Je skvělé, jak to celkem realisticky udělali a je tam korupce, tlaky z radnice atd...
  • Tohle vypadá hodně zajímavě, budu to z povzdálí sledovat a v pravou chvíli se rozhodnu, jestli do toho jít.
  • ve Scoe 33% tady 8...no cumim tedy
  • Pro evropské města mohli alespoň místo 911 použít 112. Sice to je maličkost, ale potěšilo by to.
  • Jack1947
    911, what is your emergency? ale jo je to takové originální.
    • Sarkasmus? Takhle se operátoři 911 skutečně "představují".
      • kostejnesmrtelny
        Jackova Vložka (tm)
      • Jack1947
        Ale kdeže, spíš taková vsuvka.
        ( považuji to za uzavřené)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit